Jump to content
Mark_Yami

Renkamas nemokamas serverio administratorius!

Rekomenduojami pranešimai

banner750x100.png

Kadangi serveris bus atrakintas jau greitai, ieškome žmogaus norinčio prisidėti prie mūsų komandos - nemokamo serverio administratoriaus!

Žmonės kurie pagarsėja forumo taisyklių pažeidimais t.y turi daug įspėjimų, nuolatos pažeidinėja taisykles turi žymiai mažesnius šansus būti išrinktiems, žmonės kurie buvo/yra nubausti už čytų naudojimą kandidatuoti negali!

Serverio administratoriaus paskirtis;

• Visapusiška serverio priežiūra.
  • Čyterių ir kitų serverio taisyklių pažeidėjų baudimas.
  • Projekto eventų, renginių organizavimas.
  • Pagalba projekto žaidėjams.

Pildymo taisyklės;

• Kandidatūros anketa privalo būti užpildyta laikantis visomis bendromis forumo taisyklėmis,

Projekto taisyklės; spausk čia!

• Privaloma pildyti pagal apačioje pateikta anketos šabloną.
  • Anketoje nemeluoti!
  • Draudžiama kopijuoti anketas nuo kitų kandidatų, ar kitų projektų (tikrinsim tikrai!)
  • Į anketos klausimus stengtis atsakyti kuo rišliau.

Anketos šablonas;

1. Jūsų slapyvardis
  2. Jūsų amžius
  3. Minimaliai papasakokite apie save
  4. Koks jūsų aktyvumas
  5. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?

Atranka vyks neribotą laiko tarpą kol atsiras tinkamas kandidatas!

Sėkmės pildantiems!

• Love 6
  • Haha 1

d0koOVf.png

www.redcounty.lt - samp.redcounty.lt - ts.redcounty.lt

Mark_Yami

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketos šablonas;

1. Jūsų slapyvardis; Lucas_Weed
  2. Jūsų amžius; 14 metų.
  3. Minimaliai papasakokite apie save; Sveikas Markai, mano vardas bus Vakaris, esu iš Panevėžio, save laikau kaip linksmą, atsakingą, darbštu asmenį. Kai nežaidžiu SA:MP, mokinuosi, lankau regbio treniruotes, būnų su draugais.
  4. Koks jūsų aktyvumas; Realiai priklauso nuo dienos, kai vyksta treniruotės tai mažiau iki 120min, normaliom dienom iki 240min~
  5. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; Taip.
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Na realiai administratorius labai būtų man į naudą, nes esu darbo direktorius, bet kad ir nebūčiau "Naglas" ar kažką tokio atsidėkočiau prižiūrėdamas serverį, kadangi vos ne kiekvienam projekte turėdavau perkamas admin pareigas, tai realiai žinau kaip elgtis, kas kur.
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Prižiūrėti serverį, padėti naujokam su klausimai, eventu vedimai(asmeniškai labai manau padeda, nes žaidėjas užsikabina gavęs gal biški pinigo). Ir aplamai žiūrėti kad serveryje būtų viskas pagal tvarką!
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Realiai manau esu tobulas tokioms pareigomis, esu direktorius, tad mano aktyvumas yra nepriekaištingas, praleidžiu daug laiko tiek žaidime tiek forume, neturiu jokių problemų su serverio dabartine administracija, neturiu jokių užblokavimų istorijos, esu atsakingas, esu linksmas, bet kai reikia surimtėju.
  • Haha 2

Yakuza mafia direktorius (2020-02-18 iki 2020-**-**)
d1bc02fa3c5fdb22a3b5d1842615cc1d66.png: vakaris#9972

