Jump to content
Tukas_Tuktukas

Išrinktas DPD Direktorius !

Rekomenduojami pranešimai

0a5531f87365850e934d0043787a85ce961.jpg

Labas vakaras! Taigi svarsčiau ilgai dėl DPD Direktorius kam suteikti šias pareigas, ir kadangi daugiau jau nebebuvo anketų iš ko galėčiau pasirinkti ir nusprendžiau suteikti vienam žmogui šia galimybe suteikti Direktoriaus postą! Taigi eikime prie analizės!

Pirmasis kandidatas buvo @Kristupas_Cbug - Labas Kristupai, anketa užpildei atrodo taip kaip pretenduotai į kiosko pardavėjus kokius tai, trečia klausima atsakei .......... Kad net neturiu ką į tai pasakyti, čia prisimink pildai į Direktorius pareigas vis dėl to, nebent čia gal taip suprasti tavo humorą kaip, bet jo čia manau nederėtų naudoti! Analizė apačioje!

Antrasis kandidatas @Trey_Watson- Labas Trey, kaip pamačiau tavo anketa, pat sau sakiau kad tu tikrai gausi jau šias pareigas! Klausimus atsakei pilnai kaip reikia, taip atrodo turėtų atrodyti visi kandidatai, bet niekaip aš tavęs nesulaukiau žaidime tiek TeamSpeak, nei forume man neatrašei, nes su tavimi norėjau pakalbėti prieš rašant šia analize, tai kilo mintis man jog gali būti neaktyvus! Analizė apačioje!

Trečiasis kandidatas @Aivi_Dosas Labas Aivi, žinoma anketa tavo turėčiau atmesti iškarto! Nes buvo pažeistos taisyklės atrankos, bet kadangi aš su tavimi susisiekiau ir galėjau pabendrauti, nusprendžiau analizuoti tavo anketa! Savo anketa tu išdėstei tiesiog taip kaip kokį rašinį būtum rašęs, anketoje savo mintis išdėstei pakankamai gerai, dar minėjai jog esi turėjęs direktorių kas yra gerai tai duoda mano manymu pliusą! Analizė apačioje!

Taigi, kandidatai kaip matome turi savų pliusų ir minusų! Mano manymu atrankos didžiausia dalį atkreipsiu į šį žmogų kad su juo galėjau pasikalbėti prieš rašant šia analizę žinoma jis pažeidė taisyklę bet suteiksiu aš jam šansą vis dėl to! Tikiuosi jis manęs nenuvils šiuo mano sprendimu kurį aš renkuosi laužydamas pats savo taisyklę netgi! Naujasis DPD Direktorius @Aivi_Dosas Sveikinu žmogau! Turi susikurti temas 24 valandas.

• Love 1
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

🔷Pasiekimai🔷

GQRe57c.png

✔️Buvęs Forumo Moderatorių Vadovas Nuo 2019/09/15. iki 2020/01/18.

✔️Direktorių/Gaujų prižiūrėtojas Nuo 2020/01/18 iki -.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Gif ginklas“

GQRe57c.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 11 minutes (-čių) , James_Crazy parasė:

Sveikinu.

prieš 25 minutes (-čių) , Nike_King parasė:

Sveikinimai!!! 🙂  @Aivi_Dosas

Dėkui zujkiai ❤️

PASIEKIMAI

SU REDCOUNTY nuo 2020-01-20

--------------------------------------------------------------------------------------

Tikrą draugą nelaimėje pažinsi

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Tikrai sveikinu seni judi toliau taip :)  

xumxIiF.png

Pasiekimai

Dabartinis |Gaujų Prižiūrėtojas||GP||2019.11.02-

2bH85hB.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikunu 😄

Neraganėk

smoke weed GIF

♛︎Pasiekimai ♛︎

Buvęs RedCounty medicinos centro pavaduotojas {Nuo 2019.10.25} Iki {2019.10.28}  - David_Jones

Buvęs Gaujų Prižiūrėtojas {Nuo 2019.10.30} Iki {2019.11.1]  - Kent_Brookman-Luksis_Flux-Sofia_Miaukauskaite

Esamas Mechanikų Direktorius {Nuo 2020.1.24}  - Tukas_Tuktukas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

• Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
    • Create New...