Jump to content

Mark_Yami

Narys
 • Pranešimų skaičius

  54
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Taškai

  21 [ Donate ]

Mark_Yami paskutinį kartą laimėjo Kovo 13

Mark_Yami turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

101 Veteranas

Paskutiniai profilyje apsilankė

1,325 profilio peržiūros
 1. Turėjo būt tik vienas, bet nusprendžiau, kad rinksiu du. Naujieji free admin; Uhtred_Ragnarson, Laurynas_Extreme susisiekit su vienu iš administratorių dėl pareigų uždėjimo. sėkmės!
 2. Administratorius bus išrinktas 2020-03-12 (arba 13)
 3. Prisijungiam į serverį!

  1. Show previous comments  2 more
  2. Mat_Sultan

   Mat_Sultan

   unban ir prisijungiu

  3. Mociutes__Blynas

   Mociutes__Blynas

   nu as irgi bane kazkode unban ateisiu

  4. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Nusipirkit ta unban jataus baige verkti nueikit paprašykit mamos kelis eurus ir atsibaninsit niekam neįdomus esat ka čia komentuojat ateičiau bet bane ... patys kalti esat.

 4. Sveiki, kadangi šiandiena EVENT vakaro pravesti neišėjo, todėl skelbiu, kad eventų vakaras įvyks rytoj t.y 2020-03-08 19:00 LT laiku! Laukia daug eventų, su puikiais prizais, premijos. Gerai praleistas laikas - garantuotas! Kviečiam draugus, ateinam patys!
 5. sutvarkys greit 😄
 6. Sveikučiai! Taigi, šį jau ganėtinai vėlyvą vakarą www.redcounty.lt administracija nori visus jus pasveikinti su pirmąja pavasario diena! Šia nuotaikinga pradžia taip pat norime pranešti, jog pagaliau yra žinoma kada serveris bus atrakintas! Oficiali RC 0.3.5 atnaujinimo, bei serverio atrakinimo data ; 2020-03-07 18:00 LT Laiku! Atrakinimo diena serveryje vyks jau tradicija tapęs ''EVENT'' vakaras, daug renginių, premijos, gera nuotaika garantuota! (plačiau apie šį vakarą pranešime kitoje temoje.) Iki tol raginame pildyti atrankas į direktorius ir nemokama administratorių! Taip pat skelbiame pakvietimų konkursą! Nuoroda prisijungimui; https://pakvietimai.redcounty.lt/login.php paspaude ant nuorodos matote prisijungimo laukelį prisijunge gaunate nuoroda, nuorodos pagalba kviečiate svečius, kad jie užsiregistruotų mūsų forume, taip renkate taškus. TOP 3 daugiausiai taškų surinkę žaidėjai gaus ; Vieta Supervip (30d), reta transporto priemonė, 20'000eur serverio valiutos. Vieta VIP narystė (30d), reta transporto priemonė, 10'000eur serverio valiutos. Vieta VIP narystė (30d), 10'000eur serverio valiutos. PRIZAI GALI KEISTIS! Konkurso pabaiga 2020-03-07 (gali keistis!) IKI SUSIMATYMO SERVERYJE!
 7. šiandien vakare paskelbsim atrakinimo data, bei visa kita informacija! 

  1. Show previous comments  12 more
  2. Johny_Tress

   Johny_Tress

   Tai kur tema?

  3. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Kiek mačiau jau kuria tema  informacijoi

  4. Mark_Yami

   Mark_Yami

   tema paskelbta.

 8. Kadangi serveris bus atrakintas jau greitai, ieškome žmogaus norinčio prisidėti prie mūsų komandos - nemokamo serverio administratoriaus! Žmonės kurie pagarsėja forumo taisyklių pažeidimais t.y turi daug įspėjimų, nuolatos pažeidinėja taisykles turi žymiai mažesnius šansus būti išrinktiems, žmonės kurie buvo/yra nubausti už čytų naudojimą kandidatuoti negali! Serverio administratoriaus paskirtis; Visapusiška serverio priežiūra. Čyterių ir kitų serverio taisyklių pažeidėjų baudimas. Projekto eventų, renginių organizavimas. Pagalba projekto žaidėjams. Pildymo taisyklės; Kandidatūros anketa privalo būti užpildyta laikantis visomis bendromis forumo taisyklėmis, Projekto taisyklės; spausk čia! Privaloma pildyti pagal apačioje pateikta anketos šabloną. Anketoje nemeluoti! Draudžiama kopijuoti anketas nuo kitų kandidatų, ar kitų projektų (tikrinsim tikrai!) Į anketos klausimus stengtis atsakyti kuo rišliau. Anketos šablonas; Jūsų slapyvardis; Jūsų amžius; Minimaliai papasakokite apie save; Koks jūsų aktyvumas; Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; Kodėl renkatės būtent šį postą?; Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Atranka vyks neribotą laiko tarpą kol atsiras tinkamas kandidatas! Sėkmės pildantiems!
 9. Moderatorius renkamas iki rytojaus 15:00, laukiu kandidatų!

 10. Mark_Yami

  15min eventai

  Ačiū už idėja. Idėja įgyvendinta.
 11. Po atrankos į moderatorių, rinksim nemokamą administratorių.

 12. Kadangi Big'as jau kurį laiką nėra aktyvus ir kaip suprantame neturi laiko projektui, aš perimsiu didžiąja dalį jo pareigų.

 13. ar zinojai kad as lucas smirdziu

  1. Show previous comments  1 more
  2. Lucas_Weed

   Lucas_Weed

   nepatikimas šitas

    

  3. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   nebezdėk tada 😄

    

  4. Lucas_Weed

   Lucas_Weed

   pakeite teksta tas vabalas

 14. serverio discord nuotraukų skiltyje karts nuo karto keliame nuotraukas iš artėjančio serverio atnaujinimo!

 15. gal tarp mūsų yra žmonių mokančiu kurti video? Parašykit man!

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...