Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
 • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

  Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

  Peržiūrėti
 • VVP JAU VEIKIA!!

  VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

  Prisijungti

Sofia_Miaukauskaite

Direktorių Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  33
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11

Sofia_Miaukauskaite paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 5

Sofia_Miaukauskaite turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

108 Informative

6 sekėjų

Apie Sofia_Miaukauskaite

 • Gimtadienis 09/09/1997

Paskutiniai profilyje apsilankė

716 profilio peržiūros
 1. Ryt bus paskelbta analize į Fūristų direktoriu, sorry kad ne šiandien, tačiau pavargus, einu miegot. Labanaktis zuikiai 🐇🐰💖👋

 2. Tai gi po ilgos savaites pagaliau nuspręsta kas bus naujasis taksi firmos direktorius ! Atranka vyko paprastai, forume, kandidatavo 4 žmones, 1 iš jų atmetamas (Jery_Fernando). Kitus čia ir analizuosim. Kevin_Connor Anketa gan tvarkinga, aišku aš bučiau kai kuriu dalyku net nerašius, nes nemanau ar tai būtini einant į direktoriaus pareigas, Deja, aktyvumu tai pat nepasižymi, O teamspeak programoje dar tavęs nei karto nemačiau, so good luck next time. James_Thinker anketa tvarkinga, gal kiek silpnoka, norėčiau jog būtum ši bei tą daugiau parašes, kadangi žaidi ne pirmą diena. Tavo aktyvumas geras, neturiu dėl nieko panašaus prikibt. Grincs_Sto Tavo anketa mane sužavėjo, yra keletą gramatinių klaidu, tačiau ne per daugiausiai, idėjos gan aiškios, aktyvumas irgi neblogas. Tačiau su tavimi turėjom problemu anksčiau, Tikiuosi tos problemos nepasikartos ir būsi pavizdingas taksi firmos direktorius.
 3. Naujasis mafijos 2 direktorius @Tomas_Benz.
  Tikiuosi sugebėsi susitvarkyt su tiek daug pareigų.

  Sveikinu !

   

  Analizes nerašau, kadangi tik 2 žmonės užpildė.

 4. FTB direktorius @Rokas_Janickas atsistatydino. Ačiū jam už viską,

 5. Mediku direktorius @David_Jones nušalintas. Priežastis - neaktyvus.

 6. Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas Medikų firmos direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas, šie turi būti aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje. Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. Visi kandidatuojantis į direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą. Anketos taisyklės Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir forumo moderatoriai) Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami) Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą. Privaloma atsakyt į VISUS klausymus. Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje. Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. Draudžiama keisti anketos struktūros. Atranka vyks iki 2019/12/12 23:59 Anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: Jūsų aktyvumas per dieną: Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Koks jos tikslas bei darbas serveryje?: Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: Kokias idėjas turite šitai firmai: Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: Paskutinis pasisakymas (nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite):
 7. Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas naujasis FTB firmos direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas, šie turi būti aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje. Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. Visi kandidatuojantis į direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą. Anketos taisyklės Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir forumo moderatoriai) Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami) Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą. Privaloma atsakyt į VISUS klausymus. Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje. Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. Draudžiama keisti anketos struktūros. Atranka vyks iki 2019/12/12 23:59 Anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: Jūsų aktyvumas per dieną: Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: koks jos tikslas bei darbas serveryje?: Kaip žadate kariauti su nusikalstamomis grupuotėmis? Ar žadate bendradarbiauti su kita teisėsaugos frakcija (policija): Kaip duosite žaidėjams tobulėti jūsų firmoje?: Kokias idėjas turite šitai firmai: Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: Paskutinis pasisakymas (nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite):
 8. Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas pirmasis DPD Kurjeriu firmos direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas, šie turi būti aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje. Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. Visi kandidatuojantis į direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą. Anketos taisyklės Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir forumo moderatoriai) Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami) Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą. Privaloma atsakyt į VISUS klausymus. Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje. Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. Draudžiama keisti anketos struktūros. Atranka vyks iki 2019/12/12 23:59 Anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: Jūsų aktyvumas per dieną: Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Ši firmą yra nauja, koks jos tikslas bei darbas serveryje?: Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: Kokias idėjas turite šitai firmai: Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: Paskutinis pasisakymas (nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite):
 9. Sveikas, malonu jog prisistatei, jeigu reikės pagalbos - kreipkis. Sėkmės žaidime bei realiam gyvenime !
 10. Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas naujasis Taksi firmos direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas, šie turi būti aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje. Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. Visi kandidatuojantis į Taksi direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą. Anketos taisyklės Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir forumo moderatoriai) Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami) Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą. Privaloma atsakyt į VISUS klausymus. Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje. Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. Draudžiama keisti anketos struktūros. Atranka vyks iki 2019/12/05 23:59 ANKETA ⌘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: ⌘ Jūsų aktyvumas per dieną: ⌘ Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): ⌘ Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: ⌘ Kuom jūs sužavėjo Taksistu firmą?: ⌘ Koks yra taksistu tikslas bei darbas serveryje?: ⌘ Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: ⌘ Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: ⌘ Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: ⌘ Paskutinis pasisakymas (nebūtina):
 11. Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas naujasis fūristų direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas, šie turi būti aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje. Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. Visi kandidantuojantis į fūristų firmos direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą. Anketos taisyklės Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir kiti forumo moderatoriai) Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami) Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą. Privaloma atsakyt į VISUS klausymus. Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje. Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. Draudžiama keisti anketos strukturos. Atranka vyks iki 2019/12/05 23:59 ANKETA → Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: → Jūsų aktyvumas per dieną: → Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai) : → Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: → Kuom jūs sužavėjo fūristų firmą?: → Kokias naujoves bei idėjas turite sugalvojęs šitai firmai?: → Koks yra fūristų tikslas bei darbas serveryje?: → Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: → Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: → Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: → Paskutinis pasisakymas (nebūtina):
 12. Taigi jau iš temos pavadinimo galima spręsti jog čia bus paskelbtas naujasis Mechanikų firmos direktorius, atranka buvo forume, pildė trys žmones, juos ir analizuosim. Pirmasis užpildęs buvo Jeff_Boyka, jo anketa gan švari, gramatiniu klaidų nesimato, anketa parašyta gan išsamiai, tačiau viskas aiškiai išdėstyta, žaidėjas rodė daug susidomėjimo ties firmą, gavęs pakvietimą į darbą susipažino su šios firmos sistemomis, buvo tikrai gan aktyvus, tiek žaidime, tiek teamspeak programoje, taip pat ir forume buvo galima susisiekti prireikus. Manau šis žaidėjas manęs nenuvils, ir gerai pasirodys direktoriaus poste, tad sveikinimai jam. Antrasis užpildė Tonny_James, anketa gal ir aiški, tačiau į kai kuriuos klausymus nepilnai atsakyta, į kitus klausymus norėtųsi kažko daugiau, pačiai kyla šiek tiek klausymu tau apie tavo parašyta anketa. Nežinau, tiesiog kažko trūksta. Ties aktyvumu taip pat, deja nemačiau nei karto serveryje, taip pat ir teamspeak programoje nemačiau. Tikiuosi aktyvumas pagerės, tada galėsi bandyti vėl Trečiasis užpildė Mantis_Poseu, tačiau jo neanalizuosiu, jeigu norės sužinoti kodėl tegul susisiekia su manimi forume arba ts3 programoje.
 13. Mafijos direktoriaus atranka pratesiama! 

   

  1. Jeff_Boyka

   Jeff_Boyka

   Rimtų kandidatų trūkumas, ar išvis nėra dalyvaujančių? 😄

  2. Sofia_Miaukauskaite

   Sofia_Miaukauskaite

   tik vienas kandidatas, o aktyvumo nelabai pasižymi 😕

 14. Primenu jog vyksta atranka į Milenio Kartelio direktoriaus posta! Pildom! http://redcounty.lt/index.php?/topic/332-renkamas-milenio-kartelio-direktorius/

  1. Volfas_Engelman

   Volfas_Engelman

   Atiduokit man atgal mano turtą 😕

×
×
 • Create New...