Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
 • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

  Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

  Peržiūrėti
 • VVP JAU VEIKIA!!

  VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

  Prisijungti

Tukas_Tuktukas

Forumo Moderatorių Vadovas
 • Pranešimų skaičius

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Tukas_Tuktukas paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 24

Tukas_Tuktukas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

41 Excellent

4 sekėjų

Apie Tukas_Tuktukas

Paskutiniai profilyje apsilankė

641 profilio peržiūros
 1. Kiti pagrindinės taisyklės ir informacija ,,Kita tema skirta parduoti savo turtą kur viskas vyksta už REDCONTY.LT ribų Taisyklės: Tema turi atitikt temos pavadinimą. Bandant parduoti savo koki tai turtą, būtiną įkelti nuotrauka ar tai vaizdo įrašą kuriame yra jis pavaizduotas. Pardavimai vykdomi tik už REDCONTY.LT ribų ir tiktais už kita valiuta nesusijusia su SA-MP žaidimu. Jei perkate koki turtą būtina parašyti priekyje {PERKU}. Jeigu parduodate koki tai turtą priekyje parašykite {PARDUODU}. Pardavus ar nupirkus turtą būtina pranešti moderatoriui kad užrakintų jūsų tema. RESCONTY.LT neatsako už pirkimų apgaulias, nes tema skirta padėti žmonėms parduoti savo turima turtą. Būtina darytis nuotraukas ar vaizdo įrašus kurie gal būt jums padės jei būsite apgautas. Laikytis bendrųjų forumo taisyklių ( https://redcounty.lt/forumas/index.php?/topic/10-redcountylt-forumo-bendrosios-taisyklės/ ) . Temas kurti pagal apačioje pateikta anketos šabloną. Anketų šablonai: Parduodant savo turtą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)? 2. Jūsų turimas turtas? 3. Turto suma? 4. Vaizdinė medžiaga (BŪTINA)? 5. Komentaras (nebūtina)? Perkant turtą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)? 2. Jūsų norimas turtas/ar kita ? 3. Turto suma? 4. Vaizdinė medžiaga (BŪTINA)? 5. Komentaras (nebūtina)? >>>Jūsų tema būs laikoma 6 dienas nuo jos paskelbimo tada ji bus rakinama nebent jūs norėsite kad ji dar būtų atrakinta<< BAUSMĖS Forumo nario įspėjimai. Forumo turinio redagavimas, užrakinimas / šalinimas. (Moderatorių Vad. Tukas_Tuktukas) Radus klaidas pranešti A.Ž .
 2. Sveiki! 

 3. Jums nebuvo suteiktas leidimas kurti parduotuvėlę! Tema rakinama!
 4. +Nuotraukos! Jų pagrindinės taisyklės bei informacija!+ /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\ Temos pagrindinės taisyklės: Pavadinimas turi atitikti jūsų padarytos nuotraukos esme. Temoje negali būti kitų projektų SAMP reklamų. Tema išskirta bus tada jeigu jus pats darėte nuotraukas ir esa susijęs tik su REDCONTY.LT projektu. Jūsų tema bus užrakinta po 7 dienų! Nebent ji pritrauks daug komentaru kitu žaidėju, tada gali būti padaryta išimtis jei laikytis ilgiau. Tema kurti galima tik pagal pateikta anketos šabloną pateikta apačioje! Tema galima vertinti bei atsakyti į ja. Laikytis bendrųjų forumo taisyklių http://redcounty.lt/forumas/index.php?/topic/10-redcountylt-forumo-bendrosios-taisyklės/ Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Ar daug pastangų teko įdėti į šį darbą ? Kokį pavadinimą priskirtumėte savo darbui ? Jūsų darbo nuotrauka? Norint sukurti savo darbų parduotuvėlę nuostatai: Jūsų tema privalo atrodyti gražiai be priekaištų Jūsų parduotuvėlė jei nebus aktyvi 7 dienas, jums bus pranešta jog ji gali būti tiesiog uždaroma. Turint pagalbininkus juos būtina surašyti bei kokio pelno už ką tikitės tvarkingai surašyti. Norint sukurti savo parduotuvėle būtina gauti leidimą, tai parašyti forumo moderatoriui ir jis nuspręs ar jums jį suteikti Užpildyti pagal anketos šabloną pateikta apačioje. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Kokiems tikslams norite įkurti šia parduotuvėlę ? Koks jūsų amžius? Ar turite kokios tai patirties kurti darbus? Forumo taikomos bausmės: Nesilaikant taisyklių galite gauti įspėjimą forume Bandant reklamuoti kitus projektus galite gauti IP baną. Keiksmažodžių naudojimas lygu taip pat įspėjimams. Forumo moderatorių Vadovas Tukas_Tuktukas (Radus klaidų pranešti A.Ž )
 5. Taigi, kadangi forumo moderatorius @Rokas_Janickas nepakeitė skilties per jam skirta laiką, kurioje padarė didele klaida kaip moderatorius kas yra išties griežtai draudžiama! Už šį nusižengimą NUŠALINU nuo moderatoriaus pareigų! Tema rakinama!
 6. Sveikas, sėkmės tau pilieti!
 7. Labas rytas piliečiai 

 8. >APIE VISKĄ PAGRINDINĖ INFORMACIJA< ,,Apie viską"- Tai tema, kurioje galite aptarti tiesiog apie tai ko kitose temose negalite aptarinėti. Čia galima kurti viską laisva forma, bet viskas turi atrodyti gražiai svarbu, ir turinys negali pažeisti bendrųjų forumo taisyklų! Temoje galiojančios taisyklės: Tema kurti galima tada jeigu jos daugiau kitose temose negalima panaudoti. Tema privalo atitikti temos pavadinimą. Temos turinį galima kurti laisva tema. Šioje temoje negalima reklamuoti kitų projektų. Negalima skelbti kelias temas iškarto iš eilės. Tema negali kažkuo pakenkti REDCOUNTY.LT projektui. Laikytis bendrųjų REDCOUNTY.LT taisyklių http://redcounty.lt/index.php?/topic/10-redcountylt-forumo-bendrosios-taisyklės/ Temos moderavimas: Tema jūsų bus laikoma 5 dienas. Jeigu ji pritrauks forumo narius jis bus laikoma ilgiau. Temos bausmės: Forumo nario įspėjimas. Temos rakinimas arba tiesiog šalinimas.
 9. Labas REDCONTY žaidėjai, bei gero vakaro! 😎

  1. Ernestas_Driftuoja
  2. Frostas_Budr

   Frostas_Budr

   Labas, dėkui

   ir tau gero vakaro!

×
×
 • Create New...