Jump to content
Big_Pool

[ATRANKA] Forumo moderatorius !

Rekomenduojami pranešimai

forumonariocoveris.jpg

Sveiki lankytojai ir mūsų serverio žaidėjai, skelbiu atranką į "Forumo moderatorius" pareigas, nes trūksta priežiūros, sistemingumo, tvarkingumo forume, todėl ieškome tokio žmogaus kuris galėtų visą tai papildyti ir išpildyti mūsų planus su forumu bei jo temomis.

Forumo moderatorių prižiūrimos temos:

1. Kita - visos skiltys išskyrus "Projekto komanda";
  2. Skelbimai - Visos skiltys;
  3. Architektų darbai;

Anketa į forumo moderatoriaus postą:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord):
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?:
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?:
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?:
  • Like 7

Norėdami peržiūrėti visus komandus narius, arba susisiekti su jais: Spauskite čia!
Norėdami susisiekti su AdministracijaSpauskite čia!
Norėdami atsisiųsti GTA SA su SAMPSpauskite čia!
Turėdami klausimų rašykite į forumo asmeninę žinutę arba susisiekite TeamSpeak 3 programoje.

banner468x601.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Santa_Klauzas
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): Skype Santa_Klauzas dicord Santa'Klauzas #0753
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Nes noriu šitame projekte pasiekti kažko daugiau nes ilga laiką jau žaidžiu šita projektą ir pažistu daug komandos noriu ir noriu prisidėti prie komandos 🙂 
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: nauju idėjų naujos informacijos ir visa kita susijusi su fourmu 
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?:  jei busiu viska darysiu atidžiai stebėsiu visas klaidas pasistengsiu kad butu gerai mum ir  visiems kitiems serverio žaidėjams bei komandos nariam 🙂 
  •  
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Johny_Tress
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): Discordas Mintea#6207
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Mano tikslas buvo emigraciju, bei taksi direktorius, taksi direktoriu pasiemiau vienas tikslas completed, antras tikslas emigraciju prižiūrėtojas, bet jo man nepavyko gauti tai lekiame prie kito tikslo FORUMO moderatorius, dėl to pretenduoju, kitas dalykas kodėl pretenduoju todèl, kad noriu prisidėti prie serverio gerovės jo platinimo, ir tapti komandos dalimis štai keli bruožai kodėl pretenduoju.
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: Bus pakeistos temos, bus naujų idėju, tai perkursiu temas kad atrodytu išvaizdingiau kokybiškiau ir daug naujos informacijos
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?: Viskas bus parodytą užiemus forumos, moderatorius, nenoriu daug ko skleisti,kad NAUJAS forumo moderatorius nepaiimtu ĮDĖJŲ IR T.T
  • Haha 1

Taksi firmos direktorius 2020-01-28 iki 2020-**-** [ GD Tukas_Tuktukas ]

