Jump to content
Kent_Brokman

Renkami serverio prižiūrėtojai

Rekomenduojami pranešimai

PagrB.png

Kandidatūra yra laisva, kandidatuoti gali kiekvienas. Bet jeigu nesate užtikrintas, kad turite laiko, motyvacijos ir noro šiam darbui, kandidatuoti nerekomenduojame!

Laisvi serverio prižiūrėtojai;

Administracijos ir VIP prižiūrėtojas.
    Emigracijų prižiūrėtojas.

Pildymo taisyklės;

Kandidatūros anketa privalo būti užpildyta laikantis visomis bendromis forumo taisyklėmis, nebūti pagarsėjusiu kaip kenkėjų ar čyterių.

Forumo taisyklės; spausk čia!

Privaloma pildyti pagal apačioje pateikta anketos šabloną.
    Anketoje nemeluoti!
    Draudžiama kopijuoti anketas nuo kitų kandidatų, ar kitų projektų (tikrinsim tikrai!)
    Į anketos klausimus stengtis atsakyti kuo rišliau.

Anketos šablonas;

Jūsų slapyvardis;
    Jūsų amžius;
    Minimaliai papasakokite apie save;
    Koks jūsų aktyvumas;
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?;
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?;
    Kodėl renkatės būtent šį postą?;
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?;
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?;

Atranka vyks neribotą laiko tarpą kol atsiras tinkami kandidatai!

Sėkmės pildantiems!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jūsų slapyvardis;Laurynas_Extreme
    Jūsų amžius;20 metų
    Minimaliai papasakokite apie save;Sveiki esu Laurynas taip pat esu dirbantis žmogus mėgstu atliktus darbus visada stengsiuosi padirbti taip kad nebereiktu gryšti atgal prie senu darbu.Esu taip pat paslaugus draugiškas bei labai tolerantiškas  esu visada už tiesa nemėgstu melagiu ir heiteriu kurie stengėsi sukiršinti viena su kitu  konflikto atvejais esu nešališkas abiejų pusiu asmenims tiek trumpai apie mane.
    Koks jūsų aktyvumas;nuo 80min iki 420min priklauso nuo dienos 
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?; Taip žinomą 
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?;Administratorių ir vip prižiūrėtoju 

Kodėl renkatės būtent šį postą?;Kadangi šiam poste reikia taip pat nemažai priežiūros ir atsakingo darbo noriu prižiūrėti taip pat atsakingus asmenis kurie privalo atlikti savo darbą tokius kaip naujoku pagalba event rengimus kad nebūtu  serverį nuobodu suaktyvinčiau serverio administracija
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?;Šio prižiūrėtojo paskirtis yra tikrinti administracija ir vipus kad nesinaudotu savavališkai komandom kitaip sakant nepiknaudžiautu savo privilegijom taip pat šio priž paskirtis yra rengti atrankas  bei tikrinti admin aktyvumą.
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?;Kadangi šiam serverį esu jau nemaža laiką ir jau turiu pasitikėjimo tiek iš žaidėju tiek iš  GD prižiūrėtojo taip pat esu patikimas ir manim gali visi pasikliauti nesu apgavęs nei kitaip pakenkęs serveriui ar serverio žaidėjams  

• Love 3
  • Sutrikęs 1

Policijos Departamento Direktorius    2020/02/14    iki    2020/03/16

DPD Direktorius  2020/03/29 iki 2020/>>/>>

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Anketos šablonas;

