Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
 • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

  Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

  Peržiūrėti
 • VVP JAU VEIKIA!!

  VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

  Prisijungti

Miky_Chance

Narys
 • Pranešimų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3 Neutral

1 sekėjas

Paskutiniai profilyje apsilankė

 1. Miky_Chance

  Selfis

  Trūksta tik Kalėdų senelio pasakos.
 2. Miky_Chance

  Serverio atnaujinimas

  Progresuojame į priekį. 🥴
 3. Miky_Chance

  Emigruoju Tomas_Benz

  Anketa į vartotojo emigraciją patvirtinta.
 4. Naujasis Užblokavimų / Atsiblokavimų prižiūrėtojas - @Suingu_Zueg. Linkiu sėkmės jam savo pareigose. 

  1. Show previous comments  4 more
  2. Miky_Chance

   Miky_Chance

   @Jason_Reflex Žmogus, bent serveryje aktyvūs 😉😉

  3. Miky_Chance

   Miky_Chance

   @Grincs_Sto ašaros nebėga? 🤔

  4. Jason_Reflex

   Jason_Reflex

   @Miky_Chance tu netrink pranėšimūs.. koks aktyvumas tu man pasakyk? 1. Jis naujokas, neseniai atėjęs. 2. Serveris dirba tik 3 dienas , tai apie kokį aktyvumą galima sakyt? 3. Tu turėk pagarbos ir su žmpgumi ir serverio žaidėjų kalbėk pagarbiai , bei mandagiai ( čia turiu oumeny kaip tu kalbi su @Grincs_Sto ) ir nesvarbu ką jis tau padare ir t.t tu viešame chate rašai viską ir kokį pavyzdį rodai žaidėjams? :) 

 5. Šiuo metu visą serverio administraciją yra sutelkus dėmesį į serverio klaidas. Dėl direktoriaus statuso kreipkitės į direktorių prižiūrėtoją. @Sofia_Miaukauskaite.
 6. Renkamas naujausiosios mafijos lyderis, mūsų serveryje.. Kuris turės išskirtinius privalumus, kaip pirmai atrankai į šį lyderio postą. Tad, norint tapti šios mafijos lyderių sek žemiau esančius nurodymus ir naujienas. Galės pasirinkti pavadinimą iš " MAFIA 2 " į savo sugalvota pavadinimą tarkim jis bus taip - " Neonų mafija ". ( Bet pavadinimas privalės atspindėti tikrąją mafijos siela, kadangi jis išliks visam laikui ir pavadinimo nebus galima pakeisti. ) Bus paminėtas serverio Istorijoje kaip šios mafijos pagrindinių lyderių ir įkūrėjų. Reikalavimai norint tapti mafijos lyderių : Būti susipažinus su visomis projekto taisyklėmis.. ( TeamSpeak 3, - samp, forumo, serveriais ). Turėti vadovavimo patirties. mokėti priimti konfliktui esant sprendimus, kurie išspręstų konfliktą. Turėti lyderiui svarbius, bei palankius charakterio bruožus - agresyvumas, komunikabilumas, griežtumas, ryžtingumas. Suprasti žodžio sąvoka " lyderis " ir jo atliekamas pareigas. Atitikti amžiaus cenzą - 16 metų. Turėti lakią vaizduotę, kurį atspindės jūsų būsimoje mafijoje. Anketos šablonas, kandidatūrai ( jūs ) : Jūsų Vardas_Pavardė redcounty.lt projekte : Kiek jums metų ( reikalavimas, minėta - 16 metų ) : Papasakokite šiek tiek apie savo charakterį, hobius ir kitokius užsiėmimus : Kandidatūra ( klausimai pretenduojant ) : Kokia yra pagrindinė taisyklė, galiojantį visoje redcounty.lt platformoje ( jūsų nuomonė ) : Kodėl norite tapti šios mafijos lyderių : Kaip atsirinksite savo padėjėją " co-lead " ( lyderio padėjėjas ) : Pirmieji veiksmai tapus šios mafijos lyderių, bus : Kaip manote kodėl būtinos aukščiau esančios charakterio savybės lyderiui ( Kaip tai gali įtakoti kažkokį frontą ties mafiją ) : Kokie jūsų reikalavimai bus asmenims norintiems tapti jūsų mafijos dalimi : Paskutinis pasisakymas ( būtina ) : ( Būtina užpildyti abudu punktus "jūs, klausimai pretenduojant " ).
 7. Turinys pašalintas. Dėl moderatoriaus bausmės spręs. ( Atsakydamas į šią temą ). @Tukas_Tuktukas. Tema išskirta.
 8. Priimta, forumo moderatoriui duodamos 36 valandos, pakeisti esančią skiltį @Rokas_Janickas. Nepakeitus bus taikoma bausmė. Tema rakinama.
 9. Miky_Chance

  Prisistatau M'V

  Pažįstų tave jau daugiau negu 10 metų, ha garrys. Melagis esi.. nu.. Tavo hobis nėra lankyti vurelį.. O būrelį, faktas.
 10. Miky_Chance

  Prisistatau M'V

  blockquote widget :D, stealinge boom gaizer
 11. Ežero dugne, paliksiu savo saulė, savo abejonę. 

  1. Miky_Chance

   Miky_Chance

   Ta sakyk kentui.

 12. I like that, you like that. 
  That's to be crazy < 3 😄  

×
×
 • Create New...