Jump to content

Tukas_Tuktukas

GD Priziuretojas
 • Pranešimų skaičius

  159
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Tukas_Tuktukas paskutinį kartą laimėjo Vasario 27

Tukas_Tuktukas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

123 Informative

Apie Tukas_Tuktukas

Paskutiniai profilyje apsilankė

1,739 profilio peržiūros
 1. 1. Pamenu. 2. Matosi jog nori turėti savo pareigas, forume esi aktyvus pilietis, bet dėl serverio kol užrakintas negaliu matyti visų direktorių aktyvumu viskas išaiškės labiausia kaip jis bus atrakinta. 3. Bus stebimi direktoriai jų aktyvumai, kad firmos nebūtų paliktos likimo valiai, bus perspėjimai keli direktoriams dėl aktyvumū nepasitaisius bus pašalinami. 4. Po serverio atrakinimo gal būt ir keisis viskas, matysim pagal žaidėjų skaičių. 5. Gal būt ir atsiras matysim viską vėliau, pirma reikia sulaukti žaidėjų padaugėjimo.
 2. Gal ir nieko būtų, bet ar Direktoriams tai gerai būtų? Kadangi yra žaidėjų kurie tikrai gali sau leisti prabuti daug laiko žaidime tai jie per kelias tiesiog dienas gali tas minutės atbuti ir keliauti toliau į kitą darbą, ir taip neuzsibutu viename darbe ir firmoje vis keistųsi žmonės ištisai, ar tai Direktoriui į naudą kad darbuotojai vis kiti būtų?
 3. Šitą temą skirta visiems serverio žaidėjams, kurie turi kokiu tai pasiūlymų ar klausimų GD prižiūrėtojui (Gal būt jūsų siūloma idėja gali būti įgyvendinta!). Taisyklės: Laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Klausimus pateikti pagal anketos šabloną. Draudžiama uždavinėti klausimus kurie neatitinka temos. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?@ 2.Kokį Klausimą/Pasiūlymą turite GD prižiūrėtojui?( Pabraukite savo turima Klausimą/Pasiūlymą):
 4. Sveiki! 

  1. Pablo_Bandit

   Pablo_Bandit

   Labas !

    • Like 1
  2. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   sveikas 😁

    • Like 1
  3. Johny_Tress

   Johny_Tress

   Sw 

    • Like 1
 5. Sveiki! Primenu jog vyksta atranka į Mechanikų Direktoriaus postą! 

 6. Priimta!! Direktorius/Pavaduotojas privalgo išlaikyti gera savo įvaizdį tiek forume tiek žaidime. Savo nesutarimus aiškinamės TeamSpeak programoje!! Iš mano pusės duodu dar 1!!! Žodinį įspėjimą o dar pasikartojus Direktorius bus nubaustas įspėjimu . @Pablo_Bandit Tau palieku priimti ar buvo pažeistos forumo taisyklės.
 7. Papeikimai/Pagyrimai Pagyrimas- Tai kreipimasis į Direktorių ar Pavaduotoja dėl gero darbuotojo elgesio, taip norint jį motyvuoti ir toliau gerai elgtis. Papeikimas- Tai kreipimasis į Direktorių ir Pavaduotoja dėl blogo elgesio darbuotojo ar padarytų blogų veiksmų . Pagrindinė informacija: Norint parašyti papeikimą/pagyrimą reikia apačioje pasirinkti anketos šabloną. Temoja leidžiama komentuoti tik autoriui temos, ir paminėtam asmeniui , bei valdžios atstovams. Giriant asmenį būtina išsamiai aprašyti už ką jį giriate. Peikiant asmenį privalo būti pateikti įrodymai tai nuotrauka ar vaizdo įrašas(kitaip nepateikus gali būti atmesti įrodymai). Rašant papeikimą ar pagyrimą kurti atskiras temas. Įrodymai negali būti senesni kaip 24 valandos. Būtina laikytis mūsų bendrųjų REDCOUNTY.LT taisyklių https://redcounty.lt/forumas/index.php?/topic/950-forumo-bendrosios-taisyklės/. Anketos: Pagyrimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? @ 2. Giriamojo darbuotojo Vardas_Pavardė: @ 3. Už ką giriate šį darbuotoje ? 4. Ką norite jam palinkėti ? Papeikimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime ? @ 2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė: @ 3. Už ką peikiate šį darbuotoja? 4. Įrodymai(Nuotrauka, vaizdo įrašas):
 8. Sveiki! Taigi kaip matome turime jauja Mafijos YAKUZA Direktorių tai @Lucas_Weed! Kadangi dėl mažo skaičiaus žmonių nebuvo vykdoma atranką į šį Direktorių o jam labiau aktualu buvo mafijos postas nusprendžiau suteikti jam šansą šiose pareigose, tikiuosi susitvarkys su savo pareigomis ir matysime jo kadencija ilgiau nei pastarųjų Direktorių! @Lucas_WeedTuri susikurti temas 24 valandas(Plius kol kas daugiau laiko skiriama dėl serverio tvarkymo).
 9. Sveiki! Primenu kad dar iki rytojaus vakaro vyksta atranka į Mechanikų Direktorius! Jei dar yra norinčių laukiu jūsų anketų! Gero vakaro! 