Jūsų slapyvardis; Edvinas_Fizz
    Jūsų amžius; Kam reikia tas zino, nemiegstu viesinti savo amziaus.
    Minimaliai papasakokite apie save; Esu Ernestas is Vilniaus, sio metu dirbu, kadangi atsirado laisvo laiko noreciau kad laikas neprabegtu vien ant lovos kazkom idomesniu uzsiemimu. Esu begalo draugiskas bei bendraujantis zmogus, megstu tvarka, bei nepernesu zmoniu kurie daro darbo ant ,,pofik". Stengiausi visada tobuleti bei uzsiimti tik kas mane domina. Nepernesu megaliu kurie drysta melot, su manim tai besansu laikui begant vistek atrandu tiesa. Esu nekonfliktiskas, saliskas, tolerantiskas, aktyvi asmenybe. Tai tiek apie mane
    Koks jūsų aktyvumas;1-5valandas
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?; Zinoma
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?; Emigracijos priziuretojas
    Kodėl renkatės būtent šį postą?; Lengvas priziuretojo darbas, suprantamas, paivarinciau siek tiek emigravima kad nenusibostu kelti tuos nuotraukas, padaryciau vien is idomiu klausimiu. Todel renkaus kazko lengvesnio, ateiti ziuresim kaip bus.
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?; Pastovus zaideju emigravimas.
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Nes siame projekte esu tikrai patyres, turejas ivairiu priziuretoju iskaitant direktoriu priziureoja, zinau kaip reiketu tvarkytis kaip dirbti.

Redaguota Edvinas_Fizz

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketos šablonas;

Jūsų slapyvardis; Jonny_Star
    Jūsų amžius; 18 .
    Minimaliai papasakokite apie save; Taigi, manau mane pažįsti Kent'ai . Esu vardu Deimantas, man yra 18 metų ( serveryje esu žinomas kaip Jonny_Star  ) . Esu labai draugiška asmenybė turinti daug motyvacijos bei įdėjų . Esu labai draugiškas, nuoširdus bei aktyvus, mėgstu tvarka, profesionalumą, stabilumą bei pageidauju ramybę . Nemėgstu išsišokusių bei nepageidauju įvairių įžeidinėjimu ir t.t kaip sakoma viskas turi savo ribas .  Serveryje esu buvęs PD direktoriumi viskas buvo kaip ir neblogai tik va, pradėjo dingti žaidėjai, sumažėjo stipriai serverio aktyvumas ir teko palikti pareigas . Dabar pildau į Admin/vip priž. Nes noriu pabandyti atgaivinti serverio veiklą. serverio žaidėjus, serverio administratorius . ( To su direktoriumi padaryti negalėjau ) tad nesakykite kodėl to nedariau ankščiau . Esu labai komunikabilus, daug bendrauju su žmonėmis, tai darau ramiai bei protingai 🙂 Visus atskiriu lygiai, pas mane nėra įvairių žmonių lygiu kaip pvz: gražus, negražus, durnas, blogas . Tiesiog jei nerandu su žmogumi bendros kalbos . Su juom tiesiog nebekalbu ir nevedu pokalbiu . Mėgstu žaidžiant bendrauti per TeamSpeak programėlę. 
    Koks jūsų aktyvumas; Šiuo metu turiu labai daug laiko tad aktyvumas būtų 1-4h per dieną .
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?; Viskas buvo perskaityta .
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?; Administratorių bei VIP narių priežiūra .
    Kodėl renkatės būtent šį postą?; Šiame poste matau daugiausiai veiklos, mėgstu save kažkuo užimti . Mėgstu tvarką, o būtent tvarka Vip/Admin statusą turinčių žaidėjų . Manau, tai yra labai svarbi serverio komandos narystė, kiekvienas naujokas mano manimu turėtu būti pasitinkamas, bei aptarnaujamas administratoriumi. Noriu bandyti atgaivinti serveri, serverio veiklą, turiu labai daug idėjų kurios pagelbėtų serverio aktyvumui. 
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?; ADMIN/VIP narių priežiūra, forumo tvarkymai, pagyrimai bei papeikimai, eventų bei įvairių renginių vedimas, komandos narys. Mano manymu šis prižiūrėtojas taip pat atsako už serverio aktyvumą, bei idėjas kaip jį pagerinti . 
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Tiesa pasakant, čia yra jūsų sprendimas. Nemėgstu išsiskirti iš kitų, tad spręsti jums 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų slapyvardis;Rokas_Evil
    Jūsų amžius;13
    Minimaliai papasakokite apie save;Darbstus Jeigu Ateinu i kokias Pareigas isbunu ilgai Kaip Darbuose Tvarkingas 
    Koks jūsų aktyvumas;2-3Day NonStop poto miegu 6val ir toliau
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?;Taip perskaiciau
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?;Emigracijos Priziuretoja
    Kodėl renkatės būtent šį postą?;Vistiek Karantino metu Visi Laksto i visokius Serverius kiti i Si Serveri kaip praRedcounty.LT Emigracijos i Ši serveri Turesiu Daug Darbo del to ir Renkuosi si Posta 
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?;Paziureti Ar Emigravo pagal taisykles ir ar Atitinka Viska 
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?;Manau Kad Mane butu pasirinkti Geriau Nes mano Laikas Prie Kompiuterio Labai Didelis Kai Turiu Darbo Isvis Praleisciau Forume 5-6valandas ir Serveryje

