Jump to content
Tukas_Tuktukas

Visų buvusių Direktorių bei Pavaduotojų sąrašas!

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

a3bf84180e26177ac0516e9e66c7df43948.png

Šioja temojia bus surašyti visi buvę direktoriai bei pavaduotojai!

banner468x601.gif

  1. Dwayne_Grow- Buvęs DPD Direktorius nuo 2020/02/10 iki 2020/03/08. Atsistatydino .
  2. Johny_Tress- Buvęs Medikų Direktorius nuo 2020/01/28 iki 2020/03/14. Atsistatydino.
  3.  Laurynas_Extreme -Buvęs Policijos Departamento Direktorius nuo 2020/02/14 iki 2020/03/15. Atsistatydino.
  4. Lucas_Weed- Buvęs YAKUZA mafijos Direktorius nuo 2020/02/18 iki 2020/03/16. Atsistatydino.
  5.  
Redaguota Tukas_Tuktukas
  • Love 2

🔷Pasiekimai🔷

GQRe57c.png

✔️Buvęs Forumo Moderatorių Vadovas Nuo 2019/09/15. iki 2020/01/18.

✔️Direktorių/Gaujų prižiūrėtojas Nuo 2020/01/18 iki -.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Gif ginklas“

GQRe57c.png

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

  • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
  • ×
    ×
    • Create New...