Jump to content
Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus. ×
 • Redcounty.LT Naujas Pagrindinis Puslapis

  Buvo sukurtas naujas Redcounty.LT Pagrindinis puslapis bei VVP.

  Peržiūrėti
 • VVP JAU VEIKIA!!

  VVP jau paruošta naudojimui, mokėjimu sistema taip pat pilnai veikia. BETA Versija galite pamatyti prisijunge prie VVP

  Prisijungti

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 11/29/2019 visose srityse

 1. 5 Karmos taškai
  Hello fellas, taigi po ilgo laiko mes ir vėl gryžtame prie viešu atnaujinimu skelbimo. Kadangi vakar buvo mūsų naujasis startas, ir buvo rašomas dydelis atnaujinimas reikia taisyti ir klaidas. Ačiū visiems kas buvote starte ir kas pranešate klaidos o ne jomis piknaudžiaujate. RedcountyLT Klaidos - Ištaisyta klaida su reputacija, info lentelę. Ištaisyta klaida su žaidėjų saudojimais. Išimta komanda /dovana. Ištaisytos gramatinės klaidos ( Tikiu kad ne visos ) Ištaisyta 1578 warrnings ( tai aktualu tik man ) Ištaisyta klaida su TAXI ženklu. Ištaisyta klaida su laiko textdraw.( lentele ) Ištaisyta klaida kai prie konteinerio rašydavo kad reikia spausti N raidę nors iš tikruju reikia spausti H. Ištaisyta klaida su rida. Ištaisyta klaida su degalais. RedcountyLT Atnaujinimai - Ikeltas laikinas spidometras. Atskirta VIP - Admin komandos dabar vip komandas rasite parašę /vkomandos. Nuo šiol darbai nebeturės spalvu, visi bus pilkos spalvos. Išskyrus VIP, Admin. Restartuotos mašinu ridos. Restartuoti transporto degalai. Šiandiena tiek, rytoj vakare pamatysite daugiau. Ačiū už jūsų laiką, bei palaikyma.
 2. 4 Karmos taškai
  Serverio atnaujinimas 0.2.4[6] Ištaisytos klaidos bei atnaujinimai Perrašyta /paslaugos sistema, dabar visas paslaugas bus galima isigyti už kreditus, visiškai ištrinti "Auksiniai", visos paslaugu kainos pakeistos, dabar viskas bus parašyta /paslaugos. Visiškai perrašyta VIP/Admin sistema, nuo šiol VIP ir Admin reikės pirkti atskirai. VIP kaina 400 kreditų. ( Kurie turėjote nusipirke administratoriu susisiekite su manimi, jums bus suteiktas VIP statusas ). Ištaisyta klaida kai neišsisaugodavo Furistu, Milenio Kartelis ir dar keli darbo xp, dabar turėtu viskas veikti kaip pridera. Sukurta nauja VIP/Admin laiko sistema, dabar turėtu veikti be klaidu. Ištaisyta klaida su INFO lentele, dabar rašys kada žmogus turi VIP ir Administratoriu. Sukurta Viso pražaista laiko TOP'ai. Sutvarkyta bei ikelta varžybu sistema, kol kas tik praleisto laiko per dieną. Pridėta komanda /v Vip pranešimas viešai. Pridėta komanda /vc Vip chatas, matomas tik vipams. Pridėta komanda vip prižiūrėtojui kad galėtu uždėti ir nuimti VIP išpėjimus. Dabar užsiregistraves asmuo gaus 20.000 eurų ir 500 patirties. Atnaujinimai bei klaidos paminėtos tikrai ne visos, jų buvo ir daugiau. P.S. Atsiprašau už gramatines klaidas, bet jau vėlu ir noriu pailsėti.
 3. 3 Karmos taškai
  Sugalvojom, su Monika po Humana pavaikščioti, tai pasidarėm selfi, kaip puikiai, mes atrodom...
 4. 3 Karmos taškai
  Kadangi, lauke žiema, todėl pagalvojau reikia inmest selfi su žiemos ModPacku
 5. 3 Karmos taškai
  Reikalavimai norint prisijungti prie REDCOUNTY.LT komandos • Būti nepriekaištingos reputacijos žmogus , tai yra nebūti čyteriu , kenkėju arba sukčiumi. • Būti aktyviam , komunikabiliam , atsakingam bei draugiškam. • Gebėti puikiai rašyti lietuvių kalba. • Gebėti profesionaliai ir laiku atlikti paskirta darbą. • Gebėti gerai dirbti komandoje , iškilus ginčui ieškoti kompromiso. • Forumo slapyvardis turi atitikti su serveryje esančiu slapyvardžiu. • Nekopijuoti kitų dalyvių esančių anketų. • Būti susipažinus su visomis serverio , forumo bei TeamSpeak3 taisyklėmis.ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė : 2. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : 3. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : 4. Ko sieksite patekus į komandą ? : 5. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : 6. Jūsų pasiekimai projekte ? : 7. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :
 6. 2 Karmos taškai
  Panorėjau įsikelti fotkinsa su maniškiu ❤️❤️ Sakė jeigu reikės, padarys 2% nuolaidą. picaj😉😉🤤🤤🤤🤤
 7. 2 Karmos taškai
  Sveiki! 🙂
 8. 1 Karmos taškas
  Naujasis mafijos 2 direktorius @Tomas_Benz. Tikiuosi sugebėsi susitvarkyt su tiek daug pareigų. Sveikinu ! Analizes nerašau, kadangi tik 2 žmonės užpildė.
