Jump to content
Tukas_Tuktukas

Atranka į Milenio kartelio Vadovo pareigas jau čia !

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

bcdc0b81f7986fa3d96157200252b4e9680.jpg

Sveiki! Taigi skelbiu atranka į Milenio kartelio Vadovo pareigas! Lauksiu jūsų anketų tik pilnai užpildytų, ir bus atsižvelgta labiause į jūsų aktyvumą serveryje ir lauksiu tik motyvuotų žaidėjų kurie to tikrai nori, kuriems yra didelis noras būti pagrindine galva firmos!Taigi linkiu visiems sėkmės kandidatams!

Taisyklės kurių reikia laikytis:

1. Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų anketas.
  2. Šrifto spalva ,,Strong Blue".
  3. Būtina laikytis redcounty.lt žaidimo taisyklių.
  4. Neklausinėti kada bus išrinktas direktorius.
  5. Slapyvardis privalo sutapti tiek žaidime tiek forume.
  6. Atsakinėti į klausimus pagal anketos šabloną.

Anketa

1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as?
2.Jūsų aktyvumas per dieną( Info lentelė)?
3.Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai)? 
4.Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: 
5. Koks yra pagrindinis tikslas Milenio kartelio mafijos serveryje?
6.Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: 
7.Kokių idėjų turite šiai mafijai (ARGUMENTUOKITE)? 
8.Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs? O ne  kitas kandidatas? 
9.Paskutinis pasisakymas (Nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite)?

Redaguota Tukas_Tuktukas

🔷Pasiekimai🔷

GQRe57c.png

✔️Buvęs Forumo Moderatorių Vadovas Nuo 2019/09/15. iki 2020/01/18.

✔️Direktorių/Gaujų prižiūrėtojas Nuo 2020/01/18 iki -.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Gif ginklas“

GQRe57c.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as? Vincent_Magano,23,Jucke#9496
2.Jūsų aktyvumas per dieną( Info lentelė)? https://imgur.com/a/ZXYG8hL
3.Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai)? Esu draugiškas,bendraujantis,jei reikia visada galite manes paprašyti pagalbos visada padėsių,stengiuosi nesipykti su visais sugyventi.
4.Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Prieš pora dienu.
5. Koks yra pagrindinis tikslas Milenio kartelio mafijos serveryje? Užsiimti nelegalia veikla,grobimais,reketais.
6.Kaip sudominsit žaidėjus, jogagrindinis tikslas Milenio kartelio mafijos serveryje? nepabostu jiems tą pati rutina?: Stengsiuosi daryti užpuplimus/grobimus,triniruosimes šaudytis,taktikas kaip ką užpulti.
7.Kokių idėjų turite šiai mafijai (ARGUMENTUOKITE)? Sutvarkyti skilti gaujos forume,daryti atrankas į ją pakliūti būtinai reikes discord'o,galbut darysiu anketu budu i gauja kad reiketu pakliuti.
8.Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs? O ne  kitas kandidatas? Nes domiuosi apie kriminalines gaujas tiek realiai skaitau knygas apie Lietuvos gauja ,serveriuose seniau esu žaidėjęs ,kur buna gauju sandeliai,užgrobimai,manau turiu patyri tame.
9.Paskutinis pasisakymas (Nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite)? Milenio gauja bus žiauriausia RedCounty serveri,ją žavėsis serveris!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa

1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as? Weed_Bmw, 17 metų, Ryčka#8438
2.Jūsų aktyvumas per dieną( Info lentelė)? https://imgur.com/a/IUvrwyp
3.Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai)? Sveiki RedCounty.lt forumo lankytojai, taigi esu Ričardas iš Klaipėdos, šiaip gyvenime esu paprasto būdo, sukalbamas, nesipykstu esu draugiškas, savimi pasitikintis jaunuolis, sampą žaidžiu jau 5 metus. Turiu ir blogų savybių, kartais būna tokių dienų, kai nesinori nieko daryti, dažnai, kai nepasiseka pradedu pykti ir keikti kitus, bet po truputį keičiu savo požiūrį ir bandau iš savo klaidų mokytis.
4.Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?:  Normaliai pradėjau žaisti vakar, bet šitą projektą žinau nuo pat starto.
5. Koks yra pagrindinis tikslas Milenio kartelio mafijos serveryje? Milenio kartelis - mafija, kuri sukelia chaosą serveryje, daro nusikaltimus kaimeliuose yra numeris vienas priešas teisėsaugai ir Yakuza mafijai, grobia žmones, pastatus.
6.Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?:  Darysime kuo daugiau veiklų/nusikaltimų, bandysime lavinti savo šaudimo skillus (sugebėjimus), duosime kuo daugiau veiksmo mafijai/gaujoms/teisėsaugai, kad nepabostų čia žaisti.
7.Kokių idėjų turite šiai mafijai (ARGUMENTUOKITE)?  Idėjų yra tikrai nemažai, pirmoji ir pagrindė, tai būtų, kad žmogus galėtų užsisakyti mafija gynybiniais tikslais arba, kaip killerius, jai kažką reikėtų nušauti ar panašiai. O toliau atsirastų su darbu ir veiksmu.
8.Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs? O ne  kitas kandidatas?  Niekada savęs nekeliu aukštai, tiesiog palinkėsiu, tegu nugali stipriausias!
9.Paskutinis pasisakymas (Nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite)?  Linkiu visiems sėkmės ir tikiuosi pamatysite mane mafijos boso kėdej ačiū!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as?Kawasaki_Jigga, 19m, Martis#5150
2.Jūsų aktyvumas per dieną( Info lentelė)?
https://imgur.com/a/2eTGPMn
3.Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai)? Prisistatysiu esu Martynas, man yra 19 metų, šiuo metu gyvenu Vilniuje, bet esu kilęs iš Kauno, šiuo metu užsiimu studijomis. Kalbant apie bruožus, tai esu gana draugiškas, mėgstu bendrauti su žmonėmis, visada padedu visiems bėdoje jei kažkam iškilus, kartais galiu greitai susinervuoti ir viską mesti, bet apgalvojus vėl viską išnaujo pradėti, esu atsakingas visada gautą darbą atlieku iki galo ir kokybiškai, esu žmogus su humoru, kartais mėgstu pajuokauti.
4.Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Serveryje užsiregistravau vakar, bet žaidžiau dar senam projekte, o forume nuo spalio.
5. Koks yra pagrindinis tikslas Milenio kartelio mafijos serveryje? Pagrindinis tikslas tai kariauti prieš kita mafija Yakuza, o kitas tikslas kovoti prieš teisėsauga, grobti žmones, grobti pastatus, reketuoti žmones, daryti taip, kad visi žaidėjai bijotu šios mafijos.
6.Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?:  Na jeigu bus daug yakuzos mafijos narių, teisėsaugos narių stengsimes kuo daugiau kariauti prieš juos, darysime laisvalaikiu visokias praktikos treniruotes, mokytis iš savo daromų klaidų.
7.Kokių idėjų turite šiai mafijai (ARGUMENTUOKITE)?  Įdėjų realiai turiu nedaug, bet norėčiau padaryti kaip ir minėjau, kad kiekvienas žmogus bijotu šios mafijos ir ant jos užsišokti. Padaryčiau, kad mes galėtume stoguoti neoficialią gaują už tam tikrą sumą, kad neoficialios gaujos problemos būtų mūsų problemos. Parūpintume gaujai ginklų už pinigus.
8.Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs? O ne  kitas kandidatas?  Realiai net nežinau, nenoriu savęs girti ir reikšti, kad esu geriausias. Tiesiog visi esame lygus.
9.Paskutinis pasisakymas (Nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite)? Sėkmės visiems, nenuleiskite niekada rankų!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema