Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
 • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

  Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

  Peržiūrėti
 • VVP JAU VEIKIA!!

  VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

  Prisijungti

Jeff_Sinsis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie Jeff_Sinsis

 1. Darbo palikimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jeff_Sinsis Priežastis kodėl paliekate mūsų firmą?: Žino direktorius. Kiek laiko pradirbote mechanikų firmoje?: 2 dienas Ar norite kad būtu gražinti kontrakto pingai?: Nereik.
 2. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jeff_Sinsis Ar sutinkate su visomis darbo taisyklėmis?: Yes Nuotrauka su įrodymais kad paaukojote mechanikų firmai už darbo kontraktą (3000 €): Paspausk.
 3. Anketa Jūsų vardas RedCounty serveryje: Jeff_Sinsis Kuom Jus sužavėjo, sudomino mūsų projektas?: Sužavėjo tuo, kad veiksmas vyksta miesteliuose todėl labai įdomu išbandyti naują. Kaip sužinojote apie šį servery? Skrolindamas samp serverių svetainę. Kiek laiko maždaug praleidote praeitame serveryje?: Nėra labai daug. Mėnesiai. XP nuotrauka (paspaudus TAB): https://imgur.com/a/nuTKbHg Emigruoju į RedCounty.LT nuotrauka: https://imgur.com/a/DdYJ0ee Bendrosios informacijos nuotrauka (/info) https://imgur.com/a/QMiqdzj Ką manote apie mūsų RedCounty.LT administracija? Na kolkas dar nemačiau tos administracijos, bet vienas žmogelis padėjo biški su forumu 🙂 . Todėl manau, kad puiki Administracija. Gal kažką bandysite atnešti naujio šiam serveriui (jeigu taip ką?) (Nebūtina) : Paskutinis pasisakymas? (Nebūtina) :
×
×
 • Create New...