Jump to content
Johny_Tress

Peikiu Jason_Reflex (Forumo Mod)

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų V_P: Johny_Tress
Administratoriaus V_P: @Jason_Reflex
Kuom nusižengė administratorius: Uždėjo įspėjimą už tai, kad kitą projektą L*G pavadinau RYZYNU, nes taigi reklamos negalima daryti su tikru serverio PAVADINIMUA, taigi šis asmuo uždėjo netinkamą forumo įspėjimą + bandžiau jam pasakyti, kad jis lankosi kitame forume, bei skelbia ta pati turinį kaip ir RedCounty jo toks pat turinys kaip kitaip projekte kur komandos narys net lankytis ir skelbti jokio turinio negali 60f5ee81a54b8186bd3f5170dc4b0f45197.jpg
Įrodymai: 17206885d56a9242c4be3ab6103b190f536.jpg

@Kent_Brokman @Big_Pool @Mark_Yami @Kazimieras_Slageris

Taksi firmos direktorius 2020-01-28 iki 2020-02-18 [ GD Tukas_Tuktukas ]
Medikų firmos direktorius 2020-02-18 iki 2020-03-14 [ GD Tukas_Tuktukas ]

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kol serveris nestartavęs retkarčiais užeinu tiesiog į forumą , o šis profilis jau kaip ir ne mano , už jį jau žaidžia kitas žmogus apie 3 mėn , aš tik forume būnų 🙂 o ka turėjei oumeny tai aš nežinau , kad čia ryžynu vadini , tu nors tada perspėk apie ką tu , o ne bek papeikimus rašymėt.

Aš tau ispėjimą nuimsiu , nes ne taip supratau tave ir tai ką parašiai 🙂 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minute , Jason_Reflex parasė:

Kol serveris nestartavęs retkarčiais užeinu tiesiog į forumą , o šis profilis jau kaip ir ne mano , už jį jau žaidžia kitas žmogus apie 3 mėn , aš tik forume būnų 🙂 o ka turėjei oumeny tai aš nežinau , kad čia ryžynu vadini , tu nors tada perspėk apie ką tu , o ne bek papeikimus rašymėt.

Kiekvienam neturinčiam žmogui IQ pasakius ryzynas yra aišku apie ką kalbama. Aš einu už tiesą tik,o ne kad nuversti 😉

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Bet dėja aš nesupratau ir pagalvojau jog tu nepagarbiai elgęs su manim ir ižeidinėji 🙂 nes prieš tai turėjom konfliktą maža. Tad dėl to pas mane ir susidare tokia nuomonė

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 minutes (-čių) , Jason_Reflex parasė:

Bet dėja aš nesupratau ir pagalvojau jog tu nepagarbiai elgęs su manim ir ižeidinėji 🙂 nes prieš tai turėjom konfliktą maža. Tad dėl to pas mane ir susidare tokia nuomonė

Nesakiau, kad būtent tu RYŹAS tiesiog kalba ėjo ryzyna o ne apie ryzus tai tau dar reikia su IQ ir kalba LT padirbėti tada į modus keliauti

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Dabar, Johny_Tress parasė:

Nesakiau, kad būtent tu RYŹAS tiesiog kalba ėjo ryzyna o ne apie ryzus tai tau dar reikia su IQ ir kalba LT padirbėti tada į modus keliauti

Vat tu vėl čia pradedi... ir nori , kad pradėčiau galvoti jog ne į mano pusę kažka sakai? 😄 Keistas tu truputi žinok, ispėjimą kaip ir nuėmiau , o tu tikrai žiūrėk ką , kam ir kur rašai , nes toly nenukeliausi 🙂 Žiūrėk jog pas tave labai didelis IQ 😄  tu pasiek gyvenime tiek kiek aš , o paskui tik čia rašyk 😄 baigiam čia nėsamoningus komentarus rašynėti.

@Kent_Brokman Tavo žodis.