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dwayne_Grow
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): skype : weed.ltu (bet nenaudoju) Discord : strojcikas#0757
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Kadangi projekte žaidžiu nepilną mėnesį, per pirmają savaite pasiekiau pavaduotojo posto žaidime ir šiuo atvėju norisi prisidėti netik esamo darbo posto, bet ir pačiam forume prie komandos narių, kaip kitaip sakant, norisi lipti vis aukščiau, po lėto.
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: Priklausomai kurią skiltį pateiksite prižiūrėti, realiai, pas mane viskas asmeniškai gimsta po truputį, tai nuo savo požiūrio ir kad būtų forumo lankytojams gerai, galimai paredaguosiu taisykles, anketas jei tokios žinoma egzistuos,
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?: Vizijos, vizijai nelygios, kaip ir visi norint būtų moderatoriais manau sakys kad prižiūrės kad nebūtų šlamšto turinio, prisidedu pats prie to pasisakymo. Tarp kitko irgi priklausomai nuo skilties, kurią tektų moderuoti, o kalba apie ką atnaujinti gimsta savaime ir tuo pačiu metu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pablo_Bandit
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): Turi ir dc ir skype 😉
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Nes noriu įvesti tvarkos griežtos į forumą, taip prižiūrėti forumą , kad būtų saugu, ir malonu naudotis, nuo piktavališkų komentarų, ir visų nesubrendėlių asmenų komentarų
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: Ką įnešiu, tai ką ir galima įnešti tvarkos , kad temos būtų prižiūrimos tvarkingos ir bendrame forumo vaizde atrodytų viskas tvarkingai ir malonu akiai.
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?: Čia ką pakeisti atnaujinti galėčiau pateikti savo viziją į tai , jei gaučiau pareigas , ir plačiau į tai pažiūrėti bendrą forumo tvarką, išvaizdą ir skiltis.
  • Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: James_Crazy
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): Discord: Ricci#5054
  3. Kodėl pretenduojate į šias pareigas?: Nes noriu palaikyti forumą, būti atsakingam už man paskirtas skiltis, po ilgo laiko vėl SA-MP projekte tapti forumo moderatoriumi. Projekte žaidžiu jau apie savaitę, patiko todėl norisi taipogi turėti kažką aukščiau negu būti geriausioje serverio gaujoje.
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkursite ar kt.)?: Kadangi pildau į forumo moderatorius, todėl galėsiu kažką keisti ir koreguoti tik man paskirtose skiltyse. Į kitų skiltis negalėsiu lįsti, bausti ir panašiai. Tačiau į savo prižiūrimas skiltis įnešiu aktyvumą ir tvarką. Skiltys bus atsakingai prižiūrimos. Temos struktūra paprasta, taisyklės ir informacija bei jeigu reikalinga anketos šablonas. Forume reikėtų daug ką keisti, tačiau, kad ir tapčiau forumo moderatoriumi to padaryti negalėčiau, nes būtų ne mano privilegijoms.
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.)?: Pagrindai, kuriuos reikėtų pakeisti tai perkurti forumo skiltis, išversti neišverstas vietas, sutvarkyti dizaino klaidas, vien monitoriuje esu atsiuntęs 3 klaidas.
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų Vardas_Pavardė:Seth_Morris

Jūsų kontaktai (skype/discord):Ghamala#4997

Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Nes asmeniškai aš manau, jog serveryje, nėra kolkas rimtų, ir pasiruošusių tam žmonių, kurie galėtų užsiimti šiomis pareigomis.

Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: Realiai nežinau ko dar ir prikurti galima, bet pažadu išsamias temas, su taisyklėmis, bei paaiškinimais, kaip naudotis temomis.

Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?: Atnaujinsiu senas temas, kadangi jos man asmeniškai atrodo, neišsamios, bei pilnai neparuoštos, jog žaidėjai galėtų jomis naudotis.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Jimmy_Quattro
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): Skype Platforma : Wonder Wall
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?:Taigi turbūt tik pamatęs mane iškart kyla klausimas kodėl pildai į šią anketą.Trumpai ir aiškiai kaip sakant ''žodžių į vatą nevyniojant'' pasakysiu.Tai mano tikslas yra padėti serveriui plėstis,padėti projekto valdžiai ir siekti ko geriausio ateityje žinoma su laiku viskas ymanoma.Tai pagrindinis tikslas yra turbūt todėl nes mėgstu dirbti su visokiausiais forumais,tokiais darbais su kuriais nereikia didelios įtampos,nervų.Žinoma noriu išbandyti save šiose pareigose,naujame projekte kuriame dar nesu žaidęs,noriu pajusti visą sistemą ir dirbti su šiuo forumu.
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?:Tai žinoma ką aš turėčiau pakeisti.Pasitarus su serverio valdžia žinoma jaigu leis keletą temų paredaguosiu savaip kad gražiau atrodytų ir ''patrauktų''akį.Tokiose skiltyse kaip ir pats minėjai atrankos informacijoje :Kitos skiltys tema,skelbimų bei žinoma architektų temoje .Galėsiu redaguoti tik tose temose tai norėčiau šiek tiek įnešti spalvos į šias skiltis kaip ir minėjau kad maloniau šiek tiek atrodytų,pakeisčiau žodžių struktūrą,anketos struktūras ir panašiai.Turbūt suprantate apie ką aš kalbu ir ką aš noriu pasakyti.
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?:Mano tolimesnė vizija forume? Forume tai manau tikrai atnaujinčiau senesnes skiltis prie kurių tikrai reikia idėti rankų ir pastangų,jaigu atsirastų gramatinių klaidų taippat jas ištaisyti būtų gerai o šiaip tai viskas manau kaip ir yra gerai.O kalbant apie serverį tai tikrai norėtusį kilti aukščiau,siekti kažko kito.Žinoma stengčiausi irodyti kad galiu atlikti darbą pilnai ir kruopščiai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mathew_Taylor
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): augis.17 (skype)
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Forumo moderatorius.. Žmogus, kuris prižiūri tvarką. Žmogus, kuris stengiasi ją palaikyti, kad ir kiek kartų sukluptų. Žmogus, kuris pilnai atsidavęs savo darbui, vadovaujasi šaltu protu, kaskart deda įspėjimus forumo nariams, kurie nusiženginėja taisyklėms.. Negi nešaunu? Pasiilgau to forumo moderatorių darbo, kai forume turi praleisti daugiau laiko nei pačiame žaidime. Pasiilgau tos tvarkos, kuri būdavo ankstesniuose projektuose, būdavo griežta tvarka forume, kurios privalėdavo laikytis visi forumo nariai. Esu ir būsiu visada už tvarką, net nesvarbu, ar ji bus palaikoma serveryje, TeamSpeake ar forume. Dažnai tenka pastebėt pažeidimų forume, įvairių narių, kurie nesilaiko taisyklių, įžeidinėja kitus narius pranešimuose, juose vartoja necenzūrinius žodžius, o tai jau praktiškai atbaido naujokus forume ir ne tik manau, nes pamato, kad forume yra tokių narių, kurie nesugeba elgtis deramai, o kaip tik daro sumaištį forume. Ir realiai, paminėt galiu tai, kad pas mane yra didžiulis noras padėti projekto administracijai, arba tiesiog pačiam projektui, apsaugojant forumą nuo taisyklių pažeidėjų. 
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: Atvirai? Įdėjų praktiškai nebus. Darbas bus atliekamas kaip ir priklauso forumo moderatoriui, ką turiu omeny? Tai tiesiog prižiūrėsiu temas/pranešimus, dėsiu įspėjimus tiems, kurie pažeidinės taisyklės ar kitaip kenks forumui. Tiesiog darbas bus atliekamas kokybiškai. Stengsiuosi forumą prižiūrėti, kaip galima geriau bei rūpintis juo, lyg savo vaiku.
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?: Esu buvęs dvejuose projektuose forumo moderatorius, tačiau nereklamuosiu, nes tai draudžia ir forumo taisyklės. Jeigu pakalbėtume apie tai, kaip man sekėsi, tai.. Tiesą pasakius visai šauniai. Tas toks užsikūrimas, pastoviai tikrinti forumo temas, pranešimus, kad juose nebūtų jokių įžeidinėjimų, nebūtų vartojama necenzūrinių žodžių.. Žinoma, būdavo ir klaidų, bet kas jų nedaro? Juk iš klaidų mokomės. Stengsiuosi, jog forumas būtų prižiūrėtas kaip galima geriau bei nekiltų jokių nusiskundimų bei problemų. Kaip ir minėjau, kažkokių naujų, išskirtinių įdėjų neturiu, tačiau stengsiuosi prižiūrėti forumą kaip priklauso bei vengti nesutarimų tarp serverio valdžios.

"Small steps in the right direction can turn out to be the biggest step of your life"

