Jump to content
Tukas_Tuktukas

Išrinktas naujasis YAKUZA Direktorius!

Rekomenduojami pranešimai

0a5531f87365850e934d0043787a85ce961.jpg

Sveiki! Taigi sulaikiau tik trijų kandidatų, žinoma renkuosi iš tai ką turime ir  nieko nelaukdamas noriu skelbti analize į YAKUZA Direktoriaus pareigas! 

Pirmasis kandidatas @Pussy_Bmw Labas Pussy kitaip (Girtas_Alus)  nežinau kiek tu čia dar turi tu acc, tik susižinojau kad ir tavasis šitas esa, po tavo acc nulaužimo pats atsisakei šių pareigų, sakiai pagalvosi bet taip ir nesulaukiau tavo pagalvojimo  o dabar užpildei su kitu nicku, o po to vėl kiek laiko praėjus paliksi  pareigas gal? Gal kita karta, kaip sumastysi ko tikrai nori pilieti. Analizė apačioje.

Antrasis kandidatas @Seth_Morris Labas, Seth anketa užpildei pakankamai normaliai, tik minėjai jog pas tave nebus rangų ? Deja vistiek kažką turėtai susigalvoti nes sistemoje yra rangai tai nemanau kad naujokui iškart pakeltai ranga patį paskutinį turėti kažką vistiek nuspręsti dėl tai, dar vienas dalykas minėjai jog gaujos lyderiui duotai pavaduotoja kuri esa neoficiali ? Pas mus esa tik oficialios gaujos serveryje kol kas tiktai priminsiu. dar pamenu kad kalbėjomės apie šia mafija turėjai jei idėjų ką keistai joje. Analizė apačioje.

Trečiasis kandidatas @Kevin_Crawford Labas, Kevin galėjai manau tikrai daugiau ką atsakyti , kaip kur net po sakinį neparašei skyrei savo anketai manau tik kelias minutes jei rašyti, kita karta įdėtai daugiau pastangų manau pamatytai visai kitokius rezultatus. Analizė apačioje.

NUOSPRENDIS !

Taigi, YAKUZA vadovu tampa @Seth_Morris Sveikinu tave! Tikiuosi nenusivilsiu tavimi ir laikysi šias pareigas! Turi susikurti temas 24 valandas ir susisiekti su manimi TeamSpeak. To nepadarius ar neišbuvus vadovo pareigose vadovas atiteks antrosios vietos kandidatui tai @Kevin_Crawford.

  • Love 1

🔷Pasiekimai🔷

GQRe57c.png

✔️Buvęs Forumo Moderatorių Vadovas Nuo 2019/09/15. iki 2020/01/18.

✔️Direktorių/Gaujų prižiūrėtojas Nuo 2020/01/18 iki -.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Gif ginklas“

GQRe57c.png

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

  • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
  • ×
    ×
    • Create New...