Jump to content

Wayne_Lugo

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Taškai

  0 [ Donate ]

Wayne_Lugo paskutinį kartą laimėjo Spalio 7 2019

Wayne_Lugo turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

0 Paprastas

7 sekėjų

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė:? Wayne_Lugo 2. Koks jūsų tikrasis vardas:? Eigirdas 3. Kiek jums metų:? Man yra 16 metų. 4. Ar turite augintinių, jei taip kokius augintinius turite:? Turiu katiną vardu Tutis. 5. Turite brolių ar seserų:? Turiu jaunesnę sesę. 6. Kaip atradote šį projektą:? Visiškai atsitiktinai. Su Kent'u pradėjom kalbėtis ir jis užsiminė apie savo šį projektą. Taip jį ir atradau. 7. Kokie jūsų hobiai:? Didžiausias mano hobis yra žaisti krepšinį ( taipogi jį ir lankau ) , kompiuteriniai žaidimai , mėgstu užsiiminėt su forumais , bei kurti kažkokius straipsnius , puslapius ar ka nors kita. 8. Charakterio savybės:? Pasižymiu šiaip gan dideliu draugiškumu , moku gerai bendrauti su žmonėmis , esu linksmas bei įdomus žmogus su kuriuo įmanoma surasti bendrą kalbą ir gerai susišnekėti. 9. Ką planuojate veikti ateityje:? Tiesa sakant , kolkas nieko ateityje neesu nusistates. Gal kažkur giliai galvoje yra mintis , kad galbūt noriu tapti profesionaliu krepšininku ? O gal visgi man nusišypsos laimė ir galėsiu save išbandyti marketing'o srityje ? Manau viskas nuo manes priklauso , kuom aš noriu būti. 10. Pateikite savo nuotrauką ( nebūtina nebent jūs tai norite): ? Vėliau.
 2. Moderatoriai , persižiūrim visi savo visas temas , kad išvaizdžiai ir gražiai atrodytu bei , kad būtų kuo mažiau gramatinių klaidų.

 3. Sveikas , malonu susipažinti.
 4. Prižiūrėtojai , kuriam savo temas. Taip pat peržiūrim kaikurie savo temas ir jas susitvarkom.

  1. Domis_Raz

   Domis_Raz

   Kada analizė i gauju priz

 5. Einam paskaityti analizę į REDCOUNTY.LT komandą

 6. Laikas keičiasi. Analizė į komanda - 21h. Taipogi primenu , jog galėsite pildyti į likusias REDCOUNTY.LT komandos vietas. Sėkmės.

 7. Pirmoji analizė į REDCOUNTY.LT komanda bus 2019-10-07 , 24h. Nepamirštam , kad atranka yra nuolatinė , tai po analizės , bus galimės pildyti į likusias vietas.

 8. Paskelbta atranka į REDCOUNTY.LT koamanda - Einam pildyti ir prisidėti prie šviesios šio serverio ateitis.

  Surašytos REDCOUNTY.LT Forumo ir Serverio taisyklės - Persiskaitom taisykles , kad nebūtų trikdžių ateity.

  Parašytas Serverio Aprašymas - Susipažįstame su pačiu serveriu , perskaitydami serverio aprašymą.

 9. Kad neleidzia komentuot temose 

 10. Sveiki , greitu metu bus paskelbtos visos serverio , forumo bei TeamSpeak 3 taisyklės. Bus renkama REDCOUNTY.LT komanda , tai pat bus sukurtas serverio aprašymas ir visos kitos svarbios ir reikalingoa temos. Nepraleidžiam ir sekam naujienas !

  1. Show previous comments  3 more
  2. Tomsonas_Gaming
  3. Wayne_Lugo

   Wayne_Lugo

   @Antony_Marroti Jūs Ban/Unabn prižiūrėtojas buvote sename projekte. Čia yra naujas projektas , todėl REDCOUNTY.LT komanda bus renkama iš naujo. Ačiū už dėmėsį.

  4. Wayne_Lugo

   Wayne_Lugo

   Šiuo atvėju nieko Jums negaliu padėti. Šiandiena bus paskelbta atranka į REDCOUNTY.LT komandą ir tada galėsite pildyti į savo norimas pareigas.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...