86968ee3ce8eda496e6c1c2dfe72abb9937.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
On 1/29/2020 at 12:20 PM, Big_Pool parasė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Emilis_Radistas
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord):discord rokass#4349
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?:nes noriu pagerinti serveri ir kad butu ko daugiau zaideju
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?:inesiu atnaujinimu visokiu anketu ir t.t
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?:atnaujinsiu serverio darbus nes jau reiktu mechaniku garaza atnaujnti ir padaryti kad butu masinos lauke nes neimanoma iseit ir nera masinu
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Zekas_Meška 
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): discord Zekas'Meška #7124
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Nes noriu padėti komandai noriu prisidėti prie komandos noriu fourmo moderatorius ir tas kuris stengėsi dėl komandos nariu. Fourmo moderatorius yra atsakingas žmogus  už fourma už temas ir už serveriu žaidėju nusižengimus dėl to ir pildau čia nes aš atsakingas  už savo veiksmus ne praliečiau nei vienos klaidos. 
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: Po kolkas nieko nedaryčiau nes dabar fourmas yra tikrai kruopščiai prižiuretas matosi įdėjo daug pastangų ir pakeitę fourma bet pagalvojus ateiti turbūt turčiau minčiu 
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?: Žesim kaip bus toliau 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Minde_Vlk
  2. Jūsų kontaktai (skype/discord): Skype - grantas.grantas6 [ dc jaigu būtinas ir jaigu reikia į až ]
  3. Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Forumo moderatoriaus noriu, nes žinau kad sugebu kurti temas, jas prižiūrėti, esu aktyvus forume, forume praleidžiu tolygiai laiko kaip ir žaidime,esu dabartinis "Wah Ching" gaujos leaderis / Nemokamas serverio Administratorius ir bežaisdamas SA:MP, kartas nuo karto nueinu į forumą. Žinau, kad gavęs pareigas, jas saugau, gerbiu ir per jas neišsikeliu savęs kaip velniai žino kas, nes dauguma taip daro.. Aš nei vieno serverio žaidėjo nelaikau nei blogesniu nei geresniu, visi esame lygūs, pareigų noriu ne dėl vardo, ir gero įvaizdžio prieš kitus, noriu nes man trūksta papildomo darbo, nesu nei kiek apkrautas darbais, o forumo moderatorius bent kažkiek padidins mano darbą ir privers daugiau dirbti, dirbti aš mėgstu. Vos gavęs moderatorių kaip ir manau visi susikurčiau temas, taisykles, anketos šablonai bei kt, kas reikalinga tai temai. Kaip ir sakiau šitame projekte žaidžiu nuo pat starto ir jau kažkaip norėtusi pradėti kažko siekti , jau atsiriekiau sau riekele , kaip paprastas žaidėjas. Tad bandau savo laime čia. Renkuosi šį projektą vien dėl , kad dėl jo yra labai stengiamasi ir jis nepaliekamas likimo valei , kaip daugelis samp Lietuviškų projektų . Jame daromi dažni atnaujinimai išklausomi visi žmonės jų norai , jų poreikiai ir visa kita.Tuo labiau esu gana aktyvus tiek žaidėjas serverį tiek narys forume.
  4. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: Manau kaikuriuose temose, reikės pataisyti klaidų, pridėti pagyrimų šablonus, nes kaip pastebėjau kaikur nėra. Šiaip visas temas kartai peržiūrėčiau, ar nėra jokų klaidų ir panašiai, pataisyčiau žinoma. O taip kolkas visos temos yra gražiai ir normaliai sukurtos, nemanu jog dabar reiktu kažką perkurti ar keisti, kolkas viskas tvarkoje.
  5. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?: Kaip ir minėjau kolkas nieko atnaujinti nereikia, tik reikia pataisyti klaidų. Po kelių dienų manau būtų tiksliai matyt ką reiktu atnaujinti ir panašiai.

{!} Manau tiek šiam kartui, norėčiau palinkėti visiems pildantiems sėkmės {!}

• Like 1

-----------------------M"V Pasiekimai RedCounty.Lt-----------------------

! RedCounty narys nuo pat jo atsiradimo !

Buves:

Gaujų prižiūrėtojas 1x

Direktoriu prižiūrėtojas 1x

TeamSpeak3 Moderatoriu Vadovas 1x 

Fūristų direktorius [Adas_Adasu} 1x

Dabartinis:

"Wah Ching" gaujos Lead'as

Išrinkas nemokamas serverio Administratorius 2 lvl [Big_Pool]

____________________________________________________________________________________________________________

8792491ff340a071a60d030dd2159f96939.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Naujasis forumo moderatorius - @Pablo_Bandit, turi 24h susisiekti su manimi, ir pradėti savo darbus. Jeigu nebus veiksmų, šią poziciją perims: @Minde_Vlk

Tema rakinama.

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Norėdami peržiūrėti visus komandus narius, arba susisiekti su jais: Spauskite čia!
Norėdami susisiekti su AdministracijaSpauskite čia!
Norėdami atsisiųsti GTA SA su SAMPSpauskite čia!
Turėdami klausimų rašykite į forumo asmeninę žinutę arba susisiekite TeamSpeak 3 programoje.

banner468x601.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

• Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
    • Create New...