Jump to content
Lorensas_Mldc

Del visos teisėsaugos darbo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, norėčiau dabar pakalbėti ir paklausti pora dalykų, kaip dirbti teisėsaugai? Policijai ir FTB ? 🙂

Vakar buvo incidentas, apie kuri dabar ir norių papasakoti ir bendrai ta tema, nes taip tęstis nebegali.. 

Vakar aš, Mister_Fake, Airidas_Kobra ir dar keletas FTB bei PD ekipažu, stovėjo prie policijos bazės, buvome sulaike vieną asmenį. Aš kaip ir laisvas buvau, važiavau patruliuoti i kaimerlius, žiūrėti ar visi laikosi KET. Ir tik pajudėjes nuo bazės pamačiau, kaip kažkoks auto pro miesteli praskrido max greičių. Pajungiau filmuoti, bet dėja paspaudžiau ne ta raide.. Reikia F10 o paspaudžiau gal F9 nežinau.. Vijausi iki pat LV miesto, jis ten suke ratus, kaip tikėtina ir pats sakė kėle mašinai rida. Pavyko priartėti prie jo, pamačiau Varda, pranešiau kitiems ekipažams, bei FTB, kad auto nesustoja ir bėga, tad jam buvo uždėtas bėglio statusas bei stabdomas su ( R ) raide arba kitaip /st komanda. Žaidėjas nesustoja, toliau vijausi. Kol galiausiai, jis atėjo į ts POLICIJOS kanala ir mane išvadino visokiais žodžiais, bei kad ką mes darome.. va tada ir pradėjau juoktis, ir galvoju wtf nu okey, vaikas nesubrendes, nors iš balso atrodo ne.. Nu ok, poto atsiųnte ( Nuotrauka )

Pats projekto savininkas Kent_Brokman parašė jam, tykslei nepamenu panašiai "Wtf.. LV iš vis ne jo teritorija negali stabdyt, dek ppk ) Papeikima?? Cmon, administracija @Kent_Brokman @Sofia_Miaukauskaite Jūs rimtai??? Ar jūs mastot ką kalbate? Okey, Sofija man nieko nesakė, nes nebuvo jos, bet tegu atkreipia dėmesi, į šia situacija. Visu pirmą

• Aš ji gaudžiau nuo pd ( Policijos ) Kaimo iki pat LV miesto
  • Buvau su sirenomis
  • Buvo panaudotą komanda /beglys
  • Buvo stabdomas su ( R ) raide arba kitaip /st

Tai čia aš darau nesamones?? Gerai, kitas reikalas tada. Vakar su draugu žaidėm ~1h serve 5-10 žmonių, /ieskomi nėra. Tai ką veikti? Okey galim leavinti projekta jei norite ;)) Tad mes, pamatome, kas NON-RP ar viršyja greiti, ar da koki nusikaltima, ar KET pažeidima padaro, sustabdome. Patruliuojame, sustabdom taip žaidėjus, patikrinam ar neturi neleistinu dalyku ( Narkotikų ) Ar su diržų, ar teises turi. Tai mums negalima to daryti??? Pagal @Tomas_Benz 🙂  Nes jis sakė, per teisėsauga neimanoma ramiai žaisti. Jeigu kažkas kažka daro nesamones, tai papeikimą su įrodymais rašyk, bet tikrinti mes turim teise! Tai mūsų darbas! Tikrinti žaidėjus, gaudyti, prižiūrėti tvarką. Jeigu mes negalim sustabdyti šiaip patikrinti, tai kokia velnio......... Reikalinga teisesauga?? Kad pravalytu /ieskomi saraša? Nebejuokaukit ir nežlugdykit projekto, pradėkite mastyti logiškai...

