Jump to content

Lucas_Weed

Yakuza Mafija Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Lucas_Weed paskutinį kartą laimėjo Vasario 22

Lucas_Weed turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

42 Excellent

Paskutiniai profilyje apsilankė

134 profilio peržiūros
 1. Lucas_Weed

  darbo kontraktas

  Bet, manau kad nieko neprarastumėm, nes vistiek eitu pinigai į pelną, o jei žmogui nepatiko darbas? Tai ką per prievarta ir dirbs..?
 2. Nežinau ar galima čia atsakyti Direktoriams būtų į naudą tiktais kad pelnas kiltu ir ramiau serveryje gal būtų, nemaltu š darbuotojai, žaidėjams būtų į naudą kad neužsibūtų vienam darbe, pradirbę/pravažinėje, paskirta laikotarpį kad galėtu išeiti į kitus darbus, bei žiūrės manau rimčiau į darbą.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?@ 2.Kokį Klausimą/Pasiūlymą turite GD prižiūrėtojui?( Pabraukite savo turima Klausimą/Pasiūlymą): realiai būtų nerealiai iš viso tokia sistema pagal mane, ir įdomu pačio nuomonės.
 4. Lucas_Weed

  darbo kontraktas

  aš pats jaučiu kad bšk gal ir kažkam nelogiškai nuskambės, bet manau labai praverstu 😄
 5. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė? Lucas_Weed 2.Kokia idėja norėtumėte pasiūlyti ? Vietoj to kad kažkiek dienų firmoje turėtu išbūti žaidėjas kad negautu NDS, gal geriau jis pradirbtu reikiama kiekį ir galėtu palikti darbą be problemų? Pvž: Jei kontraktas paskirtas kad 7d išdirbti, tai ar ne būtų geriau kad žaidėjas pradirbtu 420min - t.y 1h į dieną 7 dienas. Bet aišku jei direktorius nori aktyvesnių žaidėjų gal būtų leidžiama paskirti kažkiek didesnį? Kad iki 80min galėtu paskirti pražaisti žaidėjam į dieną. 3. Kuo jūsų idėja bus naudinga šiam projektui? Manau kad įdėja būtų naudinga tuo kad kiltu pelnas, žaidėjas gautu stažą, nebūtų jokio spaudimo išbūti 7d, žaidėjas galėtu išeiti ankščiau laiko, tiesiog pradirbęs reikalaujama laiką.
 6. uždėtas modas

  1. Show previous comments  2 more
  2. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Tai neprikabiauk prie jo  jai mod nori juk i viska atsižvelgs kaip elgiesi ir su žmonėm 

    

   P.s eik pasitaisyk  temoi esi klausimą blogai atsakęs 

  3. Lucas_Weed

   Lucas_Weed

   Kurį?

  4. Laurynas_Extreme
 7. Lucas_Weed

  Atnaujinimas 0.3.3

  pavelavai biški pacanas:D
 8. Lucas_Weed

  Renkamas forumo moderatorius!

  Anketos šablonas; Jūsų slapyvardis; Lucas_Weed; aka Narko baronas. Jūsų amžius; Kažkur nuo 9-21 Minimaliai papasakokite apie save; Vardas Vakaris, esu iš Panevėžio, laisvalaikiui žaidžiu SA:MP žaidimus, bendrauju RedCounty forume su kitais, o taip ką gyvenime veikiu, tai mokinuosi, lankau regbi. Koks jūsų aktyvumas; Nežinau realiai priklauso nuo dienos, antradieniais ir ketvirtadieniais mažiau nes vyksta regbio treniruotės, šiaip paprasta dieną 180~ minučių. Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei forumo taisykles?; Taip. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Na dabar užsiemęs, Yakuza direktoriaus pareigas, bet praleidžiu labai daug laiko forume, tad nusprendžiau kad kam čia sėdėti, be jokio tikslo, galėčiau kažko naudingo, realiai forumo dalyviai prie širdies, patinka bendrauti su kitais ir aplamai atlikti kažkokias pareigas. Šiaip labai daug motivacijos turiu, ir labai aktyvus esu. Kaip suprantate moderatoriaus darbą?; Prižiūrėti priskirtas forumo temas, būti aktyviam, tiek forume tiek žaidime, žinoti taisykles ir bausti joms nusižengusius žaidėjus, be jokiu "Aj draugas tai šita kartą pasigailėsiu" Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Na, kaip ir minėjau turiu daug motyvacijos, esu labai aktyvus tiek žaidime tiek forume, laikausi taisyklių, neturiu jokių forumo pažeidimų, nelabai esu mėgstamas serverio žaidėjų tai neturėčiau problemos bausti visus lygiai nusižengus taisyklėms.
 9. ar zinojai kad as lucas smirdziu