• Love 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minute , Jason_Reflex parasė:

Vat tu vėl čia pradedi... ir nori , kad pradėčiau galvoti jog ne į mano pusę kažka sakai? 😄 Keistas tu truputi žinok, ispėjimą kaip ir nuėmiau , o tu tikrai žiūrėk ką , kam ir kur rašai , nes toly nenukeliausi 🙂 Žiūrėk jog pas tave labai didelis IQ 😄  tu pasiek gyvenime tiek kiek aš , o paskui tik čia rašyk 😄 baigiam čia nėsamoningus komentarus rašynėti.

@Kent_Brokman Tavo žodis.

Ateis tas metas kaip ir už tave aukčiau LIPSIU man dar ne tie metai kad važiuočiau į užsieni zuvims galvas kapoti. Norėsiu pasieksiu noresiu ne koks taco reikalas? O beto iskur zjj kad as tiek nepasiekes kiek tu?? Tai save jau labai aukstai keli? Aukstai kilsi greit nusileisi ant to zemes ir sutiksiu kokia grazia diena prie maximos sedint. *( neizeidimas nuomones išsakymas.)

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 46 minutes (-čių) , Jason_Reflex parasė:

Aš tau ispėjimą nuimsiu , nes ne taip supratau tave ir tai ką parašiai 🙂 

wtf sorry kad kišuos bet visiška nesamonė, prieš dedant įspėjimą tu turi žinoti ar jis yra gerai paskirtas ar ne, o dabar sakai nujimsi tai wtfk.
+ Nesueinu su @Johny_Tress bet manau kad šitoje situacijoje tikrai esi kaltas tu.

Yakuza mafia direktorius (2020-02-18 iki 2020-**-**)
d1bc02fa3c5fdb22a3b5d1842615cc1d66.png: vakaris#9972

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Prieš 1 valandą, Johny_Tress parasė:

@Johny_Tress Apie koki ti IQ šneki seni padare klaida atsipraše ir fsio o tu iš musės dramblį pūti, nemano čia reikalas, bet suprask ir ji, visi daro klaidų, o tu čia burbala kaškoki išputei iš kaškokios nesamones

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 9 valandas (-ų) , Matthew_Toress parasė:

@Johny_Tress Apie koki ti IQ šneki seni padare klaida atsipraše ir fsio o tu iš musės dramblį pūti, nemano čia reikalas, bet suprask ir ji, visi daro klaidų, o tu čia burbala kaškoki išputei iš kaškokios nesamones

Viskas yra atleistas. Pasimokyti, pamastyti reikia prieš dedant įspėjimus 😉

prieš 9 valandas (-ų) , Lucas_Weed parasė:

wtf sorry kad kišuos bet visiška nesamonė, prieš dedant įspėjimą tu turi žinoti ar jis yra gerai paskirtas ar ne, o dabar sakai nujimsi tai wtfk.
+ Nesueinu su @Johny_Tress bet manau kad šitoje situacijoje tikrai esi kaltas tu.

Kurioje vietoje aš kaltas?? Kad kitą prokekta ryžynu pavadinau??? Su tavim net kalbos nnr turėti tu ND pasidaryk tada knisk man prota.

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pjaunatiės kaip šunis dėl bet kokio šuduko atsiprašant ar taip sunku  draugiškai susitarti ? Čia dabar grasinimais svaiduotės  nu kaip nesubrendę padarai klaida susirašai a.ž ir susitvarkot  tylei ramiai o dabar kaip vaikai 12 metų šauduotės bajeriais  medineis  nu surimtėkit o dar kiti drk žibalą pilstot i ugnį juk komanda esat dirbkite kartu valdžia padės visada o dabar kuriate sąmokslą kaip išpjaut viens kita     

