Jump to content

Jeff_Sinsis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  34
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Taškai

  0 [ Donate ]

Reputacija

15 Kažko siekiantis

3 sekėjų

Paskutiniai profilyje apsilankė

475 profilio peržiūros
 1. Labas rytas. Su Šv. Kalėdom visus! ❄️

   

 2. Jeff_Sinsis

  Latin Kings/Gang

  Sėkmės su gaują, padaužyk serverį, jei surinksi gaujinių. 🙂
 3. Jeff_Sinsis

  Puente X3

  @Matteo_Sultan jauciu gauni malku ir iskart aimais vadinies xdd
 4. Jeff_Sinsis

  Puente X3

  Nuu noice aprašymas, duokit veiksmo draugai 😄
 5. Labas, malonu susipažint. Sėkmės tau. Ko reiks paklausk, padėsiu 😀
 6. Serveryje nepastebėjau labai daug mapp klaidų, bet viena yra klaida su FTB darbu ir šiukšlynu. Šiukšlynas galim ir taip pasakyt tiesiog įgrūstas į FTB darbą. Aišku pats galite pasižėti serveryje.
 7. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Jeff_Sinsis 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ? Tai esu fūristas, mano 4 rangas ir į minutę gaunu 25e, kai šiukšliavežiai gauna 60e į minutę, o fūristu pirmas rangas gauna 19e. 3. Kaip jus ja aptikote? Žaisdamas 4. Vaizdinė medžiaga? Spūstelk
 8. Anketa Jūsų vardas RedCounty serveryje: Jeff_Sinsis Kuom Jus sužavėjo, sudomino mūsų projektas?: Sužavėjo tuo, kad veiksmas vyksta miesteliuose todėl labai įdomu išbandyti naują. Kaip sužinojote apie šį servery? Skrolindamas samp serverių svetainę. Kiek laiko maždaug praleidote praeitame serveryje?: Nėra labai daug. Mėnesiai. XP nuotrauka (paspaudus TAB): https://imgur.com/a/nuTKbHg Emigruoju į RedCounty.LT nuotrauka: https://imgur.com/a/DdYJ0ee Bendrosios informacijos nuotrauka (/info) https://imgur.com/a/QMiqdzj Ką manote apie mūsų RedCounty.LT administracija? Na kolkas dar nemačiau tos administracijos, bet vienas žmogelis padėjo biški su forumu 🙂 . Todėl manau, kad puiki Administracija. Gal kažką bandysite atnešti naujio šiam serveriui (jeigu taip ką?) (Nebūtina) : Paskutinis pasisakymas? (Nebūtina) :

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...