Jump to content

Giorgi_Tevzadze

Narys
 • Pranešimų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Taškai

  17 [ Donate ]

Reputacija

1 Paprastas

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Giorgi_Tevzadze

  Klubai

  Tikėjausi tavo komentaro 😄
 2. Naujokas, sunau... tu net neįsivaizduoji kas aš esu nei ką, ir jis man dar sako random'as 😄
 3. Perskaičiau visus komentarus, palaikau Jason_Reflex, Johny Tress taigi nuėmė tau įspėjima ko tu čia dar svaidais savo tais ale "protingais" komentarais? Šituos vėjus komentuodamas žinok ne kaip atrodai 😉 Nori kažka čia parodyt bet žinok skaitydamas tavo komentarus juokas ima.
 4. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė? Giorgi_Tevzaadze 2.Kokia idėja norėtumėte pasiūlyti ? Padaryti ne tik gaujas bet ir klubus. tokiems kaip MC, Auto. 3. Kuo jūsų idėja bus naudinga šiam projektui? Jie būnų atskirti nuo gaujų, jie galėtu užsiimti kitokia veiklą, pvž renginių organizavimas toks kaip lenktynės, drift/offroad/slalom/rally/drag, o jeigu labai degtu noras kažka illegal, tai galimėtu manau sukoduoti kokia sistema, kad galėtu grobti kokius sandelius kuriuose būtų auto dalys ar automobiliai ir panašiai, galima visokios veiklos jiems prigalvoti.
 5. Giorgi_Tevzadze

  - 12 O'CLOCK BOYZ-

  Didžiausios sėkmės, aš visada už drift'ą! Tik reikėtu labiau pasistengti ties aprašymų 😉
 6. Jūsų slapyvardis; Giorgi_Tevzadze Jūsų amžius; 22 Minimaliai papasakokite apie save; Draugiškas, komunikabilus, iškalbus, paslaugus, linksmas. Koks jūsų aktyvumas; Darbo dienomis apie 6valandas, šeštadieniais apie 4 valandas, sekmadieniais nebūnų online. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; Taip. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Turiu patirties administravime, mėgstu padėti kitiems, spręsti įvairiausias situacijas/problemas. Mėgstu išklausyti. Esu šaltu nervu. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Laikyti tvarką serveryje, apsaugoti kitus žaidėjus nuo kenkėjų, padėti žaidėjams atsiradus problemai ir rodyti pavizdį kaip reikia elgtis serverį, pamačius žaidėją kuris blogai elgiasi jį įspėti ir paaiškinti ką jis daro blogai. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Kaip ir minėjau turiu didelios patirties administracijoje, esu paslaugus, gebu išklausyti įvairiausio plauko žaidėjus, nemėgstu įgnoruoti žmonių nors jie ir lenda įkyriai į akys. Tuo pačiu esu subrendęs žmogus. Jeigu sudomino mano anketą, tai su mielu noru galime pabendrauti plačiau privačiai, atsakysiu į visus jūsų klausimus 🙂
 7. Sveiki, vyksta čia kasnors? :)

  1. Uhtred_Ragnarson

   Uhtred_Ragnarson

   Atranka i admina siuo metu, dar i direktoriu atranka yra.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...