Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
 • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

  Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

  Peržiūrėti
 • VVP JAU VEIKIA!!

  VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

  Prisijungti

Wayne_Lugo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Wayne_Lugo paskutinį kartą laimėjo Spalio 7

Wayne_Lugo turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

0 Neutral

7 sekėjų

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė:? Wayne_Lugo 2. Koks jūsų tikrasis vardas:? Eigirdas 3. Kiek jums metų:? Man yra 16 metų. 4. Ar turite augintinių, jei taip kokius augintinius turite:? Turiu katiną vardu Tutis. 5. Turite brolių ar seserų:? Turiu jaunesnę sesę. 6. Kaip atradote šį projektą:? Visiškai atsitiktinai. Su Kent'u pradėjom kalbėtis ir jis užsiminė apie savo šį projektą. Taip jį ir atradau. 7. Kokie jūsų hobiai:? Didžiausias mano hobis yra žaisti krepšinį ( taipogi jį ir lankau ) , kompiuteriniai žaidimai , mėgstu užsiiminėt su forumais , bei kurti kažkokius straipsnius , puslapius ar ka nors kita. 8. Charakterio savybės:? Pasižymiu šiaip gan dideliu draugiškumu , moku gerai bendrauti su žmonėmis , esu linksmas bei įdomus žmogus su kuriuo įmanoma surasti bendrą kalbą ir gerai susišnekėti. 9. Ką planuojate veikti ateityje:? Tiesa sakant , kolkas nieko ateityje neesu nusistates. Gal kažkur giliai galvoje yra mintis , kad galbūt noriu tapti profesionaliu krepšininku ? O gal visgi man nusišypsos laimė ir galėsiu save išbandyti marketing'o srityje ? Manau viskas nuo manes priklauso , kuom aš noriu būti. 10. Pateikite savo nuotrauką ( nebūtina nebent jūs tai norite): ? Vėliau.
 2. Moderatoriai , persižiūrim visi savo visas temas , kad išvaizdžiai ir gražiai atrodytu bei , kad būtų kuo mažiau gramatinių klaidų.

 3. Sveikas , malonu susipažinti.
 4. Prižiūrėtojai , kuriam savo temas. Taip pat peržiūrim kaikurie savo temas ir jas susitvarkom.

  1. Domis_Raz

   Domis_Raz

   Kada analizė i gauju priz

 5. Einam paskaityti analizę į REDCOUNTY.LT komandą

 6. REDCOUNTY.LT TeamSpeak Bendrosios Taisyklės TRUMPA INFORMACIJA Sveiki visi. Šiandien surašysiu visas bendrąsias TeamSpeak taisykles , kurios galios visiems REDCOUNTY.LT serverio žaidėjams. Jeigu su mano pateiktomis taisyklėmis jūs nesutinkate , tada automatiškai negalite naudotis REDCOUNTY.LT TeamSpeak. Atidžiai perskaitykite visas taisykles ir būtinai su jomis susipažinkite , kad ateityje nereikėtu dėl savo poelgių gailėtis. TAISYKLĖS • Lankydamiesi REDCOUNTY.LT TeamSpeak'e būtina naudoti Vardas_Pavardės forma atitinkantį slapyvardį. • Lankytojui draudžiama reklamuoti kitus SA-MP serverius, projektus ir jų tinklapius. • Lankytojas privalo gerbti kitus besilankančius narius , jų neįžeidinėti , nekeikti , nesmerkti ar kitaip jų nežeminti. • Draudžiama kenkti kitiems lankytojams ar TeamSpeak serveriui ( trinant , redaguojant kanalus , platinant virusus ). • Draudžiama leisti muziką ne muzikos kanale • Negalite leisti įvairių pašaliniu garsų , naudotis „VoiceChanger“ programa. • Negalima parduoti ar pirkti TeamSpeak vartotojų Identity už realius pinigus iš kitų asmenų. • Turite saugoti savo paskyros duomenys , jų nedalinti pašaliniams asmenims. • Draudžiama skelbti , jog parduodate ar perkate tam tikrus daiktus , įrašinėti pokalbius be kitų lankytojų sutikimo , apgaudinėti , meluoti , grasinti ar kitaip gąsdinti kitus lankytojus. • Už taisyklių nesilaikyma , būsite atitinkamai baudžiami kanalų administratorių.
 7. Laikas keičiasi. Analizė į komanda - 21h. Taipogi primenu , jog galėsite pildyti į likusias REDCOUNTY.LT komandos vietas. Sėkmės.

 8. Pirmoji analizė į REDCOUNTY.LT komanda bus 2019-10-07 , 24h. Nepamirštam , kad atranka yra nuolatinė , tai po analizės , bus galimės pildyti į likusias vietas.

