Jump to content
Laurynas_Extreme

Prisistatau Laurynas_Extreme

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? ; Laurynas_Extreme
  2. Jūsų amžius, tikras vardas ; Man 20 metų tikras vardas ir taip manau aiškus, kad laurynas 😄
  3. Iš kokio jūs miesto? ; Esu iš žemaitijos o dar tiksliau Mažeikių miesto
  4. Ar turite brolių, seserų? ; Turiu  2 brolius vienas vyresnis kitas jaunesnis aš taip per viduriuka
  5. Papasakokite apie save, savo charakterį, savo + ir - ; Mano pliusai tokie kad aš draugiškai lengvai sukalbamas ir visada padedu kai reikia pagalbos o mano didžiauses minusas kad nemoku pasakyti ne o jai pasakau ne  tai retenybe
  6. Ar turite augintinių, jai taip kokių, įkelkite jų nuotraukas ; Turiu 2 šunis ir katina kuris irgi kaip šuo jau 😄 įkelsiu vidio veliau  jai rasiu 
  7. Ar turite hobių, pomėgiu? Jeigu taip kokių (galite taip pat įkelti nuotraukų.) ; O mano vienas iš hobiu kovoti su ugnies liežuveis delto ir dirbu UG dar taip pat mėgstu papleikt samp laisvu laiku pasvaidyt i kaši o vasaros metu netgi tinklyni ar kokia bulve pažaist 😄 jai esat žaide bulve.  Taip pat patinka dirbti žemes ukio darbus tokius kaip lauku arimas kultivavimas ar netgi javapjute.
  8. Kokie jūsų ateities planai? ; O ateities planai ruošiuos varyt  patostogaut iki jurmalos biški pasipliuškent vandens parke su šeimina o taip mano ateities planai ko norėjau ta pasekiau.
  9. Kaip atradote redcounty.lt projektą? ; lošiau  CS  ir pastebėjau kad reklamuoja serveri tai pagalvojau kodėl ne pabandyti o dabar visai patiko ir leidžiu čia laika
  10. Įkelkite savo nuotrauka https://imgur.com/a/q800ufF

Policijos Departamento Direktorius    2020/02/14    iki    2020/--/--

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
On 2/15/2020 at 12:53 AM, Lucas_Weed parasė:

Sveikas Laurynai, malonu susipažinti.

Labas labas ir man taip pat.

Policijos Departamento Direktorius    2020/02/14    iki    2020/--/--

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų