Jump to content

Freddy_Greedy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Taškai

  0 [ Donate ]

Reputacija

4 Paprastas

1 sekėjas

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Freddy_Greedy 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ? Nekyla XP, pradirbtos minutės, pražaistos minutės. Vaizdinėse medžiagose matysis kaip aš 09:34;55 pradėjau darbą, ir baigiau 09:35:55 (po minutės) tada parašiau /issami ir nepakilo nei alga nei, pradirbtos minutės, nei pražaistos minutės, taipogi ir xp nekyla. 3. Kaip jus ja aptikote? Kartais paspausdavau TAB, pažiūrėti kiek XP turiu, ir kažkaip jis man nekilo. 4. Vaizdinė medžiaga? https://imgur.com/a/OgxYrN2 P.S AFK Zonoje XP Kyla. RIDA TAIPOGI NEKYLA.
 2. Registracijos anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Freddy_Greedy 2. Ar būsite tam tikru nurodytu laiku?: Manau taip. 3. Ar būsite TeamSpeak3 programėlėje?: Taip.
 3. patikrinkit eMiGrAcIjAs

 4. Anketa: Jūsų vardas RedCounty serveryje: Freddy_Greedy Kuom Jus sužavėjo, sudomino mūsų projektas?: Kaimeliai. Kaip sužinojote apie šį serverį? Iš draugo. Kodėl emigruojate į mūsų serverį? Nes įdomus. Kiek laiko maždaug praleidote praeitame serveryje?: Tiksliai nežinau gal metai ir kokie 8mėn (su pertraukom) XP nuotrauka (paspaudus TAB): https://imgur.com/a/xQBH4ah Emigruoju į RedCounty.LT nuotrauka: https://imgur.com/a/yS0Fitb (AUTO UZCENZURAVO ZODI "EMIGRUOJU") Bendrosios informacijos nuotrauka (/info): https://imgur.com/a/v0uO2Hd Ką manote apie mūsų RedCounty.LT administracija? Puiki Galbūt turite kažkokių įdėjų mūsų serverių (jeigu taip ką?) (Nebūtina) : - Paskutinis pasisakymas? (Nebūtina) : -

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...