 9. Paskelbta atranka į REDCOUNTY.LT koamanda - Einam pildyti ir prisidėti prie šviesios šio serverio ateitis.

  Surašytos REDCOUNTY.LT Forumo ir Serverio taisyklės - Persiskaitom taisykles , kad nebūtų trikdžių ateity.

  Parašytas Serverio Aprašymas - Susipažįstame su pačiu serveriu , perskaitydami serverio aprašymą.

 10. Kad neleidzia komentuot temose 

 11. REDCOUNTY.LT Serverio Bendrosios Taisyklės TRUMPA INFORMACIJA Sveiki visi. Šiandien surašysiu visas bendrąsias serverio taisyklės , kurios galios visiems REDCOUNTY.LT serverio žaidėjams. Jeigu su mano pateiktomis taisyklėmis jūs nesutinkate , tada automatiškai negalite naudotis REDCOUNTY.LT serveriu. Atidžiai perskaitykite visas taisykles ir būtinai su jomis susipažinkite , kad ateityje nereikėtu dėl savo poelgių gailėtis. TAISYKLĖS • Registruojantis į serverį , žaidėjas privalo naudoti Vardas_Pavardė slapyvardį. Slapyvardije negali būti keiksmažodžių , įžeidinėjimu , kokios nors reklamos. Slapyvardije neleidžiami skaičiai ir visokie lietuviški rašmenys. • Griežtai draudžiama naudoti neleistinas programas , tokius kaip čytus , s0beit , cleo modifikacijas , kurios leistu jums būti pranašesniu už kitus serverio žaidėjus. • Serverio žaidėjui draudžiama reklamuoti kitus SA-MP ar kitų žaidimų serverius, projektus ir jų tinklapius. • Negalima apgaudinėti, kenkti, keiktis ar įžėidinėti kitus serverio žaidėjus. • Negalima parduoti arba pirkti serverio elementų , tokių kaip serverio pinigai , reputacija , taška i, vartotojų pardavinėjimai už realius pinigus iš kitų asmenų. • Turite saugoti savo paskyros duomenys, jų nedalinti pašaliniams asmenims. Jeigu jūsų paskyra buvo pavogta , turi nedelsiant pranešti Pagrindinei Administracijai. • Stenkitės netrukdyti žaisti kitiems žaidėjams, laikykitės kelių eismo taisyklių ir masiškai nešaudykite kitų serverio žaidėjų. • Serverio žaidėjas privalo atsakyti už savo paskelbtą turinį serveryje ( Pagrindinė Administracija už jūsų turinį neatsako ). • Serverio žaidėjas negali skelbti netinkamo turinio serveryje , tokių kaip nelegalių nuorodų, nepilnamečiam netinkančio turinio, privačių asmens duomenų. • Visiem serverio lankytojam draudžiama bet , kaip platinti neleistinas programas , kelti virusus, naudoti serverio klaidas savo labui , naudoti neleistinas programas kurios gali kenkti serveriui.
 12. REDCOUNTY.LT Forumo bendrosios taisyklės TRUMPA INFORMACIJA Sveiki visi. Šiandien surašysiu visas bendrąsias forumo taisyklės , kurios galios visiems REDCOUNTY.LT forumo nariams. Jeigu su mano pateiktomis taisyklėmis jūs nesutinkate , tada automatiškai negalite naudotis REDCOUNTY.LT forumu. Atidžiai perskaitykite visas taisykles ir būtinai su jomis susipažinkite , kad ateityje nereikėtu dėl savo poelgių gailėtis. TAISYKLĖS • Forumo nario slapyvardis privalo būti Vardas_Pavardės formos. Negali jame būti necenzūrinės leksikos , negali būti jokios reklamos , įžeidinėjančių arba kopijuojančių slapyvardžių. • Forumo nariui yra griežtai draudžiama reklamuoti SA:MP arba kitų žaidimų projektus , tinklapius ir serverius. • Forumo narys pastebėjas forume padaryta kokia nors klaidą , nedelsiant privalo apie tai pasakytis Pagrindinei Administracijai. • Forumo nariui draudžiama įžeidinėti , žeminti , keikti kitus forumu besinaudojančiais nariais. • Forumo narys , kuris rašo naują temą arba pranešimą turėtų atsižvelgti į rašomos skilties taisykles , taip pat tikėtina , jog joje gali būti svarbūs pastebėjimai bei smulkios taisyklės. • Kiekvienas forumo narys turi saugoti savo prisijungimo duomenys ir jų neatskleisti kitiems. • Forumo nariai negali pardavinėti arba pirkti forumo vartotojų ir