Jump to content

Mathew_Taylor

Narys
 • Pranešimų skaičius

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

8 Neutral

Paskutiniai profilyje apsilankė

155 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mathew_Taylor Jūsų kontaktai (skype/discord): augis.17 (skype) Kodėl pretenduojate į šį postą ?: Forumo moderatorius.. Žmogus, kuris prižiūri tvarką. Žmogus, kuris stengiasi ją palaikyti, kad ir kiek kartų sukluptų. Žmogus, kuris pilnai atsidavęs savo darbui, vadovaujasi šaltu protu, kaskart deda įspėjimus forumo nariams, kurie nusiženginėja taisyklėms.. Negi nešaunu? Pasiilgau to forumo moderatorių darbo, kai forume turi praleisti daugiau laiko nei pačiame žaidime. Pasiilgau tos tvarkos, kuri būdavo ankstesniuose projektuose, būdavo griežta tvarka forume, kurios privalėdavo laikytis visi forumo nariai. Esu ir būsiu visada už tvarką, net nesvarbu, ar ji bus palaikoma serveryje, TeamSpeake ar forume. Dažnai tenka pastebėt pažeidimų forume, įvairių narių, kurie nesilaiko taisyklių, įžeidinėja kitus narius pranešimuose, juose vartoja necenzūrinius žodžius, o tai jau praktiškai atbaido naujokus forume ir ne tik manau, nes pamato, kad forume yra tokių narių, kurie nesugeba elgtis deramai, o kaip tik daro sumaištį forume. Ir realiai, paminėt galiu tai, kad pas mane yra didžiulis noras padėti projekto administracijai, arba tiesiog pačiam projektui, apsaugojant forumą nuo taisyklių pažeidėjų. Ką pakeisite forume (ką naujo temose įnešite, perkūrsite ar kt.) ?: Atvirai? Įdėjų praktiškai nebus. Darbas bus atliekamas kaip ir priklauso forumo moderatoriui, ką turiu omeny? Tai tiesiog prižiūrėsiu temas/pranešimus, dėsiu įspėjimus tiems, kurie pažeidinės taisyklės ar kitaip kenks forumui. Tiesiog darbas bus atliekamas kokybiškai. Stengsiuosi forumą prižiūrėti, kaip galima geriau bei rūpintis juo, lyg savo vaiku. Jūsų tolimesnės vizijos forume (ką atnaujinti ir kt.) ?: Esu buvęs dvejuose projektuose forumo moderatorius, tačiau nereklamuosiu, nes tai draudžia ir forumo taisyklės. Jeigu pakalbėtume apie tai, kaip man sekėsi, tai.. Tiesą pasakius visai šauniai. Tas toks užsikūrimas, pastoviai tikrinti forumo temas, pranešimus, kad juose nebūtų jokių įžeidinėjimų, nebūtų vartojama necenzūrinių žodžių.. Žinoma, būdavo ir klaidų, bet kas jų nedaro? Juk iš klaidų mokomės. Stengsiuosi, jog forumas būtų prižiūrėtas kaip galima geriau bei nekiltų jokių nusiskundimų bei problemų. Kaip ir minėjau, kažkokių naujų, išskirtinių įdėjų neturiu, tačiau stengsiuosi prižiūrėti forumą kaip priklauso bei vengti nesutarimų tarp serverio valdžios.
 2. Mathew_Taylor

  Emigruoju Girtas_Alus

  Sveiki, emigracijos anketa patvirtinta! Serverio administracija jums skiria 1.000 patirties taškų ir 7.000 € serverio valiutos Tema rakinama.
 3. Sveikas, malonu susipažinti, sekmės projekte!
 4. Mathew_Taylor

  Emigruoju - Snoop_John

  Sveiki, emigracijos anketa patvirtinta! Serverio administracija jums skiria 1.000 patirties taškų ir 7.000 € serverio valiutos. Tema rakinama.
 5. Mathew_Taylor

  Brown_Bread

  @Brown_Bread turi 24 valandas įkelti nuotraukas.
 6. Mathew_Taylor

  Emigruoju - Snoop_John

  @Snoop_John turi 24 valandas pakeisti nuotraukas iš kito projekto, kitaip būsi neemigruotas.
 7. Mathew_Taylor

  Emigruoju Dwayne_Grow

  Sveiki, emigracijos anketa patvirtinta! Serverio administracija jums skiria 1.000 patirties taškų, 7.000 € ir galiojančia VIP paslaugą. Tema rakinama.
 8. Sveiki, emigracijos anketa patvirtinta! Serverio administracija jums skiria 1.000 patirties taškų, 7.000 € ir galiojančia VIP paslaugą. Tema rakinama.
 9. Sveikas, malonu, sekmės projekte!
 10. Jūsų V_P: Mathew_Taylor Kokio darbo norite? (Firmos logo, avataro ir kita): Parašo su vardu Ar per 24 valandas nuo darbo gavimo atsiskaitysite? Taip. Ar paspaudėte like ant šios temos? Taip.
 11. kur dingęs???
   

  1. Johny_Tress

   Johny_Tress

   Dirba žmogus / Savaitgalis žmogui 🙂

  2. Mathew_Taylor
  3. Johny_Tress
 12. Sveikas, mafia2 bazė yra be vartų, gal galėtum sumappinti? Dėkui, šiaip mapp darbai labai gražūs 😍
 13. Tai, Ponas pateikite savo vaizdinę medžiagą, gana čia trinti nesamones ir bus aišku kas kaltas, o kas ne, ponas pateikite medžiagą, o paskui čia kažką rašykite.
 14. Jūs nepadarėte pagal taisykles - taisyklėse yra parašyta, jog nepranešus, jog bazė šturmuoja, jūs neturite jokios teisės sutazinti mano bazėje bei surakinti, taipogi, jeigu turite video, kai mane gaudėte atsiųskite labiau įsigilinsime į situaciją. Įrodymai yra, jog taksi direktorius mane įsisodino? P.S Ponas, jeigu esate Policijos Departamento direktorius, bent nevelkite tokių klaidų "patyko, jūms", nes kaip Departamento direktoriui taip nepriklauso.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...