Jump to content

Zekas_Meška

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Taškai

  1 [ Donate ]

Viskas, kas parašyta nario Zekas_Meška

 1. Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei.Jūsų discord'as? Zekas_Meska 17 metu discord Zekas'Meška #0129 aktyvumas per dieną( Info lentelė)? https://imgur.com/a/oYCUpql 3.Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai)? Draugiškas,Bendraujantis, kruopštus. 4.Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: OOO. Gal prieš 4-5-6 men Tiksliai ne pasakysiu. 5. Koks yra pagrindinis tikslas Policijos Departamento darbo serveryje? Ginti,saugoti,padėti. 6.Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: Aišku gi čia ir taip, dabar kaip žaidėju nėra tai ir nėra veiksmo. Bet galima daryti veiklas treniruotės pagerinti šaudymo įgūdčiųs ir visa kita. 7.Kokių idėjų turite Policijos Departamento darbui (ARGUMENTUOKITE)? Kaip ir FTB Firmoje daryti ko geresne firma 🙂 8.Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs? O ne kitas kandidatas? Čia jau tavo reikalas tu čia ranki. 9.Paskutinis pasisakymas (Nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite)? Tukas žino mano kokios buvo pareigos 😉 Situacija: Darbo diena, jūs sumastote kad reikia padaryti savo firmai veikla, paskelbete per /d pranešimą jog visi jūsų darbuotojai susiringtų į baze nes vyks veikla, bet kiti jūsų firmos darbuotojai nereguoja į jūsų raginimus, koki bus jūsų veiksmai būtų ? Kokių priemonių imsitės jog darbuotojai sureguotu į pranešimą?
 2. Sveiki ka kolektyvas 

  1. Show previous comments  5 more
  2. Zekas_Meška

   Zekas_Meška

   zinau 😄 

  3. Pussy_Bmw

   Pussy_Bmw

   Zekas jeigu aš žlugsiu tai ir tu žlugsime drauge kartu 😄

  4. Zekas_Meška

   Zekas_Meška

   😄 butent 

 3. Sveiki visi 

  1. Lucas_Weed

   Lucas_Weed

   nu sv nelabai aktyvus buvai.

  2. Zekas_Meška
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zekas_Meška 2. Jūsų atstovaujamas darbas: FTB 3. Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Gausi_Kulka 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Nės mldc draugiškas ir nera kam rinkti pavo tai i paskyrsiu 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: tai čia be bazaro seni
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zekas_Meška 2. Jūsų atstovaujama firma: FTB 3. Kokią atranką norite užregistruoti: žaidime 4. Kada ji įvyks: 2020-02-07 17:30 5. Papildoma informacija (nebūtina):
 6. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD neblogai nu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 7. Jūsų vardas RedCounty serveryje: Zekas_Meska Kuom Jus sužavėjo, sudomino mūsų projektas?: kolektyvas ir komandos nariai Kaip sužinojote apie šį serverį? per samp serveriai.lt Kodėl emigruojate į mūsų serverį? Nes patiko kolektyvas ir daugiau žmoniu Kiek laiko maždaug praleidote praeitame serveryje?: 2d XP nuotrauka (paspaudus TAB): https://imgur.com/a/SpbCF1A Emigruoju į RedCounty.LT nuotrauka: https://imgur.com/a/WCcaaHx Bendrosios informacijos nuotrauka (/info) https://imgur.com/a/RHPfnvi Ką manote apie mūsų RedCounty.LT administracija? draugiški malonus Galbūt turite kažkokių įdėjų mūsų serverių (jeigu taip ką?) (Nebūtina) : dar po kolkas ne bet ateiti gal Paskutinis pasisakymas? (Nebūtina) :
 8. Sveikas dėkui 🙂
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:? Zekas_Meška 2. Koks jūsų tikrasis vardas:? Deimantas 😄 3. Kiek jums metų:? 16 4. Ar turite augintinių, jei taip kokius augintinius turite:? neturiu 5. Turite brolių ar seserų:? turiu viena sese 6. Kaip atradote šį projektą:? Samp.serveriai.lt 😄 7. Kokie jūsų hobiai:? sprotas 8. Charakterio savybės:? draugiškas, bendraujantis, malonus. 9. Ką planuojate veikti ateityje: ? baigti 10 klaisiu ir varyti dirbti 😄 10. Pateikite savo nuotrauką ( nebūtina nebent jūs tai norite): ?
 10. Jūsų V_P; Zekas_Meska Ar susipažinote su visa informacija, taisyklėmis?; bebijo

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...