reputacijos taškų ar kitų forumo elementų. • Forumo nariai privalo atsakyti už savo paskelbtą turinį forume ( Pagrindinė Administracija už jūsų turinį neatsako ). • Forumo nariai negali skelbti netinkamo turinio forume , tokio kaip pornografinio, nepilnamečiam netinkančio turinio , smurto , privačių asmens duomenų. • Visiem forumo lankytojam draudžiama bet , kaip platinti neleistinas programas , kelti virusus , naudoti neleistinas programas arba dar kaip nors kitaip kenkti forumui. • Pažeisdami forumo bendrąsias taisykles ar kitaip nusižengus ( Tai nutaria Pagindinė. Administracija ) būsite įspėjami Pagrindinės Administracijos arba Globalių moderatorių.
 13. REDCOUNTY.LT Serverio aprašymas Sveiki visi , šioje temoje bus mūsų serverio aprašymas , kuriame mes detaliai papasakosime apie mūsų serverį ir visus kitus dalykus. Taigi visų pirma, tai visas veiksmas vyksta REDCOUNTY.LT kaimeliuose. Pagrindinis šio serverio kaimelis yra MONTGOMERY. Šiame kaimelyje galite rasti Ligoninę , Atsiradimo Vietą ( Spawn'ą ) , Automobilių Parkavimo aikštelę , Vaistinę , Naujoko Apmokymus , Elektronikos Prekes , "Hotix" Barą. Taipogi šiame miestelyje yra įsikūręs Picerijos Darbas. Sekantis kaimelis POLOMINO CREEK. Šiame kaimelyje , galima rasti tokius objektus , kaip REDCOUNTY.LT Savivaldybę , Banką , Drabužių Parduotuvę , Skelbimų Kontorą , Ginklų Parduotuvę , Poilsio Zoną , Lošimų Namus , Automobilių Saloną , Baseiną , Regitrą. Taipogi šiame miestelyje yra įsikūręs ir Taksistų Darbas. Na ir paskutinis tai yra trečiasis mūsų DILIMORE kaimelis. Šis kaimelis šiuo metu yra pats paprasčiausias iš visų esančių , nepasižymintis daugiausiai turintis objektų. Taigi jame galime surasti šiuo metu Policijos Nuovadą , Gaujos Buveinę ir Ugniagesių Darbą. REDCOUNTY.LT Serverio darbų sąrašas ir aprašymas Darbai nereikalaujantys Direktoriaus pakvietimo : Picininkas ( Šis darbas reikalauja 500 XP ) - Šio darbo pareigos yra pristatyti picą užsisakiusiui klientui , kad ji neatšaltu ir neprarastu savo ypatingo skonio. Kelių Prižiūrėtojas ( Šis darbas reikalauja 1900 XP ) - Šio darbo pareigos yra prižiūrėti mūsų kaimelių kelius , kad jie būtų tvarkingi , nebūtų duobių trukdančios žaidėjams. Elektrikas ( Šis darbas reikalauja 2100 XP ) - Šio darbo pareigos yra įvesti elektrą į mūsų kaimelių žmonių patalpas , sutaisyti buities technika , kad nekiltu nesklandumų. Ugniagesys ( Šis darbas reikalauja 2200 XP ) - Šio darbo pareigos yra gesinti iškilusius gaisrus kaimelyje , taip pat gelbėti žmones iš degančių namų. Pilotas ( Šis darbas reikalauja 2500 XP ) - Šio darbo pareigos yra puikiai gebėti mokėti skraidyti lėktuvu , nuskraidinti mūsų kaimelių gyventojus į jų norimas vietas. Miškininkas ( Šis darbas reikalauja 2800 XP ) - Šio darbo pareigos yra puikiai gebėti pažinti aplinkinius miškus , kirsti medžius , gauti medienos ir ją perdirbti. Darbai reikalaujantys Direktoriaus pakvietimo : Policininkas ( Šis darbas reikalauja 0 XP ) - Šio darbo pareigos yra ginti , saugoti ir padėti kaimelių gyventojams , kad jiems nieko nenutiktu nuo piktadarių kaimeliuose. Medikas ( Šis darbas reikalauja 0 XP ) - Šio darbo pareigos yra suteikti medicininę pagalbą mūsų kaimelių žaidėjams , kad jie išliktų visada sveiki ir niekuomet nesirgtu. Taksistas ( Šis darbas reikalauja 0 XP ) - Šio darbo pareigos yra nugabenti žmonės iš taško A į tašką B , kad jie jaustusi saugiau važiuojantis jūsų automobiliu. Mechanikas ( Šis darbas reikalauja 0 XP ) - Šio darbo pareigos yra padėti serverio žaidėjams sutaisyti jų automobilius , taip pat automobilius pripildyti degalais. F.T.B ( Šis darbas reikalauja 0 XP ) - Šio darbo pareigos yra