Jump to content

Tukas_Tuktukas

Direktorių/Gaujų prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  175
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  15
 • Taškai

  605 [ Donate ]

Tukas_Tuktukas paskutinį kartą laimėjo Kovo 31 2020

Tukas_Tuktukas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

144 Veteranas

Apie Tukas_Tuktukas

Paskutiniai profilyje apsilankė

8,821 profilio peržiūros
 1. Labas Kodel palieki Dyrikus Tiek daug Zmonems kad ju nei projekte nematyt nei Forume :Ddd 

   

   

  pradek rinkt naujus 

  1. Tukas_Tuktukas

   Tukas_Tuktukas

   Labas, dėl to jog vyksta naujinimas:)

  2. Emilis_Radistas

   Emilis_Radistas

   Tai va delko servas isjunktas

 2. Sveikas kada Atrankos i Drk pareigas daug kas paliko pareigas 

  1. Tukas_Tuktukas

   Tukas_Tuktukas

   Labas, vyks tada kaip bus žaidėjų o kol kas tiesa pasakius neturiu iš ko rinktis. 

  2. Rokas_Evil

   Rokas_Evil

   Gaila Noreciau kokias Pasimti Tai db ir nebus zaideju kai Leavino Tiek Gal ir sugebeciau atgaivinti serva Reklamuodamas

  3. Rokas_Evil
 3. Sveiki! Šeštadienį busiu aktyvus tik kadangi išvykstu y darbus! Gero vakaro visiems! 

 4. Vyksta atrankos dar y Direktorių pareigas pildome!

  1. Show previous comments  1 more
  2. Tukas_Tuktukas

   Tukas_Tuktukas

   Rinkčiau jei kažkas online būtų bet nieko nematau kol kas.

  3. Volfas_Engelman

   Volfas_Engelman

   @Tukas_Tuktukas Sveikas mano mafiją gali gražint man 😄 

  4. Kawasaki_Jigga

   Kawasaki_Jigga

   @Tukas_Tuktukas tai blogai matai, nes aš dažnai serveryje būnu.

    

    