Tada kitas reikalas. Pagal @Kent_Brokman mes galime stabdyti tik kaimelių teritorijoje??? Kaip supratau pagal tai, ką jis rašė Tomui.. Hmm.... Tai kokio velnio galima važiuoti į LS, LV, SF miestus??? Čia maždaug turi 30star nuvaro i LV teisėsauga negali jo sulaikyti :)))) Ohooo kaip įdomu. Arba gaudam iš kaimelių, įvažiuoja į LV vsio sustojam, grįžtam į kaimelius pom tegu gyvena laimingai.. Jūs rimtai?? 😄 Aš nebegalių tylėti, vakar kiek buvo teisėsaugos, visi juokėsi ir nesuprato, ko mane užsipuolė, kad aš stabžiau LV mieste Tomas patikrai... + Ji pradėjau gaudyti PD kaimeli, bet vijausi iki lv, tai ką aš blogo padariau??? Jeigu mes negalim LV tikrinti, negalim šiaip sustabdyti ir daryti /patikrinti tai tada projektas niekados negyvuos, pagal jūsų tokias taisykles. Jeigu teisėsauga FREE dėtu star, kabinetusi tada sutinku, taip negalima. Aš sustabdes beveik visados parašau "Labas vakaras, patikra" "Gero vakaro" Mandagiai. Ir mes teisėsauga turim teise stabdyti tiek kaimeliuose tiek LV LS SF, nes jeigu ten žaidėjai gali važiuoti, tai galim mes irgi prižūrėti tvarką! Visas veiksmas PGR yra kaimeliai, bet galima žaisti po visą mapp, tad turim teise stabdyti ir gaudyti po visą mapp. Jeigu ne, uždarykite kelius i LS LV SF Ir viskas, jeigu kelias yra, galim ir mes gaudyti ir nebkalbėkit nesamonių....  jeigu ne, tada klausymas ar da aš ir mano pažystami liks šitame projekte dėl tokių nesamonių... Stengėmes dėl projekto, reklamuojame, kad būtų įdomiau žaisti, o čia mat mes blogai darom, taip negalima ir da Papeikimais grasina, už nieka... kad dirbam savo darba :)))) Jooo pasiimkime darbines mašinas ir sukam ratus aplink kaimelius bet nieko nestabdom,  nes per FTB ir PD Neimanoma žaisti :)) ot bus įdomųų :)) Super serveris 🙂 TOP 1 gal? 

Nenorių nieko įžeisti, bučiau tylėjes, bet po Kent_Brokman pasakymo, nebegalių.. Teisėsauga gaunasi visiškai suvaržytą. Jie gali tiktai /ieskomi gaudyti žaidėjus, na arba jei labai kažką blogo gal daro.. ir tai nežinau ar galima pagal juos?? 😐 Jeigų man turite pretenzijų tada nežinau ar aš da žaisiu.. Nes aš viska dariau taisyklingai atlikau darba, padarėme /beglys stabdėme su /st todėl esu ramus. Bet jeigu mane supratot, tada nuo šios dienos, visiems darbuotojams įvesiu naują taisykle jeigu patruliuoji dirbi būtina filmuoti žaidimą su ( Bandicam; FRAPS ) Ar kitą programa, kad turėti įrodymus, kitų atveju isp. Nes čia matau kitaip nesigaus.

Mes norime ramiai dirbti kaip ir visuose projektuose, kaip ir realiame gyvenime, patruliuoti, jeigu pamatome pažeidėja sutabdyti, arba šiaip patikrinti žaidėja ar viskas gerai. Ir nesvarbu ar kaimeliai ar LV LS SF... Jeigu to negalim tai čia NESAMONIŲ NESAMONE YRA! 

Atkreipkite dėmesi ir visi kurie dirbate FTB/Policijos darbą! 

@Mister_Fake @Airidas_Kobra @Jeff_Boyka @Jeff_Sinsis @Franklin_Mclaner@Nojka_Quatro @Edvinas_Fizz @Baciulis_Gta @Martinez_Rivera @Nojuxas_Popcorn

Todėl prašau pagrindinės projekto administracijos @Sofia_Miaukauskaite ir @Kent_Brokman įverinti šia situacija ir jeigų manote, kad taip negalima, tada parašysiu asmeniškai ką toliau darysių. Jeigu pripažinsite, kad nepadariau nieko blogo, o tik dirbau savo darbą ir jūs netaip supratot, gerai tebunie.. Pamiršim viską, jeigu ne, tai tada nežinau.. Mane žinote, norių padėti jūms, bet jei manote, kad su pd darome bet ką tada viskas keisis... Ačiū už dėmesi.

Pagarbiai

Lorensas_Mldc

• Love 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Visu pirma, nelabai noriu į tai kištis, su fizz nieko nekalbėjau apie tai, o su Tomu tik pasakiau jei nesi gaudomas tai kokio SH prisikabint prie tavęs lv, o jei tave praėjo gaudyti jau miesteliuose tai čia jau jūsų reikalas, kadangi jūs turite priežastį jį ten gaudyti ar rakinti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

• Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
    • Create New...