palaikyti tvarką miesteliuose , stabdyti narkotikų platinimą , sodinti į kalėjimą kaimelių pažeidėjus. Fūristas ( Šis darbas reikalauja 0 XP ) - Šio darbo pareigos reikalauja , kad sėkmingai būtų pervežamos narkotikų siuntos ir būtų nesustabdytas Policijos. Patarimai Naujokams , norintiems pradėti žaisti REDCOUNTY.LT Serveryje Taigi mūsų pasiūlymai naujokams iš pradžių būtų tokie , jog pirmiausia jūs turite išsilaikyti visų kategorijų teisės , kad paskui nebūtų trikdžių tolimesniame žaidime. Toliau yra darbų , kurie nereikalauja Direktorių pakvietimų , tad juos galite pradėti dirbti ir užsidirbti pinigų pragyvenimui. Jei jums nusibodo dirbti tą patį darbą , jums yra siūloma eiti žvėjoti , kad užsidirbtumėte dar daugiau pinigų. REDCOUNTY.LT Serverio Gauja REDCOUNTY.LT Serveryje vyrauja viena oficiali gauja pavadinimu : Milenio Kartelis. Ši gauja pastoviai kariauja bei lieja nenumaldomai savo kraują. Pastovūs susišaudymai , plėšikavimai , tai jų darbo rutina. Jei jums priimtas toks veiksmas, būsite laukiamas būtent šitoje gaujoje. Jei paklausite ką gali daryt ši gauja , tai aš atsakyčiau , jog gali kariauti su kitomis gaujomis , mafijomis ar net teisėsauga. Taipogi Karteliai pardavinės savo nelegalias prekes , tokias kaip narkotikai ar nelegalūs ginklai. O gaujos galės pirkti iš Mafijos nelegalius ginklus ir narkotikus ir taipogi juos perpardavinėti. Dažniausia užduodami klausimai REDCOUNTY.LT Serveriui Ar reikės iš naujo pradėti savo veiklą REDCOUNTY.LT Serveryje ? : Taip , reikės , nes atsirado nauji savininkai bei bus renkami naują REDCOUNTY.LT komanda , taip, kad labai apgailėstaujame , jog turėsite viską pradėti iš naujo. Ar liks tie patys žaidėjai , kurie buvo ankščiau REDCOUNTY.LT komandoje ? : Deja , ne. Kadangi , kaip ir minėjau , jog bus vėl perrenkama nauja REDCOUNTY.LT komanda. Kodėl verta rinktis REDCOUNTY.LT Serverį ? : Taigi mus verta rinktis tik dėl to , jog mes turime mandagų bei draugišką administratorių bei visos komandos kolektyvą , nes į jūsų pagalbos šauksmą bus atsižvelgta akimirksniu ir bus suteikiama žaibiška pagalba ir tai padės jums prisitaikyti prie mūsų serverio. Pas mus visada vyrauja ir vyraus kokybiškas ir įdomus žaidimas , nes čia rasite įvairiausios veiklos , tiek būdamas paprastas žaidėjas, tiek būdamas gaujiniu ar kokio nors darbo nariu. Čia jūs galite pradėti kopti savo karjeros laiptais pasiekdami : Prižiūrėtojo , Direktoriaus ar kokį nors kitokį postą ir siekti aukštumų , kadangi šiuo metu pasiekti šitokius dalykus yra gana paprasta. Tad nepamirškite sekti naujienų ir visų kitų atrankų. Kodėl vertą tapti REDCOUNTY.LT komandos dalimi ? : Čia jūs galite išmokti dar labiau pažinti ir pradėti bendrauti su žmonėmis ir kitais komandos nariais , patobulinti darbą komandoje , bandyti siekti kartu aukščiausių tikslų vienas kitam suteikti pagalbą , kai to labiausiai reikia , išspręsti įvairiausias iškilusias problemas ir ieškoti bendro kompromiso.
 14. Sveiki , greitu metu bus paskelbtos visos serverio , forumo bei TeamSpeak 3 taisyklės. Bus renkama REDCOUNTY.LT komanda , tai pat bus sukurtas serverio aprašymas ir visos kitos svarbios ir reikalingoa temos. Nepraleidžiam ir sekam naujienas !

  1. Show previous comments  3 more
  2. Tomsonas_Gaming
  3. Wayne_Lugo

   Wayne_Lugo

   @Antony_Marroti Jūs Ban/Unabn prižiūrėtojas buvote sename projekte. Čia yra naujas projektas , todėl REDCOUNTY.LT komanda bus renkama iš naujo. Ačiū už dėmėsį.

  4. Wayne_Lugo

   Wayne_Lugo

   Šiuo atvėju nieko Jums negaliu padėti. Šiandiena bus paskelbta atranka į REDCOUNTY.LT komandą ir tada galėsite pildyti į savo norimas pareigas.

×
×
 • Create New...