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų slapyvardis; Aidas_Dorber
    Jūsų amžius; 20
    Minimaliai papasakokite apie save; Esu tikruoju vardu Aidas mėgstu žaisti tokius žaidimus kurie atvaizduoja realuma bet daugiausiai esu pražaidęs ir praleidęs prie samp serverių daug visokių serverių perėjas ir užėjau į jūsų servery ir atrodo kad aš tokiam pačiam esu orieš pora gal net trejerius ketus žaidžiau, bet manau buvo jau šitas serveris pajungtas tik kad kažkiek metų buvo pristabdytas bet man labai patiko šitas jūsų projektavimas. Esu pats kūręs su draugu serverį turiu biškį įgūdžių prie mapp darbų(Mappinimo) gal praversčiau kuo, galėčiau padėti šio serverio savininkam mappinti. Mėgstantis esu pasėdėti ipgai prie kompiuterio kaip užeina būną ir galiu iki ryto nuo vakaro.
    Koks jūsų aktyvumas; Mano aktyvus yra pozityvus ir įvairus būną dienų kad galiu visa diena atbūti serveryje ir  dar būną kad ir visa naktį bet dažniausiai ryte einu miegoti tai nemoku pasakyti koks mano tas yra aktyvumas na bet plius minus minimumas mano dienos aktyvumas prie serverio galiu prabūti po 400min jai labai reik ir daugiau jai neturiu užsiėmimo.
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?; Taip perskaičiau visas jūsų surašytas taisykles tiek žaidimo tiek forumo.
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?; Norėčiaupredentuoti į Administratorių bei, Vipų prižiūrėtoja na bet jai jau yra galiu ir Emigracijų prižiūrėtoju būti ne bėdą buves ban/unban prižiūrėtojas susitvarkydavau pats su viskuom.
    Kodėl renkatės būtent šį postą?; Dabar kaip vis pastebėjau daugėja žaidėjų reikia prižiūrėti tiek administratorius tiei vipus kad nebūtų šiūkšlyno kaip sakant tarp jų ir prilaikyti tvarka, kad laikytusi visi pateiktų taisyklių vis gražęsnis serveris bus kaip visi mandagiai elgiasi ir visa kita.
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?;Admin/Vip prižiūrėti narius kad nebūtų bėdų ar problemų, prižiūrėti forume visas skiltis kad nebūtų šlamšto kokio nors ir palaikyti tvarka tiek swrveryje eventai visoki programos lengbinančios žaidima ir kt.
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Na manau esu tas žmogus kuris tikrai jumis padėsiu ir plius mani aktyvumas yra ne pro'retas ir esu pagal taisyklęs žaidanris asmuo man patinka kaip būną visur tvarka ir visi besilaikantys taisyklių tikiuosi mane pasirinksit. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų slapyvardis; Gaby_Blu
    Jūsų amžius; 17. Greit 18
    Minimaliai papasakokite apie save; Esu charizmatiška ,griežta , linksma ,bei mėgstanti padėti kitiems žmogus.
    Koks jūsų aktyvumas;
Galiu būti aktyvi maždaug 24/7. Būna aišku,kuomet neprisijungiu porai h,nes turiu kažką kitą nuveikti.
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?; Taip
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?; Administracijos ir VIP prižiūrėtoja.
    Kodėl renkatės būtent šį postą?; Todėl,nes noriu palaikyti tvarką serveryje,kuomet nėra savininko,padėti kitiems,bei žinoma kurti jaukia atmosfera  žaidėjams.
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?; Turėsiu padėti kitiems,palaikyti tvarką serveryje,stebėti žaidėjų elgesį,atsakyti į visus rūpimus klausimus.
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Todėl,nes aš esu labiausiai aktyvi,labiausiai norinti padėti kitiems,sąžiningiausia,bei laikausi duoto žodžio.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketos šablonas;