 5. Medikų Direktoriaus analizė! Labas vakaras! Taigi po pokalbio su mūsų ir vienu kandidatu tik kurį ir turime į Medikų Direktoriaus pareigas @Mode_wtf netemdamas laiko daugiau noriu iškarto pereiti prie anketos analizavimo! >>Apie kandidato anketa!<< Sveikas dar karta @Mode_wtf, taigi einame prie tavo anketos! Anketa išties nėra tikrai labai stipri atsakei taip kaip y pateiktus klausimus tik o tikrai derėjo išsiplėsti labiau ypač tokiose vietose kaip ,,Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?" ir ,,Kokių idėjų turite Medikų darbui? " Čia tikrai galėta buvo pasistengti labiau! Na bet gal būt tu kažkaip žadi sudominti kitaip žaidėjus kad juos pritrauktai į savo firma gal būt su savo sugalvotomis temomis? Kurias turėsi susigalvoti vistiek! Tik šaunu jog galėjom pabendrauti TeamSpeak programoje kur tada labiau galėjau susidaryti savo nuomone apie tave ir tas man padeda nuspręsti viska, ir pokalbio metu minėjai jog esi turėjęs vadovavime patirties kas mano atžvilgiu esa tikrai gerai ir duoda tai tau didelį pliusą! Bet žinoma viska labiau pamatysime kaip pradėsi vadovauti savo darbuotojams, taigi tikiuosi nenuvilsi manęs šiuo pasirinkimu ir stengsiesi laikyti šias pareigas bent nustatyta laikotarpį, o gal būt ir ilgiau viska pamatysime toliau aišku! Taigi sveikinu tave su pareigomis ir linkiu stiprybės ir kantrybės kurios tikrai tau prireiks! Turi susikurti temas 24 valandas ir susisiekti su manimi TeamSpeak programoje! Jei kažko nespėsi pranešk man A.Ž ! Gero vakaro!
 6. Kaip matome DPD ir turime tik viena kandidatą! Nors ir šis darbas tikrai yra labai dosnus gal bet šias pareigas pasirinko tik @Laurynas_Extreme bet žinoma renkamės iš to ką turime, Laurynas jau mūsų projekte esa buvęs užėmęs Policijos Departamento pareigas kuriose po kiek laiko atsistatydino iš jų bet savo laiką atbuvo jose, ir smagu matyti vėl čia jį pas mus! >>Apie mūsų kandidatą!<< @Laurynas_Extreme Labas, smagu matyti tave čia! Taigi kaip matau nori dar karta pabandyti Direktoriaus postą, ir nori pasirinkti jau šį kart neutralia firma kurias renkasi tikrai mažai kas šiuo metu dėl veiksmo stokos žaidime bet tu tai padarei! Taigi einame prie tavo anketos! Anketoje galėjai šiek tiek išsiplėsti kaip kuriose vietose, tai kaip ,,Kaip sudominsite žaidėjus kad jiems nepabostų ta pati rutina?" ir ,,Kokių idėjų turite DPD darbui?'' Tikrai manau esi tas žmogus kuris galėjo šitose vietose išsiplėsti, man tik tai labiausia krito į akį ko trūko iš tavęs! Su tavimi man pastaruoju laiku tenka tikrai visada bendrauti šiuo metu, turi daug idėjų kurias siūlai mūsų projektui bei pateiki klaidas kurių esa projekte kas iš ties yra šaunu! Ir tave pasirinkdamas dar karta manau nenusivilsiu tavimi! Naujasis mūsų DPD Direktorius @Laurynas_Extreme turi susikurti temas 24 valandas ir susisiekti su manimi TeamSpeak programoje! Jei kažko nespėsi susisiek su manimi A.Ž.
 7. Papeikimai/Pagyrimai Pagyrimas- Tai kreipimasis į Direktorių ar Pavaduotoja dėl gero darbuotojo elgesio, taip norint jį motyvuoti ir toliau gerai elgtis. Papeikimas- Tai kreipimasis į Direktorių ir Pavaduotoja dėl blogo elgesio darbuotojo ar padarytų blogų veiksmų . Pagrindinė informacija: Norint parašyti papeikimą/pagyrimą reikia apačioje pasirinkti anketos šabloną. Temoja leidžiama komentuoti tik autoriui temos, ir paminėtam asmeniui , bei valdžios atstovams. Giriant asmenį būtina išsamiai aprašyti už ką jį giriate. Peikiant asmenį privalo būti pateikti įrodymai tai nuotrauka ar vaizdo įrašas(kitaip nepateikus gali būti atmesti įrodymai). Rašant papeikimą ar pagyrimą kurti atskiras temas. Įrodymai negali būti senesni kaip 24 valandos. Būtina laikytis mūsų bendrųjų REDCOUNTY.LT taisyklių https://redcounty.lt/forumas/index.php?/topic/950-forumo-bendrosios-taisyklės/. Anketos: Pagyrimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? @ 2. Giriamojo darbuotojo Vardas_Pavardė: @ 3. Už ką giriate šį darbuotoje ? 4. Ką norite jam palinkėti ? Papeikimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime ? @ 2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė: @ 3. Už ką peikiate šį darbuotoja? 4. Įrodymai(Nuotrauka, vaizdo įrašas):
 8. Sveiki! Kaip ir minėjau atrankose jog po pokalbio tada tik pradėsiu analizuoti kandidatus į pareigas ir ta padaręs su mūsų vieninteliu kandidatu noriu kuo greičiau skelbti analizę! Taigi pagaliau turėsime tepalinių Direktorių po ilgo laiko jau, kadangi kiek pastebiu nelabai kas nori apsiimti su neutraliomis firmomis, o šis kandidatas nepabijojo apsiimti šias pareigas kas iš ties yra labai šaunu! Taigi pereikime prie kandidato! >>Apie mūsų kandidatą!<< @Domas_Lemonas Kadangi šis asmuo vienintelis tik ir užpildė į Mechaniku Direktoriaus pareigas po tikrai ilgo laiko, kadangi atranka jau tikrai buvo seniai paskelbta ir buvau jau praradęs vilty ar kas šias pareigas apsiims? Nes daugumai žaidėjų patinka tik kur yra išvien didelis veiksmas, bet kažkas žinoma ir gali su neutralia firma praleisti laiką gerai kaip ir minėjo šis kandidatas savo anketoje ką jis suplanavęs su Mechanikų firma jog jis savo darbuotojams duos tikrai veiklos jog jiems ta pati rutina nepabostų šiame darbe, savo anketoje jis idėjas išdėstė tikrai gerai kurios man tikrai patiko gal ir patiks mūsų žaidėjams kurie pateks į šia firma! Pokalbio metu uždaviau keletą klausimų Domui kurios jis atsakė gerai kadangi kaip ir minėjo jis jog turėjęs vadovavime patirties tai tikrai pasimatė iš jo atsakymų jog šis žmogus žino ką atlieka Direktorius firmoje! Tiek apie mūsų Doma kol kas galiu pasakyti, viska labiau pamatysime kaip jis tvarkysis su Direktoriaus pareigomis serveryje! Tikiuosi nenuvilsi manęs @Domas_Lemonas kaip ir minėjai išbūsi ,,40 dienų" Direktoriaus poste! Sveikinu tave! Linkiu tau stiprybės Direktoriaus poste kurios tau ir prireiks tikrai manau! Turi 24 valandas susikurti temas ir susisiekti su manimi TeamSpeak programoje!( Jei kažko nespėsi parašyk man tiesiog A.Ž).
 9. Sveiki! Vyksta atrankos į Direktorių pareigas! Visas atrankas galite rasti Direktoriai>Rinkimai skiltyje! Geros dienos!

 10. Sveiki! Kadangi kaip matote nebėra mūsų serveryje firmos FTB, nuo šiuo Policijos Departamentas (PD), vyraus tik pas mus serveryje, ir PD ygauna visas teises y nusikalstamas grupuotes ką tik galėjo seniau daryti FTB darbuotojai. TAISYKLĖS KAIP KURIOS BUS KOREGUOJAMOS! 

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...