Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
 • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

  Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

  Peržiūrėti
 • VVP JAU VEIKIA!!

  VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

  Prisijungti

Jeff_Boyka

Mechanikų Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4

Jeff_Boyka paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 2

Jeff_Boyka turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

24 Good

Paskutiniai profilyje apsilankė

289 profilio peržiūros
 1. Šį tema skirta nuolatiniom atrankom į mechanikų firma, kiekvienas serverio žaidėjas turi galimybe užpildyti šia anketa ir kandidatuoti į mechanikų firma. Šios temos tikslas surinki aktyvius bei motyvuotus darbuotojus mechanikų firmai. Norint kandiduoti į mechanikų firma privaloma atsakyti į visus užduotus klausimus, mokėti darbo informacija čia bei aktyviai žaisti serveryje. Į klausimus privaloma atsakyti "Emerald" spalva, tesktas privalo būti "14" dydžio, nuotraukas įkelti per šia svetaine čia. Privaloma turėti 1.000 patirties taškų serveryje, turėti A, B bei C transporto teises, turėti teamspeak 3 programa ir turėti galiojančia medicinine pažyma. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė : Nuotrauka su jūsų /info : Kodėl norite būtent į mechanikų firma ? : Prisistatymas : Kiek minučių praleidžiate serveryje ? : Nuo kada mechanikai pradeda dirbi ir baige darba darbo dienomis bei savaidgaliais ? : Ką reiškias komandą /mechanikas ? : Ką reiškia šios komandos /tune, /ftune ? : Kiek reikia pradirbti per diena bei per savaite ? : Kokios jūsų manymu yra svarbiausios trys firmos taisyklės ? : Jūsų tikslai firmoje? : Kokia paskirti atlieka kvalifikacijų tema ? :
 2. Jeff_Boyka

  Prisistatau Jeff_Boyka.

  Būtinai, ačiū :) Ačiū, tau taip pat :) Ačiū, tau taip pat :) Sveikas, man taip pat :)
 3. Jeff_Boyka

  Prisistatau Night_Xdd

  Sveikas, malonu susipažinti 🙂 Sėkmės žaidime 😉
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeff_Boyka. 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė: Tomas_Benz. 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. (Su šia modifikacija niekam nepakenkiau.) 4. Įrodymai: https://m.imgur.com/a/sdKmSp0
 5. Nieko nesakau, teisingai buvau užblokuotas. Kai jau padarysi :)
 6. Reiškias taip veikia auto driveris :)
 7. Sveikas, dėja bet ne ridos botas, o auto - driveris. Tiesiog buvo įdomu patestuoti ir tiek. + Štai įrodymai kai nuolatos tvarkau mašina ir yra logai. Čia
 8. Jeff_Boyka

  Serverio atnaujinimas

  Labai smagu kad mano idėjos jau yra ❤️
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Jeff_Boyka. 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ? Darbuose su pakvietimu fonduose pinigai pakyla iki 1 tūkstančio ir pradingsta. 3. Kaip jus ja aptikote? Isidėjau į fonda pinigų ir jie pradingo, paskui pamačiau kad pakyla pinigai iki 1000 € ir dingsta. 4. Vaizdinė medžiaga?: Neturiu kaip įrodyti, tiesiog patys pabandykite.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė?: Jeff_Boyka. Nuotrauka jūsų mašinos?: Mašinos markė?: Elegy. Mašinos rida?: 1751, topuose pirma. + Rida kyla. Mašinos spalva?: Juoda, galima susitarti dėl spalvos pakeitimo. Kiek eurų norite gauti už mašiną?: 200000 €.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Jeff_Boyka. 2.Kokia idėja norėtumėte pasiūlyti ?: 1. Siūlau kad topuose atsirastų visų firmų tiek su pakvietimų tik be pakvietimo darbu topai pagal darbo patirties skaičių. Išvengiant didelio spamo /top komandoje siūlau sukurti koki kitokį tekstą ant kurio paspaudus būtų galima pamatyt visų darbų topus. 2. Taip pat siūlau topuose įdėti daugiausiai serveryje per visą praleista laiką topa. 3. Siūlau kad direktoriai galėtų valdyti ir atsijungusius darbuotojus. 4. Siūlau kad paprasti žaidėjai bei gaujiniai turėtų pilka V_P spalva, V.I.P žaidėjai geltona, administratoriai bei prižiūrėtojai ir direktorių prižiūrėtojai turėtų žalia spalva. 5. Siūlau sugrąžinti /varzybos komanda. 3. Kuo jūsų idėja bus naudinga šiam projektui?: 1. Manau atsirastų norinčių darbintis ir siekti pirmos vietos darbuose. 2. Manau tikrai būtų įdomu sužinoti ir siekti pirmos vietos pagal aktyvumą, tuo manau padidėtų žaidėjų aktyvumas. 3. Su šia idėja manau sutiks visi direktoriai kadangi darbuotojas gali atsijungti ir išvengti įspėjimų ir panašiai, be to direktoriai galėtų patikrinti darbuojo aktyvumą. 4. Manau su šia idėja paspaudus TAB greičiau suprasim ar žaidėjas turi kažkokias privilegijas ir panašiai, be to nebus įvairių spalvų kurios nieko nepaaiškina apie žaidėją. 5. Na o su šia idėja manau žaidėjai galėtų siekti top3 vietų ir gauti tokiu prizų kaip kreditai, patirties taškai ar pinigai, manau žaidėjai taip pat aktyviau praleistu savo laiką serveryje.
 12. Šioje temoje kiekvienas mechanikų firmos darbuotojas kiekviena sekmadieni galės pildyti atlyginima, atlyginimas priklausys nuo dienos užduočiu uždirbti pinigų. Jūsų Vardas_Pavardė: Kiek užduočių įvygdėte?:
 13. Šį tema skirta darbuotojams paįvairinti darbo diena bei užsidirbti pinigų sekmadienio algoje. Be to šioje temoje priklausys kiek jus gausite algos, šios dienos prizas 10000 €. Darbuotojai neužpildė darbo sutarties negali vygdyti dienos užduočiu. UŽDUOTYS: 2019/12/06 Dienos užduotys. 1. Pristatyti 30 įrankių į baze. 2. Pravažiuoti 300 KM su Tow Truck [Nuotrauka prieš ridos kėlima ir po su /dl komandą]. 3. Pradirbti 120 minučių. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė: Kaip jums sekėsi?: Įrodymai:
 14. Jeff_Boyka

  Serverio atnaujinimas

  Labai smagu kad ištaisytos klaidos!
×
×
 • Create New...