Jūsų slapyvardis; Nico_Morreti

Jūsų amžius; 14 metų.
    Minimaliai papasakokite apie save; Sveiki, mano vardas Aurimas, lengvo charakterio žmogus, esu draugiškas,malonus pagalbus, ir griežtas, būnu visada užsibriežes savo tikslo, nes esu visada ūžsispyres kaip "ožiukas", bet tas kartais "ožiukas" dingsta iš manes nes būna kad kažkas sutrukdo daryti ta dalyką, bet ne tame esmė, bet šiaip užsiemu realybei daugumu dalykų, lankau futbola-(3 metus), ir sieku savo tikslo.
    Koks jūsų aktyvumas; Aktyvumas nėra vienas didžiausių, bet vardinsiu minutėmis nuo 60min į dieną iki 500min minūčių.
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?; Perskaičiau abi taisykles (Serverio,Forumo)
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?; Direktoriaus Prižiūrėtoją, 
    Kodėl renkatės būtent šį postą?;  Šį prižiūrėtoją nes turiu patirties ir esu jame daug patyręs dalykų, kaip buvau kitam serverį praleidau daug laiko su juo būvo kartū~šaltū dalykų, kol nesusiedžiau su savininkų serverio, ir atsistadynau savo noru, bet buvo toks dalykas kad norėjo kad neišeičiau nes jam patinka mano kadenciją, bet jau pastebėjau savininką tai ir dingo noras pas jį būti nes jis pasirodė man nekoks.
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?; Daromos atrankos į direktorius | Prižiūrimi firmos direktoriai | Prižiūrima firmą jei direktoriaus nėra aktyvaus | Prižiūrima firmos statistiką |

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Manau kad turiu patirties tam ir esu pasiruošes stipriau už kita 🙂 !

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų slapyvardis; Kaip matote iš mano forumo nickname, esu šiuo metu žinomas kaip Black_Johnee!
    Jūsų amžius; Šiuo metu esu 17metų vaikinukas.
    Minimaliai papasakokite apie save; Esu vardu Justas, kitaip žmonės vadina mane Ice, ir šiuo metu man yra 17metų. Esu iš Marijampolės, mėgstu žaisti laisvalaikiu prie kompiuterio League of Legends, arba samp'ą. Turiu labai daug patirties direktoriavime, bei administravime. Manyčiau Emigracijos prižiūrėtojaus pareigas išlaikyčiau gan ilgą laiką, tai noriu pasitikrinti savo jėgas šiame projekte/serveryje.
    Koks jūsų aktyvumas; Na, serveryje mano aktyvumas būtų tai labai didelis - 4valandos per dieną. O forume tikrai būtų įvairiai, tai sakyčiau būtų - 3valandas į dieną. Bet, tikrai neprižadu kad visada būsiu aktyvus, bet stengsiuos dėl serverio(ne pareigų) ir administracijos !
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?; Tikrai nemeluosiu, dar neperskaičiau. Bet kaip pabaigsiu BŪTINAI perskaitysiu! Nes tai yra būtina prieš tampant serverio prižiūrėtoju.
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?; Na, manau jūs jau žinote, tai būtų Emigracijos Prižiūrėtojas.
    Kodėl renkatės būtent šį postą?; O kodėl gi ne? Nes nelabai matau aktyvumo serveryje, tai stengsiuos palaikyti tvarką, bei išbandyti jėgas savo noriu..
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?; Emigracijos prižiūrėtojas - Tai svarbi serverio dalis, kuri prižiūri serverio tvarką, bei prižiūrės "Emigracijos" skiltį, taippat emigruos žaidėjus kurie tvarkingai užpildė pateiktą anketą ir nepažeidė jokių taisyklių. Bei padeda serverio naujokams ir administracijai kontroliuoti serverio padėtį.
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Na, tikrai nemėgstu tokio tipo klausimų. Argi męs nevisi lygus? Bet jei tikrai ir būtinai reikėtų atsakyti į tokį klausimą būtų, kad esu komunikabilus žmogus, tikrai suprantu šių pareigų esmę, esu griežtas žmogus, o tai yra vienas iš bruožų kurį turi turėti kiekvienas kandidatas rimtas. Bei tikrai nepasiduodu kad ir gaunu heito, t.t 🙂

