Jump to content

Zekas_Meška

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Taškai

  1 [ Donate ]

Reputacija

2 Paprastas

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki ka kolektyvas 

  1. Show previous comments  5 more
  2. Zekas_Meška

   Zekas_Meška

   zinau 😄 

  3. Pussy_Bmw

   Pussy_Bmw

   Zekas jeigu aš žlugsiu tai ir tu žlugsime drauge kartu 😄

  4. Zekas_Meška

   Zekas_Meška

   😄 butent 

 2. Sveiki visi 

  1. Lucas_Weed

   Lucas_Weed

   nu sv nelabai aktyvus buvai.

  2. Zekas_Meška
 3. Uuu Zeka kviecia marsas kur dinges 6 dienas??? @Tukas_Tuktukas

  1. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Ano jau senai nėr matyt serve  tuo labiau viena karta pavaidokliavo  per 2 sav ir dingo amžiams 

  2. Tukas_Tuktukas

   Tukas_Tuktukas

   Atsirakinus serveriui bus visi pratikrinti

 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zekas_Meška 2. Jūsų atstovaujamas darbas: FTB 3. Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Gausi_Kulka 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Nės mldc draugiškas ir nera kam rinkti pavo tai i paskyrsiu 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: tai čia be bazaro seni
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Zekas_Meška 2. Jūsų atstovaujama firma: FTB 3. Kokią atranką norite užregistruoti: žaidime 4. Kada ji įvyks: 2020-02-07 17:30 5. Papildoma informacija (nebūtina):
 6. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD neblogai nu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 7. Jūsų vardas RedCounty serveryje: Zekas_Meska Kuom Jus sužavėjo, sudomino mūsų projektas?: kolektyvas ir komandos nariai Kaip sužinojote apie šį serverį? per samp serveriai.lt Kodėl emigruojate į mūsų serverį? Nes patiko kolektyvas ir daugiau žmoniu Kiek laiko maždaug praleidote praeitame serveryje?: 2d XP nuotrauka (paspaudus TAB): https://imgur.com/a/SpbCF1A Emigruoju į RedCounty.LT nuotrauka: https://imgur.com/a/WCcaaHx Bendrosios informacijos nuotrauka (/info) https://imgur.com/a/RHPfnvi Ką manote apie mūsų RedCounty.LT administracija? draugiški malonus Galbūt turite kažkokių įdėjų mūsų serverių (jeigu taip ką?) (Nebūtina) : dar po kolkas ne bet ateiti gal Paskutinis pasisakymas? (Nebūtina) :
 8. Sveikas dėkui 🙂
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:? Zekas_Meška 2. Koks jūsų tikrasis vardas:? Deimantas 😄 3. Kiek jums metų:? 16 4. Ar turite augintinių, jei taip kokius augintinius turite:? neturiu 5. Turite brolių ar seserų:? turiu viena sese 6. Kaip atradote šį projektą:? Samp.serveriai.lt 😄 7. Kokie jūsų hobiai:? sprotas 8. Charakterio savybės:? draugiškas, bendraujantis, malonus. 9. Ką planuojate veikti ateityje: ? baigti 10 klaisiu ir varyti dirbti 😄 10. Pateikite savo nuotrauką ( nebūtina nebent jūs tai norite): ?

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...