   • Like 1
   • Haha 1
  1. Show previous comments  1 more
  2. Lucas_Weed

   Lucas_Weed

   nepatikimas šitas

    

    • Thanks 1
  3. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   nebezdėk tada 😄

    

  4. Lucas_Weed

   Lucas_Weed

   pakeite teksta tas vabalas

    • Haha 1
 10. Yakuza | Rangų sistema Taisyklės: 1.Įrodymai galioja tiktais 2 dienas! 2.Darant įrodymus turi matytis /timestamp! 3.Jūsų forumo V_P turi sutapti su žaidimo V_P, bet gali ir būti taikomos išimtys. 4.Per įrodymus turi matytis jūsų V_P, bet kur nesimato teksto, bus taikomos išimtys. 5.Įrodymus už kiekviena atskirą užduotį sukelti atskirai. 6.Keliant įrodymus naudoti šitas svetaines: https://imgur.com/ arba https://www.part.lt/ Taškus galite gauti už: 1.Pražaidus 120min per dieną - 2 taškai 2.Pakėlus 100KM ridos ant betkurios darbinės mašinos - 1 taškas 3.Dalyvavimas veikloje - 3 taškai 4.Pakėlus 300KM ridos ant betkurios darbinės mašinos - 4 taškai 5.Pražaidus 180min per dieną - 4 taškai 6.Gavus pagyrimą iš valdžios - 2 taškai Yakuzos rangai: Šiame range yra tiktais mafijos naujokėliai. Vairuojamą mašina : Primo Skin ID: 121 NARIAI ESANTYS JAME: - Kad patekti į šita rangą jums reikės surinkti 100 taškų, arba prabūti firmoje 7d Darbuotojai turintys šita rangą, gali pasiimti 60min pertrauką darbo metu, tik pasidaręs įrodymus kad jam yra pertrauka. Vairuojamą mašina : Primo / Stretch Skin ID: 123 NARIAI ESANTYS JAME: - Kad patekti į šita rangą jums reikės surinkti 250 taškų, arba prabūti firmoje 14d Darbuotojai turintys šita rangą, gali pasiimti dienos pertrauką per savaite, pranešę direktoriui/pavaduotojui Vairuojamą mašina : Primo / Stretch / Elegant Skin ID: 121 NARIAI ESANTYS JAME: - ANKETA: Jūsų V_P žaidime: Kokias užduotis atlikote?: Kiek taškų turėtumėte surinkti?: Įrodymai:
 11. Lucas_Weed

  Forumo moderatoriai

  nebesvaik gerai mane per 30min emigravo nuo užpildymo.
 12. Lucas_Weed

  Forumo moderatoriai

  Čia yra apklausa o ne maroziuku wannabe susirinkimas
 13. Lucas_Weed

  Forumo moderatoriai

  Jei nepastebi problemų ne mano bėdos, pats galėjai argumentuot kaip kas kodėl o ne tiesiog lyg braindead primalt š ir kažką bandyt irodyt.
 14. 1.Kaip manote, ar reikia daugiau forume modų? 2.Arba ar reikia keisti neaktyvius? Mano nuomonė: 1.Taip, dabar vyksta labai daug freepostu, keiksmų ir įžeidinėjimu, būtų daugiau modų būtų ir tvarka. 2.Neturiu nuomonės, nežiūrėjau kurie ten labiau aktyvesni kurie mažiau.
 15. Pašalinis esi temoje, iš viso negali komentuoti. @Pablo_Bandit

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...