Tikiuosi būsiu išrinktas kaip dabartinis serverio prižiūrėtojas/Emigracijų prižiūrėtojas!

Sekmės kandidatams.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  •  281
  •  105
  •  

Jūsų slapyvardis; Mode_Wtf,
    Jūsų amžius; 18
    Minimaliai papasakokite apie save;Esu bendraujentis,draugiškas.Ilgą laika praleidžiu šeip dirbamas bet randu laiko prisėsti prie kompo ir įeiti į samp serveri.
    Koks jūsų aktyvumas;Mano aktivumas yra labai įvairus,bet apie kokias 1-2 tikrai pra-aidžiu kartais net ilgiau.
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?;taip
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?;Admin,vip prižiurėtoju.

Kodėl renkatės būtent šį postą?;nes manau kad tikrai būčiau geras prižiūrėtojas,kuris reikalui esant padės serverio žaidėjams.esu buves prižiurėtoju kitose serveriose todėl neturėtu kilti bėdų ir čiame serveryja.
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?;Prižiūrėtojo darbas,prižiūrėti žaidėjus pavizui mano darbas būtu prižiūrėti admin,vip žaidėjus ir žinoma neleisti žaidėjams naudoti neleistinų programų.
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?;Nes manau kad būčiau geras prižiūrėtojas,kuris žino savo pareigas.

sekmės pildantiems,tegu išrenka gera prižiūrėtoja.

:classic_biggrin:Pasiekimai:classic_biggrin:

eBSeJzl.pngimages.jpeg.7c81a4c91a8f0f29018ccbf87008

Medikų direktorius Nuo-2020/03/29 iki-

eBSeJzl.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų slapyvardis;Jack_Menco
    Jūsų amžius; 18
    Minimaliai papasakokite apie save; Esu paprastas vyrukas iš Vilniaus, laisvalaiki leidžiu su draugais arba žaisdamas žaidimus. Taip pat esu labai sportiškas ir neįsivaizduočiau savo gyvenimo be sporto.
    Koks jūsų aktyvumas; 1-2 valandos
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?; Taip.
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?; Administracijos ir vip prižiūrėtojas
    Kodėl renkatės būtent šį postą?; Manau tai yra patraukliausias postas po direktorių prižiūrėtojo. Šios pareigos reikalauja aktyvumo netik serveri, bet ir forume kas man yra labai patogų. 
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?; Prižiūrėtojo darbas yra prižiūrėt administratorius ir vip turinčius paslaugas žaidėjus. Asmuo turi būti ne korumpuotas turi aktyvumo serverį.
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Esu sukaupęs daug patirties kituose projektuose ir manau esu gan subrendęs šioms pareigoms.

Redaguota Jack_Menco

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų slapyvardis;Emilis_Radistass
    Jūsų amžius;13
    Minimaliai papasakokite apie save;Normalus
    Koks jūsų aktyvumas;2dienas
    Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?;jo
    Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?;emigracija
    Kodėl renkatės būtent šį postą?;noriu tureti pasiekimose
    Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?;Apsikt
    Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?;Todel nes Todel 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema