Jump to content

Mark_Yami

Forumo Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Mark_Yami paskutinį kartą laimėjo Vasario 4

Mark_Yami turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

47 Excellent

2 sekėjų

Paskutiniai profilyje apsilankė

632 profilio peržiūros
 1. serverio discord nuotraukų skiltyje karts nuo karto keliame nuotraukas iš artėjančio serverio atnaujinimo!

 2. gal tarp mūsų yra žmonių mokančiu kurti video? Parašykit man!

 3. prisijungiam į serverį!

 4. Architektų darbai: Skilties taisyklės, informacija Skilties taisyklės; Temos turinys privalo atitikti visus bendrus forumo nuostatus. Forumo nuostatai ; SPAUSK ČIA! Darbas kuriuo dalinatės privalo būti atliktas - jūsų Temos pavadinimas privalo būti susijęs su jūsų darbu pvz; Vairavimo mokyklos interjeras ir pan. Svarbu! Temos kurios neaktyvios daugiau nei 14 dienų (2 savaites) yra rakinamos, turint kažką papildyti ar norint kad jūsų tema butu atrakinta privalote susisiekti su vienu iš forumo moderatorių. ANKETOS ŠABLONAS; Anketos šablono nėra, vadovaukitės laisva forma.
 5. Jungiames į serverį!

 6. Mark_Yami

  Padėk projektui plėstis!

  REDcounty.lt - Kaimelių gyvenimas ! Tai projektas, kuriame pagrindinis uždavinys yra gera žaidimo kokybė jums, šio projekto žaidėjams. Administracija, įskaitant ir komandos narius kiekvieną dieną stengiasi tobulėti ir stengiasi tik dėl Jūsų. Dažni atnaujinimai, unikalios sistemos, aktyvi administracija, patyrusi projekto administracija. Šis projektas yra įsikūręs REDcounty miesteliuose. Projekto tinklalapis: https://redcounty.lt/forumas/ TeamSpeak3 serverio IP adresas: ts.REDcounty.lt Serverio IP adresas: samp.REDcounty.lt Šituo tekstu galite dalintis FB grupėse, ar žaidimų forumuose!
 7. Pirmoji grupė; @Pawlius_Dash ; @Mantas_Zaidzia ; @Nike_King Antroji grupė; @James_Crazy ; @Seth_Morris @Matthew_Toress Trečioji grupė; @Johny_Tress ; @Emilis_Radistas @Yamazaki_Exony Ketvirtoji grupė; @Minde_Vlk ; @Zekas_Meška ; @Pablo_Bandit EVENTO pradžia; šiandiena 18.00
 8. TEMA UŽRAKINTA, JEIGU DĖL KAŽKOKIOS PRIEŽASTIES NEGALĖSITE DALYVAUTI, PRAŠAU IŠ ANKSTO PRANEŠTI MAN, ARBA @Big_Pool AČIŪ!
 9. prisijungiam į serverį!

  1. Show previous comments  1 more
  2. Kent_Brokman

   Kent_Brokman

   Ne kas bus, o junkis tik 😄

  3. Uhtred_Ragnarson

   Uhtred_Ragnarson

   😄 aš pasijungęs, o tu ten sėdi afk 😄 😄

  4. Mark_Yami

   Mark_Yami

   kolkas nieko, einu mappint 😄

 10. Jungiames į serverį!

 11. Mark_Yami

  Atnaujinimas 0.3.3

  Šaunu, o visus serverio žaidėjus rekomenduoju pradėti naudotis apsaugomis, kad į jūsų paskyras neįsilaužtu!
 12. Apie viską: Skilties taisyklės, informacija. Informacija; Skiltyje galite skelbti viską ko nedraudžia forumo taisyklės, bet tam nėra atskirų skilčių. Taisyklės; Tema kurti galima tik tada jeigu joms nėra atskiros skilties Tema privalo atitikti temos pavadinimą. Tema privalo atitikti visus bendrus forumo nuostatus. Forumo nuostatai; SPAUSK ČIA! Temos turinį galima kurti laisva forma. Temos kūrimo forma; Laisva.
 13. Prisistatymai: skilties taisyklės, informacija Skilties taisyklės; Temos turinys privalo atitikti visus bendrus forumo nuostatus. Forumo nuostatai ; SPAUSK ČIA! Temą privaloma pildyti apačioje pateiktu anketos šablonu, privaloma atsakyti į visus užduotus klausimus ir jie privalo būti atsakyti apie jus. Draudžiama kelti ne savo nuotraukas. Temos pavadinimas turi būti ''Prisistatau Vardas_Pavardė'' Svarbu! Temos kurios neaktyvios daugiau nei 14 dienų (2 savaites) yra rakinamos, turint kažką papildyti ar norint kad jūsų tema butu atrakinta privalote susisiekti su vienu iš forumo moderatorių. Anketos šablonas; Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? ; Jūsų amžius, tikras vardas ; Iš kokio jūs miesto? ; Ar turite brolių, seserų? ; Papasakokite apie save, savo charakterį, savo + ir - ; Ar turite augintinių, jai taip kokių, įkelkite jų nuotraukas ; Ar turite hobių, pomėgiu? Jeigu taip kokių (galite taip pat įkelti nuotraukų.) ; Kokie jūsų ateities planai? ; Kaip atradote redcounty.lt projektą? ; Įkelkite savo nuotrauka ; [PAPILDOMA VIETA IŠSAKYTI SAVO MINTIS, PASISAKYTI. TAI NĖRA BŪTINA, JEIGU NETURITE KO PASISAKYTI, TIESIOG IŠTRINKITE ŠĮ TEKSTĄ]

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...