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų slapyvardis; Uhtred_Ragnarson
  2. Jūsų amžius; 20
  3. Minimaliai papasakokite apie save; Na tai tikrasis mano vardas yra Lukas, malonu ir man. Šiaip tai esu toks malonus sakyčiau, draugiškas, padedantis, nu žodžiu toks maladėc. Dar galiu kartais prisikabinti prie kažko, ar išsakyti savo nuomonę, kuri gali kažkam nepatikti (tai turėkit omeny šitą). Ai dar galiu greit supykti, bet greit paskui ir nusiraminu 😄  😄 
  4. Koks jūsų aktyvumas; Įvairiai būna, šiaip forume tai dažniau būnu, nes visgi mes kiekvienas telefoną prie savęs laikome daug laiko ir pnš, o žaidime tai būtų manau bent valanda ir daugiau, priklauso nuo dienos ir aplinkybių.
  5. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; Jo jo 😄 perskaičiau žinoma :))
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Nes administratoriaus pareigos man labiausiai patinka, arčiausiai širdies 😄 turiu daug patirties, kurią galbūt galėsiu pasidalinti su šiuo projektu.
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Ginti, saugoti, padėti, šitie žodžiai tiktų ir prie administratoriaus darbo trumpo paaiškinimo žaidime 😄 . O šiaip tai padėti, daryti daugiau veiklos žaidėjams, neleisti veistis kenkėjams ir daryti tiesiog geresnį žaidimą esantiems žaidėjams serveryje.
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Patirtis, idėjos, pagalba. + nepildau į kiekvienas pareigas kur tik būna atranka 😄 (kaip daugelis), žinau ko noriu. Nepildau tik tam, kad ale būti komandoj tik 😄 . 😈 
  • Love 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketos šablonas;

1. Jūsų slapyvardis; Mociutes_Blynas
  2. Jūsų amžius; 13
  3. Minimaliai papasakokite apie save; Esu Darbstus praleddziu labai daug laiko prie kompiuterio teampeake irgi megstu blynus mielinius su koddensuotu pienu
  4. Koks jūsų aktyvumas; 6-10val
  5. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; taip
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; nes noreciau comeback i projekta ir padaryti eventu isbaninti cheateriu
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; cyteriu gaudymas event darymas padeti serverio zaidejam su iskilusiosom problemom
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?;nes mane matytumete serveryje kiekviena diena palaikyciau aktyvuma ir bandyciau siekti auksciau

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų slapyvardis; Pussy_Bmw
  2. Jūsų amžius; 16
  3. Minimaliai papasakokite apie save; Aš esu Domantas man yra 16 metu. Gyvenu Klaipėdoje. Esu aktyvus žaidėjas mėgstu ekstramamalius dalykus daug gal ir nepasakosiu nėra daug laiko.
  4. Koks jūsų aktyvumas; 120-180min
  5. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; TAIP
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Noriu prižiūrėti serveri nuo kenkėju visokiu serverio klaidu naudojimus ir t.t su šiomis pareigomis yra lengviau surasti serveri daugiau bugu negu būti paprastam žaidėjui.
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Prižiūrėti serveri padėti naujokams bei kitiems žaidėjams
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?;  Manau esu vienas iš aktyviausiu žaidėju bent buvau seniau dabar tai net nežinau ką čia ir pridurti. Turėjau daug pareigų kaip Direktorių lyderiu ir t.t bei kai kurie direktoriai norėjo kad eičiau į pavaduotojus. Buvau rades daug bugu kuriais pasidalinau kitu bugu nelabai radau manau su šiomis pareigomis bus daugiau motyvacijos ieškoti.
  • Haha 1

d225f1b5363a550c926452fb3f987261825.png

2bPEc01.png  

Pussy_Bmw projekto pasiekimai

1. Taksistų vyriausias prižiūrėtojas | Direktorius Grinc_Sto 

2. Taksistų direktorius | DP Sofia_Miaukauskaite

3. TeamSpeak moderatorius | TeamSpeak Vyr.Moderatorius Frostelis_Budr

2bPEc01.png  

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketos šablonas;

1. Jūsų slapyvardis;Josh_Holloway
  2. Jūsų amžius;14metų
  3. Minimaliai papasakokite apie save;Sveiki mano Vardas Lukas man 14metų tai ir pradėsiu: Mėgstu padėti žaidėjams įvairiose situacijose, sugebantis dirbti didelėje komandoje žmonių, bei juos suvaldyti, esu kruopštus, sąžiningas, kantrus, moku laukti, bei pralaimėti, esu komunikabilus, lojalus, nekorumpuotas, kūrybingas, išrankus, ištvermingas, ryžtingas, didelio intelekto, gal net sakyčiau mokantis motyvuoti žmones, visada pasitkintis savimi, visada stovintis už savus, kad ir kokia situacija. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis nėra nebaigtas, tai rodo jog esu kruopštus, mėgstu nuodugniai ištirti situacija, iki smulkiausių smulkmenų tai įrodo, jog esu smalsus. Esu prie tokiu žmonių kurie, nemėgsta laukti, viska mėgsta atlikti greitai, kruopščiai ir nuodugniai. Nesu, tas kuris pildo i visus  postus, ką daro daugelis... Pildo ir sako, kad šitas postas geriausia.. Nesuprantu, ko jie tikisi... Man tai pasižymi tiek vaikiškumo charakterio bruožais, tai rodo, kad žmogus visiškai nesubrendęs ir nežino ko nori... Nesigiriu, tačiau taip niekada nedariau ir nedarysiu, pildau tik ten kur man patinka ir kur aš noriu, o ne ten kur pasitaiko gera proga, esu visuomeniškas žmogus, visada padedantis kitam bėdoje, realybėje daug savanoriauju, bei padedu kitiems, nepasiturintiems žmonėms.
  4. Koks jūsų aktyvumas;1val 2val.
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Galbūt serveryje ir nesu žinomas, ar dar kitaip pasižymėjas veikėjas, bet... Pradžioje visi būnam kažkieno šešėlyje, bet visada ateina metas kai reikia pasirodyti, ir stengsiuosi tai padaryti teigiamai bei su didelių įspūdžiu, iš visos pusės. Tai darbas, kuris reikalauja didelio užsispyrimo bei pastangų dirbant, nors ir atrodo iš šalies nesunkus darbas, bet iš tiesų, jame yra labai daug veiklos, kurią norių tęsti, bei puoselėti.  Taigi, taip išeina administratorių, reikia užsispyrimo, bei teigiamos darbo jėgos, kuri padėtu, kuo išsamiau išaiškinti naujokam, darbo informacija bei priimti juos dirbti, pilnai pasiruošusiems.
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?;Administratoriaus darbą suprantu labai paprastai tai prižiūri serveri padedą serverio žaidėjams prižiūri serveri nuo reklamavimų ir kitų dalyku užtildo žaidėjus už negražius žodžius arba įžeidimus blokuoja serverio žaidėjus už pažeidimus už nelegales programas daro event visokius.
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Nes Esu ganėtinai aktyvus, draugiškas, bendraujantis ir visados pasiryžęs padėti kitiems  serverio žaidėjams, taisyti mašinas ir t.t. Mėgstu dirbti savo darbą, nešokinėju ir visados išlieku savimi. Priimu kritiką jeigu ji yra argumentuota, o ne koks nors įžeidimas kuris nėra argumentuotas tiesiog tave norėjo pažeminti ar išniekinti. Administratoriumi esu naudingas dėl to, kad moku normaliai bendrauti su serverio žaidėjais ir pripažystu, kad serverio žaidėjas yra visados teisus.
Redaguota Josh_Holloway
J_H
  • Haha 2

Josh_Holloway

e36e25ed56202663332ec48044b83a57237.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų slapyvardis; Laurynas_Extreme
  2. Jūsų amžius; 20 metų 
  3. Minimaliai papasakokite apie save; sveikučiai mano vardas Laurynas esu dirbantis žmogus esu taip pat kilęs iš žemaičių krašto. Esu darbštus kūrybingas labai mėgstu būti visur kur yra veiksmas mano charakteris yra unikalus esu gan grieštas ir šaltakraujiškai vadovaujuosi taisyklėmis  nemėgstu palikti nebaigtu darbu  geriau ilgiau pavargti nei palikti darbus prie kuriu reiks grįžti kita diena. Mėgstu išsakyti aiškią nuomone esu toks žmogus kurį sunku palenkti i savo puse kad išgelbėtų savo kailį  delto netoleruojų sukčių ir apgavikų. Na o iš fizinės veiklos labai patinka lošti kašiuka,fuliuka ar netgi tinklinį mėgstu taip pat bėgioti maždaug po 3-5km distancijas.
  4. Koks jūsų aktyvumas; mano aktyvumas pradedant nuo 80 min iki 420 min per diena žiūrint nuo dienos kadangi dirbu pamainom kas 4-tvirta para bet prisijungių ir tom dienom
  5. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; taip kadangi ju nėra labai daug.
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Kadangi visada einu už tiesa norėčiau gauti ši posta kad galėčiau pržiūrėti serveri ir apsaugoti jį nuo kenkėjų taip pat pastebėjau  kad serverį truksta veiklos tai sukurčiau tam tikru įdomių  eventuku ne tu kurie yra pasenę kaip dm ir slėpynes bet aišku  daryčiau ir šiuos tik įneščiau šiek tiek naujovių kad būtų įdomiau. 
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Administratoriaus darbas yra saugoti serverį ir prižiūrėti kad kenkėjai neužpultu su savo nelegaliomis programom ir negadintų sklandaus žaidimo kitiems serverio žaidėjam kad nebutu sugadinta žaidimo kokybe taip pat administratorius turi rengti kokias nors tai veiklas-eventus už kurias žaidėjai galės gauti serverio valiutos kaip atitinkama prizą 
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Na šis klausimas yra pats įdomiausias jai nori priešu galima atsakyti kad esu tobulas ir nėra man čia lygiu bet aš atsakysiu kitaip kadangi esu gana aktyvus darbštus ir nešališkas kiekvienai  konflikto pūsėje dėl kurios gali įvykti neteisybe  delto norėčiau  gauti šias pareigas ir  ka čia dar pasakius šios pareigos  butu naudojamos ne savavališkai o padėti serverio žaidėjams bei atvykstant naujokams i nauja projektą kur bus supažindintas su serveriu bei serverio komandomis.

Policijos Departamento Direktorius    2020/02/14    iki    2020/03/16

DPD Direktorius  2020/03/29 iki 2020/>>/>>

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų slapyvardis; Dwayne_Grow
  2. Jūsų amžius; 19
  3. Minimaliai papasakokite apie save; Esu dosnus, sažiningas, kupinas idėjų ir kurybos žmogus.
  4. Koks jūsų aktyvumas; 60-320min priklausomai nuo užimtumo darbo dienomis
  5. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; Taip
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Kadangi, jau esu buvęs administratorius suprantu puikiai ką jis atlieka ir pilnai suprantu kaip su juo elgtis, norisi padėti naujokams kurie tik katik užsiregistrave serveryje, suteikti jiem pamoka, būnant reikalui tinkamai bausti.
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Kaip ir minėjau, esu juo buvęs.
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Nesu savimyla, laisvė rinktis jums. 
  • Love 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų slapyvardis; Johny_Tress
  2. Jūsų amžius; Man yra 16 metų
  3. Minimaliai papasakokite apie save; Draugiškas, bendraujantis, įkyrus, tiesios ieškotojas, raštingas
  4. Koks jūsų aktyvumas; Vidutinis nuo 120-240
  5. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; Sure
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Nepaėjo gauti forumo moderatoriaus, reikia bandyti į nemoką adminą.
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Prisidėti prie serverio gerovės, padėti naujokams apsiprasti.
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Korupcija laimės, kam dar rašyti ?
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1

Taksi firmos direktorius 2020-01-28 iki 2020-02-18 [ GD Tukas_Tuktukas ]
Medikų firmos direktorius 2020-02-18 iki 2020-03-14 [ GD Tukas_Tuktukas ]

Y5A0dkk.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  1. Jūsų slapyvardis;  Giorgi_Tevzadze
  2. Jūsų amžius; 22
  3. Minimaliai papasakokite apie save; Draugiškas, komunikabilus, iškalbus, paslaugus, linksmas.
  4. Koks jūsų aktyvumas;  Darbo dienomis apie 6valandas, šeštadieniais apie 4 valandas, sekmadieniais nebūnų online.
  6. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Turiu patirties administravime, mėgstu padėti kitiems, spręsti įvairiausias situacijas/problemas. Mėgstu išklausyti. Esu šaltu nervu.
  7. Kaip suprantate administratoriaus darbą?;  Laikyti tvarką serveryje, apsaugoti kitus žaidėjus nuo kenkėjų, padėti žaidėjams atsiradus problemai ir rodyti pavizdį kaip reikia elgtis serverį, pamačius žaidėją kuris blogai elgiasi jį įspėti ir paaiškinti ką jis daro blogai.
  8. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Kaip ir minėjau turiu didelios patirties administracijoje, esu paslaugus, gebu išklausyti įvairiausio plauko žaidėjus, nemėgstu įgnoruoti žmonių nors jie ir lenda įkyriai į akys. Tuo pačiu esu subrendęs žmogus.

Jeigu sudomino mano anketą, tai su mielu noru galime pabendrauti plačiau privačiai, atsakysiu į visus jūsų klausimus 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Administratorius bus išrinktas 2020-03-12 (arba 13) 

d0koOVf.png

Mark_Yami

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Turėjo būt tik vienas, bet nusprendžiau, kad rinksiu du. Naujieji free admin; Uhtred_Ragnarson, Laurynas_Extreme

susisiekit su vienu iš administratorių dėl pareigų uždėjimo.

sėkmės!

• Love 3
  • Haha 2
  • Liūdnas 1

d0koOVf.png

Mark_Yami

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

• Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
    • Create New...