Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
 • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

  Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

  Peržiūrėti
 • VVP JAU VEIKIA!!

  VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

  Prisijungti

Kent_Brokman

Pagr.Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  39
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9

Kent_Brokman paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 3

Kent_Brokman turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

113 Informative

Apie Kent_Brokman

Paskutiniai profilyje apsilankė

1,831 profilio peržiūros
 1. Serverio atnaujinimas 0.2.4[6] Ištaisytos klaidos bei atnaujinimai Perrašyta /paslaugos sistema, dabar visas paslaugas bus galima isigyti už kreditus, visiškai ištrinti "Auksiniai", visos paslaugu kainos pakeistos, dabar viskas bus parašyta /paslaugos. Visiškai perrašyta VIP/Admin sistema, nuo šiol VIP ir Admin reikės pirkti atskirai. VIP kaina 400 kreditų. ( Kurie turėjote nusipirke administratoriu susisiekite su manimi, jums bus suteiktas VIP statusas ). Ištaisyta klaida kai neišsisaugodavo Furistu, Milenio Kartelis ir dar keli darbo xp, dabar turėtu viskas veikti kaip pridera. Sukurta nauja VIP/Admin laiko sistema, dabar turėtu veikti be klaidu. Ištaisyta klaida su INFO lentele, dabar rašys kada žmogus turi VIP ir Administratoriu. Sukurta Viso pražaista laiko TOP'ai. Sutvarkyta bei ikelta varžybu sistema, kol kas tik praleisto laiko per dieną. Pridėta komanda /v Vip pranešimas viešai. Pridėta komanda /vc Vip chatas, matomas tik vipams. Pridėta komanda vip prižiūrėtojui kad galėtu uždėti ir nuimti VIP išpėjimus. Dabar užsiregistraves asmuo gaus 20.000 eurų ir 500 patirties. Atnaujinimai bei klaidos paminėtos tikrai ne visos, jų buvo ir daugiau. P.S. Atsiprašau už gramatines klaidas, bet jau vėlu ir noriu pailsėti.
 2. Hello fellas, taigi po ilgo laiko mes ir vėl gryžtame prie viešu atnaujinimu skelbimo. Kadangi vakar buvo mūsų naujasis startas, ir buvo rašomas dydelis atnaujinimas reikia taisyti ir klaidas. Ačiū visiems kas buvote starte ir kas pranešate klaidos o ne jomis piknaudžiaujate. RedcountyLT Klaidos - Ištaisyta klaida su reputacija, info lentelę. Ištaisyta klaida su žaidėjų saudojimais. Išimta komanda /dovana. Ištaisytos gramatinės klaidos ( Tikiu kad ne visos ) Ištaisyta 1578 warrnings ( tai aktualu tik man ) Ištaisyta klaida su TAXI ženklu. Ištaisyta klaida su laiko textdraw.( lentele ) Ištaisyta klaida kai prie konteinerio rašydavo kad reikia spausti N raidę nors iš tikruju reikia spausti H. Ištaisyta klaida su rida. Ištaisyta klaida su degalais. RedcountyLT Atnaujinimai - Ikeltas laikinas spidometras. Atskirta VIP - Admin komandos dabar vip komandas rasite parašę /vkomandos. Nuo šiol darbai nebeturės spalvu, visi bus pilkos spalvos. Išskyrus VIP, Admin. Restartuotos mašinu ridos. Restartuoti transporto degalai. Šiandiena tiek, rytoj vakare pamatysite daugiau. Ačiū už jūsų laiką, bei palaikyma.
 3. Labas rytas chebrite, nu ka pabudome ir kimbam toliau prie darbu 🙂

  1. Jason_Reflex

   Jason_Reflex

   Malačius , svarbus vakaras šiandien , davai padaryk , kad viskas liadas būtų siani :) tikiu tavimi , @Sofia_Miaukauskaite padėk jam ir parodyk jog tai da best servas monikute :) palaikau jūs 

 4. Šiandiena turėtu pasirodyti atranka į MAFIA 2 Direktorių bei visus kitus neišrinktus direktorius. 

  1. Jason_Reflex

   Jason_Reflex

   Mafia 2 man skamba kaip žaidimas 😄 @Sofia_Miaukauskaite monika rink jau direktorius 😄

 5. Sutvarkytos kelio klaidos naujajame pagrindiniame puslapyje, pridėta žaidėjo paieška, nuo serverio starto galėsite drąsiai ieškoti kito žaidėjo. Taip pat VVP eina į pabaiga ir tikiuosi po serverio starto VVP jau veiks.

  Nusprendėme su Direktorių Prižiūrėtoją, jog padarysime žaidėjams šiek tiek idomumo, ir MAFIA 2 pavadinima sugalvos pirmasis mafios direktorius! Greitu metu turėtu pasirodyti atranką į MAFIA 2 direktorių, tad nepraleisk progos padaryti tai ką visada svajoji, ir sugalvok savo mafijai pavadinima!!

 6. Sveikučiai.

  1. Show previous comments  2 more
  2. Jason_Reflex

   Jason_Reflex

   @Sofia_Miaukauskaite na tavo vyras ir pavarė su pgr puslapiu :O nice išvis :) @Kent_Brokman taip ir toliau siani :) sėkmės tau , bei nenuleisk pastangų... matau jog tikrai kažkas gero gausis čia :)

  3. Sofia_Miaukauskaite

   Sofia_Miaukauskaite

   Aš sakiau kad verta tiek laukt 🙂

    

  4. Jason_Reflex

   Jason_Reflex

   @Sofia_Miaukauskaite o aš gi nieko blogo ir nesakiau monikute.. as gi sakiau jog manau tikrai geras atnaujinimas bus 🙂 o čia kaip suprantu vienas iš daugėlių 🙂

 7. Klaida bus ištaisyta, ačiū kad pranešėte.
 8. Klaida bus ištaisyta, ačiū kad pranešėte.
 9. Klaida bus ištaisyta, ačiū kad pranešėte.
 10. Klaida bus ištaisyta ačiū kad pranešėte.
 11. Sveiki visi, kaip matote turime nauja oficialu forumo logotipa. 

  1. Jeff_Boyka

   Jeff_Boyka

   Sveikas, smagu! 

  2. Frostas_Budr

   Frostas_Budr

   tiesa sakant, fancy pancy toks :DD

 12. Labas rytas

  1. Edvinas_Passat

   Edvinas_Passat

   Dar ilgai miegosi ant laurų lapų?

×
×
 • Create New...