Jump to content
Rokas_Sakor

Turime naują miestelių šerifą | PD

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

SG7z418.png

Image result for police

Štai ir jūsų ilgai laukta, miestelių šerifo analizė. Kandidatų buvo tikrai neblogai, iš pradžių 6, bet vėliau atsisakydami anketas, paliko tik 4. Perskaičiau visas jų anketas, ir iš tikrųjų maniau, čia tai tikri kandidatai, tikrai gerai pasirodytų, įgyvendindami savo norimą viziją, visas jų idėjas, ir viską ką jie buvo suplanavę. Tikrai aš džiaugiuosi, jog pamačiau tokį didelį norą tapti PD direktoriumi iš šių asmenų, vieni vienaip, kiti savaip, bet apie viską tuojau pat pakalbėsime.

ngDAI9L.png

Kaseko_Dumas

Labas, tikrai iš tavęs nesitikėjau anketos. Maniau pasiliksi ties nusikalstamojom veiklom, bet deja norėjai pasiimti sau į rankas teisėsaugos firmą. Tavo anketa tikrai buvo labai skurdi, užpildei taip, jog norėtum tiesiog free-postinti. Paskaitęs viską, tikrai pamačiau labai daug teksto klaidų, sakiniai suformuluoti atmestinai, aš supratau ką tu norėjai pasakyti atsakydamas į klausimus, bet tikrai manau galėjai labiau pasistengti. Iš tavęs nesitikėjau, nes buvai Taksi direktoriumi, ir ten pasirodei ganėtinai gerai. Tu esi labai prikolnas žmogus, smagu su tavimi bendrauti, bet kad būtum direktoriumi reikia būti ganėtinai rimtam. Su gaujomis stengeisi padaryti kuo daugiau veiksmo, kas ir PD turėtų būti gerai, bet dėl visų savo klaidų padarytų ir ankščiau, ir pačioje anketoje, kas ir kaip, atsiprašau, bet šiandien PD direktoriumi dėja, nebūsi. Kitą kartą pasistenk labiau, ir gal turėsi šansą. 

ngDAI9L.png

Jonny_Star

Sveikas, Starai. Matau serveryje esi naujokas, ir tavo anketa tikrai buvau sužavėtas, tavo idėjos, visi sukurti planai ir visą kitą ką ten buvai parašęs, tikrai man parodė, jog tu tikrai su šia firma nori kažką padaryti, pasiekti. Užpildei atsakingai, klaidas radau tik kelias, bet čia matyt buvo iš tavo greito rašymo, ir galvojimo. Aišku, tikrai klaidas galėjai pataisyti, tada būtum pasirodęs dar labiau atsakingas, na bet ką jau padarysi, kas yra tas yra. Pakalbėjau su tavimi TeamSpeak 3 platformoje, ir tavo atsakymais buvau labai patenkintas, atsakei išraiškingai, ir nemalei nesąmonių, ėjai tiesiai prie taško, atsakei taip, jog būtų smagu klausytis. Aš manau tu būtum puikus direktorius, bet pastebėjau vieną tavo trūkumą. tavo nekantrumas. Tu nuolat klausinėjai, kada analizė, kada tikrinsi, kada ir kaip, kuo greičiau, tiesiog negali palaukti, bet manau iš to gali pasitaisyti. Kadangi šitaip šauniai pasirodei bent šioje srityje, manau puikiai pasirodysi ir direktoriaus poste. Sėkmės tau, ir sveikinimai.

ngDAI9L.png

Yra dar 2 kandidatai, jų vardai yra Max_Kent ir Tomas_Wtf

Aš apie jus būčiau aprašęs, bet jūs abu turite vieną, labai didelę problemą. Jūs esate abu neaktyvūs serveryje, o Tomas_Wtf darei gramatinių klaidų, kurių buvo kitur nedaug, bet labiausiai kabino neaktyvumas. Dabar biškelį pakalbėsiu apie jus abu atskirai,

Tomai, anketa buvo ganėtinai nebloga, bet kaip ir minėjau, buvo ir gramatinių klaidų, buvo ir sakinių nesudėliojimas, ir visą kitą. Buvai parašęs jog aktyvumas bus mažiausiai 5 valandos per dieną, kai atrakins serverį, bet serveris jau atrakintas nuo Lapkričio 30 dienos, kolkas to nemačiau, o serveryje pražaidęs tik 6 minučių iš VISO. Dėja, dėl šitų dalykų esate atmetamas. Sėkmės kitą kartą,

Maxai, kaip ir Tomo anketa buvo taip pat nebloga, gramatinių klaidų nebuvo, bet taip pat atmetamas dėl aktyvumo, parašęs aktyvumas bus neblogas, bet nuo serverio atrakinimo pražaidęs tu tik 60 minučių, kas einant į kandidatūrą į PD direktorių yra labai blogai. Būtum buvęs taip pat geras kandidatas kaip ir Jonnis, arba Kasekas, bet dėja, šįkart neparodei, to, į ką aš žiūriu labiausiai.

ngDAI9L.png

Patariamas pirmas pavaduotojas: Kaseko_Dumas.

