Jump to content
Minde_Vlk

[Apklausa] Dėl serverio ekonomikos !

Ar serveryje reiktu padidinti ekonomiką !  

9 balsai

1. 1. Ar serveryje reiktu padidinti ekonomiką !

• Taip reikia ! [Argumentuokite į atsakymus]
    • Ne nereikia ! [Argumentuokite į atsakymus]

Rekomenduojami pranešimai

• Jūsų klausimas?:  Klausimas būtu visiems forumo lankytojiems. Norėčiau pasidomėti jūsų nuomone, ar reiktu serveryje padidinti algų atlyginimus ir pnš. tiesiog jog serveryje būtų daugiau gaunama algos, ir nebūtu taip jog 1 mėnesi laiko dirbi ir turi tik 50k. Manau tam daug kas pritars. 
• Apklausos terminas:  7 dienas
• Apklausos tikslai:  Sužinosime ar žaidėjai nežaidžia dėl ekonomikos !!!

• Love 2
  • Haha 1

-----------------------M"V Pasiekimai RedCounty.Lt-----------------------

! RedCounty narys nuo pat jo atsiradimo !

Buves:

Gaujų prižiūrėtojas 1x

Direktoriu prižiūrėtojas 1x

TeamSpeak3 Moderatoriu Vadovas 1x 

Fūristų direktorius [Adas_Adasu} 1x

Dabartinis:

"Wah Ching" gaujos Lead'as

Išrinkas nemokamas serverio Administratorius 2 lvl [Big_Pool]

____________________________________________________________________________________________________________

8792491ff340a071a60d030dd2159f96939.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Manau ne kuo sunkesnė ekonomika tuo geriau , gal vaikams ir reiktų daugiau šaibų mano nuomonė jei dirbi , taupai ir turi tam ir yra darbai siekimas tikslo ir taupymas ant svajonių

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

visiškai prieš, bet paliksiu šia paklausa jums.

Argumentai

Turto restartas ir buvo tam kad pasunkinti ekonomika, su šia ekonomika bus idomiau žaisti, bus daugiau ko siekti, kadangi prieš tai padirbdavot pora dienų ir turėdavote verslą, nama ar dar velniai žino ko. Visos kainos su laiku bus suderintos su ekonomika, tad jei pamatėte kad yra per didelė kainą kažkokio produkto, ar paslaugos, praneškite man arba rašykite idėjų skiltyje, ir jūs būsite išgirsti, kadangi mano prioritetas esate jūs ŽAIDĖJAI.

Pagarbiai projekto Savininkas Kent_Brokman

• Love 5
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 valandą , Minde_Vlk parasė:

• Jūsų klausimas?:  Klausimas būtu visiems forumo lankytojiems. Norėčiau pasidomėti jūsų nuomone, ar reiktu serveryje padidinti algų atlyginimus ir pnš. tiesiog jog serveryje būtų daugiau gaunama algos, ir nebūtu taip jog 1 mėnesi laiko dirbi ir turi tik 50k. Manau tam daug kas pritars. 
• Apklausos terminas:  7 dienas
• Apklausos tikslai:  Sužinosime ar žaidėjai nežaidžia dėl ekonomikos !!!

Vistiek niekas nieko nedarys :DDD juokinga, kaip ir rašiau būsenoje, dar dedate viltis į visa šita.... :DD 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 9 minutes (-čių) , Carl_Wadson parasė:

Vistiek niekas nieko nedarys :DDD juokinga, kaip ir rašiau būsenoje, dar dedate viltis į visa šita.... :DD 

Palaikau tavo nuomonę. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 13 minutes (-čių) , Carl_Wadson parasė:

Kodėl tu galvoji kad niekas nieko nedarys? Visada yra atsižvelgiama į žaidėjų nuomonę.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Dabar, Kent_Brokman parasė:

Kodėl tu galvoji kad niekas nieko nedarys? Visada yra atsižvelgiama į žaidėjų nuomonę.

Aš žinau jog tu esi savininkas kuris atsižvelgi į žaidėjų idėjas ir tai aš vertinu, bet aš kalbu apie tai jog tu šios apklausos nepalaikysi cituoju ,,visiškai prieš, bet paliksiu šia paklausa jums.'' na ir argumentas be to man sekantis tavo komentaras patiko, taip pat cituoju tavo komentarą, jog tokiomis temomis visada sakai griežta NE! ,,Pamiršau pridurti, kad namu, verslų, butų, transporto kainos nebus pamažintos.'' tai dėl to ir neverta dėti pastangų kai žinai jog savininko atsakymas bus NE!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Well, tavo tiesa, algu mes nepadidinsime, bet parašiau argumenta, ką reikia daryti kad visa eknomika prilygtu algoms, tai yra rašyti idėjas kad mes pakeistumėm kainas, kurios yra per didelės.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema