Jump to content

Mode_wtf

Medikų Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Taškai

  11 [ Donate ]

Reputacija

5 Paprastas

Paskutiniai profilyje apsilankė

96 profilio peržiūros
 1. Taves Serve Nei matau nei forume Ne Aktyvus tave nusalinti nuo drk Matai laiko ilgai dyrika kad pasiekimose rodytu

  1. Mode_wtf

   Mode_wtf

   aš nebe madiku dirikas bet man nenujima roles jai apsilankytumei serveryja pats tai pamatytumei sekmes 😄

    

 2. sveiki visi 

   

 3. 281 105 Jūsų slapyvardis; Mode_Wtf, Jūsų amžius; 18 Minimaliai papasakokite apie save;Esu bendraujentis,draugiškas.Ilgą laika praleidžiu šeip dirbamas bet randu laiko prisėsti prie kompo ir įeiti į samp serveri. Koks jūsų aktyvumas;Mano aktivumas yra labai įvairus,bet apie kokias 1-2 tikrai pra-aidžiu kartais net ilgiau. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo ir serverio taisykles?;taip Į kokį prižiūrėtoja norite pretenduoti?;Admin,vip prižiurėtoju. Kodėl renkatės būtent šį postą?;nes manau kad tikrai būčiau geras prižiūrėtojas,kuris reikalui esant padės serverio žaidėjams.esu buves prižiurėtoju kitose serveriose todėl neturėtu kilti bėdų ir čiame serveryja. Kaip suprantate pasirinkto prižiūrėtojo darbą?;Prižiūrėtojo darbas,prižiūrėti žaidėjus pavizui mano darbas būtu prižiūrėti admin,vip žaidėjus ir žinoma neleisti žaidėjams naudoti neleistinų programų. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?;Nes manau kad būčiau geras prižiūrėtojas,kuris žino savo pareigas. sekmės pildantiems,tegu išrenka gera prižiūrėtoja.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mode_Wtf 2. Jūsų atstovaujama firma:Medikai 3. Kokią atranką norite užregistruoti:nuolatine atranka forume 4. Kada ji įvyks:nuo dabar. 5. Papildoma informacija (nebūtina):tema bus rakinama surinkus 5 anketas.
 5. Taigi kaip visi žinote atsirado medikų naujasis direktorius,o direktoriui reikia komandos,kuri aktyviai dalyvautu žaidime, taigi noriu jus pakviesti pildyti anketa y medikus,bus renkamas pavaduotojas. sėkmės pildantiems!!!! Reikalavimai norit patekti į darbą: ✔️Turėti ''TeamSpeak 3'' programą. ✔️Būti susipažinus su darbo taisyklėmis ✔️Turėti 2,000 serverio XP. ✔️Turėti lengvosios ir sunkiosios tr. priemonės teises,bei sveikatos pažymą. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų aktyvumas: Kodėl pasirinkote Medikus, o ne Mechaninkus?: Kokių tikslų sieksite firmoje?: ar turite TeamSpeak3 programa ir ar mokate ja naudotis:? Trumpas prisistatymas apie saves?:
 6. šioje temoje darbuotojai galės pamatyti kokie rangai yra šitame darbe, Greitosios vairuotojas,rangas gaunamas kaip darbuotojas istoja į medikų frakcija. Rezidentas,2 rangas pagal eiliškumą kurį reikia užsitarnauti,(rangą uždeda direktorius) Daktaras, 3 rangas pagal eiliškumą kurį reikia užsitarnauti,(rangą uždeda direktorius) Direktorius tai rangas kurį gali turėti tik (direktorius,pavaduotojas) Už ką galėsite gauti rangą: Pradirbta daugiau negu 60min per dieną. Padėjimas kolegai,direktoriui,pavaduotojui. Aktyvus iškvietimu prijemimas. Dalyvavimas valdžios daromoje veikloje. Nenusižengiama darbo,serverio taisyklėms. ➢ Neprašyti direktoriaus rango/paaukštinimo,kol direktorius pats neuždės rango. ♥Medikų direktorius:Mode_Wtf
 7. Medikų,Pagrindinė Informacija Medikai - tai viena svarbiausių firmų serveryje, kurie teikia paslaugas teisėsaugai/gaujoms/serverio žaidėjams gydymo paslaugas. Medikų darbo valdžios atstovai: ►Direktorius:Mode_Wtf ►Direktorius: Reikalavimai norint patekti į medikų gretas: ►Turėti 2000 bendrosios serverio patirties. ►Turėti B kategorijos teises ►Turėti galiojantį pažymėjimą. [ Galima nusipirkti pas Medikų ] Darbo taisyklės: · Privaloma gerbti darbo valdžią bei bendradarbius. ("1" įspėjimas) · Privaloma išdirbti pilną duota darbo kontraktą ("Juodasis Sąrašas") · Privaloma per diena pradirbti bent 60 min. iki 23:00 val.. ("1" įspėjimas) · Draudžiama šaudyti į civilius su darbine apranga. ("2" įspėjimai) · Baigus darbo diena būtina sunaikinti darbinė tr.priemonė bei persirengti į civilinius drabužius. ("1" įspėjimas) · Būtina dalyvauti visose darbo veiklose kurias yra suplanavus darbo valdžia. ("1" įspėjimas) · Draudžiama naudoti žaidima palengvinančias programas. ("Išmetimas iš darbo") Draudžiama teršti darbo racija(/r), ar joje įžeidinėti. ("1" įspėjimas) · Draudžiama platinti TeamSpeak darbo kanalo slaptažodį. ("1" įspėjimas) · Rango prašymas prilygsta jo sumažinimu Darbo komandos: Medikų darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis [ 12:00 - 20:00 ] [ Pertrauką 14:30 - 15:00 ] Šeštadienį [ 10:00 - 22:00 ] [ Pertrauką 13:00 - 13:00] [ Pertrauką 18:00 - 18:30 ] Sekmadienį [ Dirba Savanoriai ] Mode_Wtf

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...