Jump to content
Big_Pool

Serverio bendrosios taisyklės

Rekomenduojami pranešimai

banner750x100.png

Atidžiai perskaitykite visas taisykles ir būtinai su jomis susipažinkite , kad ateityje nereikėtu dėl savo poelgių gailėtis.

 

 1. Registruojantis į serverį , žaidėjas privalo naudoti Vardas_Pavardė slapyvardį. Slapyvardije negali būti keiksmažodžių , įžeidinėjimu , kokios nors reklamos. Slapyvardije neleidžiami skaičiai ir visokie lietuviški rašmenys.
 2. Griežtai draudžiama naudoti neleistinas programas , tokius kaip čytus , s0beit , cleo modifikacijas , kurios leistu jums būti pranašesniu už kitus serverio žaidėjus.
 3. Serverio žaidėjui draudžiama reklamuoti kitus SA-MP ar kitų žaidimų serverius, projektus ir jų tinklapius.
 4. Negalima apgaudinėti, kenkti, keiktis ar įžėidinėti kitus serverio žaidėjus.
 5. Negalima parduoti arba pirkti serverio elementų , tokių kaip serverio pinigai , reputacija , taška i, vartotojų pardavinėjimai už realius pinigus iš kitų asmenų.
 6. Turite saugoti savo paskyros duomenys, jų nedalinti pašaliniams asmenims. Jeigu jūsų paskyra buvo pavogta , turi nedelsiant pranešti Pagrindinei Administracijai.
 7. Stenkitės netrukdyti žaisti kitiems žaidėjams, laikykitės kelių eismo taisyklių ir masiškai nešaudykite kitų serverio žaidėjų.
 8. Serverio žaidėjas privalo atsakyti už savo paskelbtą turinį serveryje ( Pagrindinė Administracija už jūsų turinį neatsako ).
 9. Serverio žaidėjas negali skelbti netinkamo turinio serveryje , tokių kaip nelegalių nuorodų, nepilnamečiam netinkančio turinio, privačių asmens duomenų.
 10. Visiem serverio lankytojam draudžiama bet , kaip platinti neleistinas programas , kelti virusus, naudoti serverio klaidas savo labui , naudoti neleistinas programas kurios gali kenkti serveriui.
 • Thanks 1

Norėdami peržiūrėti visus komandus narius, arba susisiekti su jais: Spauskite čia!
Norėdami susisiekti su AdministracijaSpauskite čia!
Norėdami atsisiųsti GTA SA su SAMPSpauskite čia!
Turėdami klausimų rašykite į forumo asmeninę žinutę arba susisiekite TeamSpeak 3 programoje.

banner468x601.gif

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...