 9. 1 Karmos taškas
  FTB direktorius @Rokas_Janickas atsistatydino. Ačiū jam už viską,
 10. 1 Karmos taškas
  Mediku direktorius @David_Jones nušalintas. Priežastis - neaktyvus.
 11. 1 Karmos taškas
  Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas Medikų firmos direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas, šie turi būti aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje. Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. Visi kandidatuojantis į direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą. Anketos taisyklės Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir forumo moderatoriai) Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami) Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą. Privaloma atsakyt į VISUS klausymus. Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje. Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. Draudžiama keisti anketos struktūros. Atranka vyks iki 2019/12/12 23:59 Anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: Jūsų aktyvumas per dieną: Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Koks jos tikslas bei darbas serveryje?: Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: Kokias idėjas turite šitai firmai: Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: Paskutinis pasisakymas (nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite):
 12. 1 Karmos taškas
  Tomas_Benz - @Tomas_Benz Naujasis VIP Prižiūrėtojas. Sveikinu!
 13. 1 Karmos taškas
  Tomas_Benz - @Tomas_Benz Naujasis VIP Prižiūrėtojas.
 14. 1 Karmos taškas
  Reikalavimai norint prisijungti prie REDCOUNTY.LT komandos • Būti nepriekaištingos reputacijos žmogus , tai yra nebūti čyteriu , kenkėju arba sukčiumi. • Būti aktyviam , komunikabiliam , atsakingam bei draugiškam. • Gebėti puikiai rašyti lietuvių kalba. • Gebėti profesionaliai ir laiku atlikti paskirta darbą. • Gebėti gerai dirbti komandoje , iškilus ginčui ieškoti kompromiso. • Forumo slapyvardis turi atitikti su serveryje esančiu slapyvardžiu. • Nekopijuoti kitų dalyvių esančių anketų. • Būti susipažinus su visomis serverio , forumo bei TeamSpeak3 taisyklėmis.ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė : 2. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : 3. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : 4. Ko sieksite patekus į komandą ? : 5. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : 6. Jūsų pasiekimai projekte ? : 7. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :
 15. 1 Karmos taškas
  Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas pirmasis DPD Kurjeriu firmos direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas, šie turi būti aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje. Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. Visi kandidatuojantis į direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą. Anketos taisyklės Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir forumo moderatoriai) Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami) Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą. Privaloma atsakyt į VISUS klausymus. Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje. Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. Draudžiama keisti anketos struktūros. Atranka vyks iki 2019/12/12 23:59 Anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: Jūsų aktyvumas per dieną: Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai): Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Ši firmą yra nauja, koks jos tikslas bei darbas serveryje?: Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: Kokias idėjas turite šitai firmai: Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: Paskutinis pasisakymas (nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite):
 16. 1 Karmos taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė:? Night_Xdd 2. Koks jūsų tikrasis vardas:? Arnas 3. Kiek jums metų:? 18 4. Ar turite augintinių, jei taip kokius augintinius turite:? Šiuo metu neturiu... 5. Turite brolių ar seserų:? Turiu seserį(4 metukų) ir brolį (15 metų) 6. Kaip atradote šį projektą:? Facebook'e: Samp Lietuva 7. Kokie jūsų hobiai:? Tvarkau, bei koreguoju samp modifikacijas, dirbdavau projektuose, taip pat užsiimu su svetainių ir forumų kūryba. O realiam gyvenime, būnu su draugais, suku ratus mieste vakarais, būnu su panele. 8. Charakterio savybės:? Griežtas, linksmas, bendraujantis ir draugiškas 9. Ką planuojate veikti ateityje: ? Noriu grįžt į Lietuvą nusipirkt butą ir turėt gražią šeimą 10. Pateikite savo nuotrauką ( nebūtina nebent jūs tai norite): ?
