Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
  • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

Peržiūrėti
  • VVP JAU VEIKIA!!

VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

Prisijungti
Sofia_Miaukauskaite

Renkamas Taksi direktorius !!

Rekomenduojami pranešimai

spacer.png

Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas naujasis Taksi firmos direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas,
šie turi būti  aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje.
Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. 
Visi kandidatuojantis į Taksi direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą.

uXWaA68.png

Anketos taisyklės

Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir forumo moderatoriai)
Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami)
Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą.
Privaloma atsakyt į VISUS klausymus.
Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje.
Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. 
Draudžiama keisti anketos struktūros.
Atranka vyks iki 2019/12/05 23:59

uXWaA68.png

ANKETA

⌘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as
⌘ Jūsų aktyvumas per dieną: 
⌘ Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai):
⌘ Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: 
⌘ Kuom jūs sužavėjo Taksistu firmą?:
⌘ Koks yra taksistu tikslas bei darbas serveryje?:
⌘ Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?:
⌘ Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?:
⌘ Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?:
⌘ Paskutinis pasisakymas (nebūtina):

uXWaA68.png

spacer.png

spacer.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

⌘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: Jery_Fernando
⌘ Jūsų aktyvumas per dieną: 200min 150min
⌘ Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai):Taigi esu Lukas man 13metų esu geras,mandagus,nuoširdus,padedantis, nenuleidžiantis ranku.
⌘ Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Nesenai.
⌘ Kuom jūs sužavėjo Taksistu firmą?:Nes patinka vežioti man klijentus patinka prižiurėti taksi firmą bei daryti kita veikla serveryje.
⌘ Koks yra taksistu tikslas bei darbas serveryje?:taksistu tikslas yra vežioti klijentus nuo taško a iki taško b.
⌘ Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?:Prikurčiau daug įdomių tėmų tėmos bus įdomios ir bus daug veiklos nuo jų už tai bus papildami pinigai kas juos pildys.
⌘ Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?:Nes esu sugebantis vadovauti šiomis pareigomis esu aktyvus bei mandagus gal.
⌘ Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?:Na Dp tai gera aktyvi įdeda daug pastangų sekmės tubulėti direktoriai irgi geri tik reikėtu įdėti daugiau aktyvumo.
⌘ Paskutinis pasisakymas (nebūtina):BRAT ZA BRAT TEGUL NUGALI STIPRIAUSIAIS

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETA

⌘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as:  Grincs_Sto, man yra 15 metų, discordo neturiu, bet tai neproblema, įmanoma ir susikurti.
⌘ Jūsų aktyvumas per dieną:  Būsių gryžęs po leavo, tačiau mano aktyvumas nepasikeis, bus kaip ir ankščiau 4 - 5 valandos, nes man labai patinką žaisti jūsų projektą, ir noriu palaikyti savo aktyvumu.
⌘ Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): Esu paprastas, neįšsikėlęs, tačiau labai mėgstu bendrauti su žmonėmis aišku mano bendravimas yra su keiksmąžodžiais, tačiau tai nėra problema tai pakeisti, plius greit nesusinervinu.
⌘ Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?:  Nuo, pat serverio starto.
⌘ Kuom jūs sužavėjo Taksistu firmą?: Mane, žavi taksistų firmą, nes gali bendradarbiauti su žmonėmis, bendrauti su žmonėmis, padėti kuo galėti, ištikro mane jau senai žavėjio firmą, tačiau buvau mehanikų firmos direktorius, plius jau taksistų firma jau buvo užimta, bet taksistų darbas yra mano siekiamybė
⌘ Koks yra taksistu tikslas bei darbas serveryje?: Taxi firmą turi būti pasiruošus, priimti ir kuo skubiau reaguoti y žmogaus gautą iškvietimą, gavęs iškvietimą ir nuvažiavęs pas žmogų, turi žinoti vietas, kur jam reikia važiuoti, ir kuo skubiau nuvežti klienta y reikiama vietą.
⌘ Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?:  Visa laika bus ką veikti, apmokysiu naujokus, kaip reikia įsitvirtinti firmoje, paskeu žaidėjus dominsu savo veiklomis, nes veiklos visa laiką yra įdomu, bei skatinsiu žaidėjius pinigais.
⌘ Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?:  Jau turiu patirties, man nebuvo sunku išlaikyti firmą, bei mokėjiau valdyti savo firmą, todėl manau aš jau turiu patirties ir esu pasiruošęs pradėti. vėl iš naujio
⌘ Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?:  Bendravau su visais ir pasakysiu neturiu jokių nusiskundimų, frosta, sofia, kentas lukšis ir visi kiti yra maladiec, aš su jiais gerai bendrauju.
⌘ Paskutinis pasisakymas (nebūtina): ❤️  Tegul laimi stipriausias, ir žaidėjio motyvacija 

Buves Mediku pavaduotojas /Direktorius David_Jones

Buves Mechaniku Direktorius /DP Sofia_Miau

Buves VIP priziuretojas 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

⌘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as:  James_Thinker. Neturiu dc, kam tas dc jei yra ts
⌘ Jūsų aktyvumas per dieną: 60min ir daugiau
⌘ Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): Sveiki mieli žaidėjai. Mano tikras vardas Linas, man 23 metai ne užkalnų 24 .Gyvenu Kaune. Esu dirbantys žmogus, bet po darbo turiu visai daug laiko, tai būsiu aktyvus serveryje.  Bruožai: draugiškas, mandagus, malonus. O blogi tai nžn, pabenrausit sužinosit.
⌘ Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Nuo praito starto, tai nuo 1 starto
⌘ Kuom jūs sužavėjo Taksistu firmą?: Mano mėgstamiausia sritis, tiesiog mano mylimas darbas
⌘ Koks yra taksistu tikslas bei darbas serveryje?: Vežioti keleivius, nuo taško A į tašką B. Ir mandagiai bendrauti su klientais.
⌘ Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: Bus visokių eventų, treniruočių, keltis rangus galės.
⌘ Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: Taip ir sakiau būsiu aktyvus, rinksiu tikrai gera kolektyvą. 
⌘ Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: Faina, draugiška, mandagi. Per ts pabazarina gerai, galima pasijuokti 😄
⌘ Paskutinis pasisakymas (nebūtina): Sėkmės 

Redaguota James_Thinker

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

⌘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: Kevin_Connor, 17metų, ratuotaskatinas#5310
⌘ Jūsų aktyvumas per dieną: Jei su šaikele neišlekiu pajudėt tai kokias 3-4h
⌘ Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): Tai pradėsiu manau nuo mano vardo, tai aš esu Erikas man yra 17 metų. Čia aišku per daug į vata nevyniosiu, esu crazy guy bet iš gerosios pusės, palinu baisiai, prikolint mėgstu bet aišku su saiku, nesu tylenis koks ar kitaip vadinamas elitas, esu paprastas bičas bendraujantis. Mėgstu valdžioj tvarka, nepatinka visokie bispridielai, jeigu pasiimu valdžia į rankas turiu daug aistros su ta firma kažką veikti o ne tik laikyti ją dėl žmoniu, esu aktyvus jaunuolis.
⌘ Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Vakar teko apsilankyti apžėti kas kaip, ir ištikruju jis mane sužavėjo.
⌘ Kuom jūs sužavėjo Taksistu firmą?: Šeip aš samp serveriuose dirbdavau vien beveik taxi firmoj, nežinau man šis darbas man atrodo iš šono toks paprastas bet kai pradedi jį dirbti jis tave užkabliuoja.
⌘ Koks yra taksistu tikslas bei darbas serveryje?: Vežioti klientus iš jų pasirinkto taško A į jų pasirinkta tašką B.
⌘ Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: Aišku reikia kažkiek laiko keisti firmoje rutina, tai su laiku manau ir atsirastu savaitinės misijos įvairios užduotys kad jie turėtu tikslą čia dirbti, bei įvairios veiklos.
⌘ Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: Manau kiekvienas turi turėti šansą į direktoriaus kėde, bet aišku esu patyres turiu pilna idėjų, turiu proto ir mokėčiau kontroliuoti firma ne kaip dauguma kitų žaidėju. 
⌘ Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: Dar neteko susipažinti su šias atstovais, bet manau kad bus malonu.
⌘ Paskutinis pasisakymas (nebūtina): 

04ce08915dcc1c3b0dfdad46aa080ff7268.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...