Redaguota Rokas_Sakor
  • Love 1

e565bc0e01509b8913d0f7b81e98b3e4139.jpg

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 14 minutes (-čių) , Rokas_Sakor parasė:

SG7z418.png

Image result for police

Štai ir jūsų ilgai laukta, miestelių šerifo analizė. Kandidatų buvo tikrai neblogai, iš pradžių 6, bet vėliau atsisakydami anketas, paliko tik 4. Perskaičiau visas jų anketas, ir iš tikrųjų maniau, čia tai tikri kandidatai, tikrai gerai pasirodytų, įgyvendindami savo norimą viziją, visas jų idėjas, ir viską ką jie buvo suplanavę. Tikrai aš džiaugiuosi, jog pamačiau tokį didelį norą tapti PD direktoriumi iš šių asmenų, vieni vienaip, kiti savaip, bet apie viską tuojau pat pakalbėsime.

ngDAI9L.png

Kaseko_Dumas

Labas, tikrai iš tavęs nesitikėjau anketos. Maniu pasiliksi ties nusikalstamojom veiklom, bet deja norėjai pasiimti sau į rankas teisėsaugos firmą. Tavo anketa tikrai buvo labai skurdi, užpildei taip, jog norėtum tiesiog free-postinti. Paskaitęs viską, tikrai pamačiau labai daug teksto klaidų, sakiniai suformuluoti atmestinai, aš supratau ką tu norėjau pasakyti atsakydamas į klausimus, bet tikrai manau galėjai labiau pasistengti. Iš tavęs nesitikėjau, nes buvai Taksi direktoriumi, ir ten pasirodei ganėtinai gerai. Su tavimi pakalbėjau ir TeamSpeak 3 platformoje, ten tavęs apklausiau elementarių dalykų, bet tu kiek tik galėjai, tiek malei šūdo. Tu esi labai prikolnas žmogus, smagu su tavimi bendrauti, bet kad būtum direktoriumi reikia būti ganėtinai rimtam. Su gaujomis stengeisi padaryti kuo daugiau veiksmo, kas ir PD turėtų būti gerai, bet dėl visų savo klaidų padarytų ir ankščiau, ir pačioje anketoje, kas ir kaip, atsiprašau, bet šiandien PD direktoriumi dėja, nebūsi. Kitą kartą pasistenk labiau, ir gal turėsi šansą. 

ngDAI9L.png

Jonny_Star

Sveikas, Starai. Matau serveryje esi naujokas, ir tavo anketa tikrai buvau sužavėtas, tavo idėjos, visi sukurti planai ir visą kitą ką ten buvai parašęs, tikrai man parodė, jog tu tikrai su šia firma nori kažką padaryti, pasiekti. Užpildei atsakingai, klaidas radau tik kelias, bet čia matyt buvo iš tavo greito rašymo, ir galvojimo. Aišku, tikrai klaidas galėjai pataisyti, tada būtum pasirodęs dar labiau atsakingas, na bet ką jau padarysi, kas yra tas yra. Pakalbėjau su tavimi TeamSpeak 3 platformoje, ir tavo atsakymais buvau labai patenkintas, atsakei išraiškingai, ir nemalei nesąmonių, ėjai tiesiai prie taško, atsakei taip, jog būtų smagu klausytis. Aš manau tu būtum puikus direktorius, bet pastebėjau vieną tavo trūkumą. tavo nekantrumas. Tu nuolat klausinėjai, kada analizė, kada tikrinsi, kada ir kaip, kuo greičiau, tiesiog negali palaukti, bet manau iš to gali pasitaisyti. Kadangi šitaip šauniai pasirodei bent šioje srityje, manau puikiai pasirodysi ir direktoriaus poste. Sėkmės tau, ir sveikinimai.

ngDAI9L.png

Yra dar 2 kandidatai, jų vardai yra Max_Kent ir Tomas_Wtf

Aš apie jus būčiau aprašęs, bet jūs abu turite vieną, labai didelę problemą. Jūs esate abu neaktyvūs serveryje, o Tomas_Wtf darei gramatinių klaidų, kurių buvo kitur nedaug, bet labiausiai kabino neaktyvumas. Dabar biškelį pakalbėsiu apie jus abu atskirai,

Tomai, anketa buvo ganėtinai nebloga, bet kaip ir minėjau, buvo ir gramatinių klaidų, buvo ir sakinių nesudėliojimas, ir visą kitą. Buvai parašęs jog aktyvumas bus mažiausiai 5 valandos per dieną, kai atrakins serverį, bet serveris jau atrakintas nuo Lapkričio 30 dienos, kolkas to nemačiau, o serveryje pražaidęs tik 6 minučių iš VISO. Dėja, dėl šitų dalykų esate atmetamas. Sėkmės kitą kartą,

Maxai, kaip ir Tomo anketa buvo taip pat nebloga, gramatinių klaidų nebuvo, bet taip pat atmetamas dėl aktyvumo, parašęs aktyvumas bus neblogas, bet nuo serverio atrakinimo pražaidęs tu tik 60 minučių, kas einant į kandidatūrą į PD direktorių yra labai blogai. Būtum buvęs taip pat geras kandidatas kaip ir Jonnis, arba Kasekas, bet dėja, šįkart neparodei, to, į ką aš žiūriu labiausiai.

ngDAI9L.png

Patariamas pirmas pavaduotojas: Kaseko_Dumas.

ką tu mane apklausei tam ts gal tu atsibusk nei vieno klausymo negirdėjau tai tikrai tavo anketa skurdi

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikinu naująjį policijos direktorių! 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „gif banner gfx night bmw drift“

» Emigracijos Prižiūrėtojas nuo: 2019/12/09 iki 2019/12/28. «

» TeamSpeak 3 Moderatorius nuo: 2019/12/14 iki 2019/12/28. «

» FTB Direktorius nuo: 2019/12/16 iki 2019/12/28. «

» Fūristų Pavaduotojas nuo: 2019/12/11 iki 2019/12/15. «

» Repair Service Direktorius nuo: 2019/11/26 iki 2019/12/10. «

50TIcDJ.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

• Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
    • Create New...