• Love 3

Policijos Departamento Direktorius    2020/02/14    iki    2020/03/16

DPD Direktorius  2020/03/29 iki 2020/>>/>>

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Perskaičiau visus komentarus, palaikau Jason_Reflex, Johny Tress taigi nuėmė tau įspėjima ko tu čia dar svaidais savo tais ale "protingais" komentarais? Šituos vėjus komentuodamas žinok ne kaip atrodai 😉 Nori kažka čia parodyt bet žinok skaitydamas tavo komentarus juokas ima. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 50 minutes (-čių) , Laurynas_Extreme parasė:

Pjaunatiės kaip šunis dėl bet kokio šuduko atsiprašant ar taip sunku  draugiškai susitarti ? Čia dabar grasinimais svaiduotės  nu kaip nesubrendę padarai klaida susirašai a.ž ir susitvarkot  tylei ramiai o dabar kaip vaikai 12 metų šauduotės bajeriais  medineis  nu surimtėkit o dar kiti drk žibalą pilstot i ugnį juk komanda esat dirbkite kartu valdžia padės visada o dabar kuriate sąmokslą kaip išpjaut viens kita     

+

prieš 30 minutes (-čių) , Giorgi_Tevzadze parasė:

Perskaičiau visus komentarus, palaikau Jason_Reflex, Johny Tress taigi nuėmė tau įspėjima ko tu čia dar svaidais savo tais ale "protingais" komentarais? Šituos vėjus komentuodamas žinok ne kaip atrodai 😉 Nori kažka čia parodyt bet žinok skaitydamas tavo komentarus juokas ima. 

Man juokinas ima kaip dabar gausi forumo įspėjimus 😄 Naujokas atvare ir jau pisa prota. Gerai nyk niekam neįdomus vps randome esi

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 valandą , Johny_Tress parasė:

Viskas yra atleistas. Pasimokyti, pamastyti reikia prieš dedant įspėjimus 😉

Kurioje vietoje aš kaltas?? Kad kitą prokekta ryžynu pavadinau??? Su tavim net kalbos nnr turėti tu ND pasidaryk tada knisk man prota.

ne tu:D o reflexas neatidus, dave ispejima o db nujimti nori

• Love 1

Yakuza mafia direktorius (2020-02-18 iki 2020-**-**)
d1bc02fa3c5fdb22a3b5d1842615cc1d66.png: vakaris#9972

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 13 minutes (-čių) , Johny_Tress parasė:

+

Man juokinas ima kaip dabar gausi forumo įspėjimus 😄 Naujokas atvare ir jau pisa prota. Gerai nyk niekam neįdomus vps randome esi

Naujokas, sunau... tu net neįsivaizduoji kas aš esu nei ką, ir jis man dar sako random'as 😄 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 33 minutes (-čių) , Lucas_Weed parasė:

ne tu:D o reflexas neatidus, dave ispejima o db nujimti nori

Ai atsiprašau ne taip supratau. Bet skaičiau porą kartų ir neperskaičiau 1 žodzio.

prieš 33 minutes (-čių) , Giorgi_Tevzadze parasė:

Naujokas, sunau... tu net neįsivaizduoji kas aš esu nei ką, ir jis man dar sako random'as 😄 

Man nusišvilpti kas toks esi RANDOMAS ESI tyliai sedėk po šluota.

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 3 minutes (-čių) , Johny_Tress parasė:

Ai atsiprašau ne taip supratau. Bet skaičiau porą kartų ir neperskaičiau 1 žodzio.

Man nusišvilpti kas toks esi RANDOMAS ESI tyliai sedėk po šluota.

Beviltiškas esi, sėkmės 😉 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 valandą , Giorgi_Tevzadze parasė:

Beviltiškas esi, sėkmės 😉 

Aciu

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Papeikimas atmestas. Moderatorius paaiškino situacija, įspėjimą nueme. O deja taisyklės neleidžia žaisti kituose projektuose, Tačiau forumuose lankytis galima.

• Love 1

spacer.png

spacer.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

• Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
    • Create New...