Jump to content
Lorensas_Mldc

Starto nesklandūmai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėčiau kreiptis į Administracija. Šaunu padarėte dideli atnaujinima, susirinko nemažas žmonių skaičius. Tačiau nepasiruošėte startui.. 😕 Žmonės kurie turėjo direktorius, jiems neuždėti dabar. Forume žmogus Direktorius serveryje ne. Rašo jei turite klausimu rašykite /admin bėda. Parašiau nieko ignor, antra kartą ignor.. Na gailą. Jei rinksite naujus Direktorius taip ir pasakykite, jei paliekate, tai bent atrašykite palaukite, ar uždėsiu tuoi. O dabar nežinioje. Norėjau padaryte Streamuk'ą puiki proga, startas, bet tai iš Administracijos pusės yra betvarkė, nesusitvarkymas kažkoks.. Gailą kad taip yra, pabuvau dabar serveryje gal 10 min po starto, visi Ignorino mane. 
Nenorėjau nieko įžeisti, tačiau atkreipkite dėmesi į padarytas klaidas ir bendraukite su žaidėjais, jei prašo pagalbos ar kažko klause, nes kitaip bus blogai..

Pagarbiai, Lorensas_Mldc

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Šiuo metu visą serverio administraciją yra sutelkus dėmesį į serverio klaidas. Dėl direktoriaus statuso kreipkitės į direktorių prižiūrėtoją. @Sofia_Miaukauskaite.

  • Love 1

Buvęs Pagr.Administratorius ( 2019.06.03 - 2019.10.04 ). 
Buvęs Administratorius  ( 2019.11.20 - 2019.12.21  ).

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

  • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
  • ×
    ×
    • Create New...