Jump to content

Jonny_Star

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

21 Good

2 sekėjų

Paskutiniai profilyje apsilankė

166 profilio peržiūros
 1. Peikiant Direktorių: 1. Jūsų Vardas_Pavardė? @Jonny_Star 2. Kaltinamo Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Johny_Tress 3. Jūsų kaltinimai: Visiška nepagarbą man, kaip sakoma direktoriui. O antra, nemanau jog tokie asmenys atitinka į valdžios gretas. 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/MlTeDGW
 2. Užeinam, surenkam 15 žaidėju ir padarau eventuku 🙂 

 3. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jonny_Star 2. Jūsų atstovaujama firma: Policijos departamentas. 3. Kokią atranką norite užregistruoti: Zaidimo 4. Kada ji įvyks: Siandien 19:00 5. Papildoma informacija (nebūtina): .
 4. Jonny_Star

  Atnaujinimas 0.3.3

  Super, judam toliau !
 5. Hey hey, su tokiu '' FPS '' ir tokio serverio Hostingu kas antras bus tuo INV :ddddd Aš negaliu 😄 Nusipirk kompą gerensi, keliasi vidosikas jau, ta prasme :DDDDD Čia kvardaškinu kontora, nuimkit adminą tokiems.
 6. !] Atsiblokavimo anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė?: Jonny_Star Žaidėjas kuris jus užblokavo Vardas_Pavardė?: @Minde_Vlk Už ką buvote užblokuotas?: Čytininimas 😄 Įrodymai, kurie įrodo, kad jūs nekaltai užblokuotas? https://imgur.com/a/SiRUi4Q Čia mane buvo užblokave 😄 Noriu pamatyti įrodymus už ką, ir įkelsiu tada video ( video jau keliasi į YT )
 7. Labas visiems, dėl asmeniniu problemu negalėjau būti prisijungęs, man nutiko bėda . Kurios niekam nelinkėčiau. Ačiū už supratingumą !

  1. Snoop_John

   Snoop_John

   Labas, o kas buvo? Gal galėčiau kažkaip padėt? Į PM einam jeigų ką. 🙂 

  2. Pawlius_Dash

   Pawlius_Dash

   Sveikas, suprantame ne visiem tai pasitaiko bet liūdime kad tau tai pasitaikė

 8. Šiandiena gryžtu namo, ant vakaro nusimato atranka . Į Policijos akademija !

 9. Ačiū dar kartą už suteikta šąnsą! Geros likusios dienos ! @Jonny
 10. Visa pagrindinė informaciją apie policija jau čia ! 

   

 11. Jūsų vardas RedCounty serveryje: Jonny_Star Kuom Jus sužavėjo, sudomino mūsų projektas?: Turiu čia porą pažystamų, maloni administracija. Padorus serveris . Kaip sužinojote apie šį serverį? Iš Pablo_Bandit Kodėl emigruojate į mūsų serverį? Nes planuoju jame žaisti . Kiek laiko maždaug praleidote praeitame serveryje?: 2metus. XP nuotrauka (paspaudus TAB): https://imgur.com/a/D0VM3jX Emigruoju į RedCounty.LT nuotrauka: https://imgur.com/a/D0VM3jX Bendrosios informacijos nuotrauka (/info) https://imgur.com/a/D0VM3jX Ką manote apie mūsų RedCounty.LT administracija? TOP. Galbūt turite kažkokių įdėjų mūsų serverių (jeigu taip ką?) (Nebūtina) : Turiu bet jas rašysiu į pasiūlymus . Paskutinis pasisakymas? (Nebūtina) : Ačiū už jūsų dėmesį .
 12. Sveiki visi 🙂 Šaunu prisijungti prie jūsų ! 

  1. Santa_Klauzas

   Santa_Klauzas

   šaunu kad prisijungei prie musu Komandos 🙂 

  2. Jonny_Star

   Jonny_Star

   Iki komandos man dar tolokai, manau norėjai pasakyti prie kolektyvo :DD 

    

  3. Kaseko_Dumas

   Kaseko_Dumas

   Sveikas malonu kad vėl susitikome 😉

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...