 10. Ei GP kur buvo ižeidinėjimas??? XDDD

  1. Show previous comments  8 more
  2. Johny_Tress

   Johny_Tress

   Man gaila tavęs seni nes jau pas psihologa buvaii...

    

  3. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Kekvienas pareiguno darbas yra pavojingas yra psichiškai nesveiku žmoniu kurie nori nusižudyti tai turim praiti pro psichologa tai nematau jokios bėdos matos ka dar truksta tau brendimo  . Geriau patilėtum nebesidarės gėdos 

  4. Johny_Tress

   Johny_Tress

   Gėdos???? Tu čia bandei visą lietuvių kalbą įšauti, bet iš tavo bereikalingo rašymo gavos didelis šūdas tau ant snukio 😉 Nu jei buvai pas psichologą dėl nusižudymo tai gali dabar nusižudyti 😉 NEBERAŠYK nes nebeįdomus randomas

 11. Bus nubaustas forumo moderatorių už įžeidimus o pasikartojus įžeidinėjimams bus svarstoma direktoriaus ateitis.
 12. Sveiki! Taigi noriu paskelbti analizę į Policijos Departamento Direktoriaus kėdę! Pirmasis @Pussy_Bmw- Labas Domantai, anketa užpildei gerai atsakyti buvo visi klausimai tik kažkaip keista man būtų matyti tave teisėsaugos srityje kaip žinau tave labiau kaip nusikalstamos atstovą, bei dar kol kas esi savo gaujos lyderis nebent kada atsisakysi savo gaujos nes taisyklės yra taisyklės "Kandidatuojant pvz: į teisėsaugos direktorių negalite būti gaujos lyderis ar gaujos narys,, Antrasis @Laurynas_Extreme- Labas Laurynai, anketa atsakei pilnai, matosi jog esi naujokas žinoma bet sakei jog turi patirties vadovavime ko man ir reikia šiuo metu turi , teko su tavimi šiek tiek pabendrauti atrodo supranti visą esmę kaip turi būti viskas, serveryje būni pastebėjau tikrai aktyviai nors ir kol kas nėra didelio aktyvumo kitų žaidėjų. Policijos Departamento Direktorius kėdę gauna @Laurynas_Extreme !! Toks mano pasirinkimas būtų tikiuosi šį postą laikysi kiek gali ir neapleisi PD firmos! Turi susikurti temas 24 valandas! Susisiekti su manimi TeamSpeak programoje!
 13. Primenu! Jog dar  vyksta atranka į Mechanikų Direktoriaus gretas! 

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...