 17. 1 Karmos taškas
  Sveikas, sekmės serveryje bei gyvenime 🙂
 18. 1 Karmos taškas
  Sveikas, malonu susipažinti 🙂 Sėkmės žaidime 😉
 19. 1 Karmos taškas
 20. 1 Karmos taškas
  Sveikas, malonu jog prisistatei, jeigu reikės pagalbos - kreipkis. Sėkmės žaidime bei realiam gyvenime !
 21. 1 Karmos taškas
  sveiki nenoriu kistis bet viskas aiskiai matosi su ridos botu neslepsiu esu pats naudojas sita dalyka 😄 manau aisku viskas 😄
 22. 1 Karmos taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Jeff_Boyka. 2.Kokia idėja norėtumėte pasiūlyti ?: 1. Siūlau kad topuose atsirastų visų firmų tiek su pakvietimų tik be pakvietimo darbu topai pagal darbo patirties skaičių. Išvengiant didelio spamo /top komandoje siūlau sukurti koki kitokį tekstą ant kurio paspaudus būtų galima pamatyt visų darbų topus. 2. Taip pat siūlau topuose įdėti daugiausiai serveryje per visą praleista laiką topa. 3. Siūlau kad direktoriai galėtų valdyti ir atsijungusius darbuotojus. 4. Siūlau kad paprasti žaidėjai bei gaujiniai turėtų pilka V_P spalva, V.I.P žaidėjai geltona, administratoriai bei prižiūrėtojai ir direktorių prižiūrėtojai turėtų žalia spalva. 5. Siūlau sugrąžinti /varzybos komanda. 3. Kuo jūsų idėja bus naudinga šiam projektui?: 1. Manau atsirastų norinčių darbintis ir siekti pirmos vietos darbuose. 2. Manau tikrai būtų įdomu sužinoti ir siekti pirmos vietos pagal aktyvumą, tuo manau padidėtų žaidėjų aktyvumas. 3. Su šia idėja manau sutiks visi direktoriai kadangi darbuotojas gali atsijungti ir išvengti įspėjimų ir panašiai, be to direktoriai galėtų patikrinti darbuojo aktyvumą. 4. Manau su šia idėja paspaudus TAB greičiau suprasim ar žaidėjas turi kažkokias privilegijas ir panašiai, be to nebus įvairių spalvų kurios nieko nepaaiškina apie žaidėją. 5. Na o su šia idėja manau žaidėjai galėtų siekti top3 vietų ir gauti tokiu prizų kaip kreditai, patirties taškai ar pinigai, manau žaidėjai taip pat aktyviau praleistu savo laiką serveryje.
 23. 1 Karmos taškas
  Kiti pagrindinės taisyklės ir informacija ,,Kita tema skirta parduoti savo turtą kur viskas vyksta už REDCONTY.LT ribų Taisyklės: Tema turi atitikt temos pavadinimą. Bandant parduoti savo koki tai turtą, būtiną įkelti nuotrauka ar tai vaizdo įrašą kuriame yra jis pavaizduotas. Pardavimai vykdomi tik už REDCONTY.LT ribų ir tiktais už kita valiuta nesusijusia su SA-MP žaidimu. Jei perkate koki turtą būtina parašyti priekyje {PERKU}. Jeigu parduodate koki tai turtą priekyje parašykite {PARDUODU}. Pardavus ar nupirkus turtą būtina pranešti moderatoriui kad užrakintų jūsų tema. RESCONTY.LT neatsako už pirkimų apgaulias, nes tema skirta padėti žmonėms parduoti savo turima turtą. Būtina darytis nuotraukas ar vaizdo įrašus kurie gal būt jums padės jei būsite apgautas. Laikytis bendrųjų forumo taisyklių ( https://redcounty.lt/forumas/index.php?/topic/10-redcountylt-forumo-bendrosios-taisyklės/ ) . Temas kurti pagal apačioje pateikta anketos šabloną. Anketų šablonai: Parduodant savo turtą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)? 2. Jūsų turimas turtas? 3. Turto suma? 4. Vaizdinė medžiaga (BŪTINA)? 5. Komentaras (nebūtina)? Perkant turtą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)? 2. Jūsų norimas turtas/ar kita ? 3. Turto suma? 4. Vaizdinė medžiaga (BŪTINA)? 5. Komentaras (nebūtina)? >>>Jūsų tema būs laikoma 6 dienas nuo jos paskelbimo tada ji bus rakinama nebent jūs norėsite kad ji dar būtų atrakinta<< BAUSMĖS Forumo nario įspėjimai. Forumo turinio redagavimas, užrakinimas / šalinimas. (Moderatorių Vad. Tukas_Tuktukas) Radus klaidas pranešti A.Ž .
 24. 1 Karmos taškas
  Teamspeak moderatorius @David_Jones yra nušalintas, nuo jo pareigų už neaktyvumą! Greitu metu planuojama rinkti naujia Teamspeak moderatorių, taigi, stay tuned! Pagarbiai! Teamspeak Vyr. Moderatorius Frostelis_Budr
 25. 1 Karmos taškas
  Sveiki, noriu pranešti norintys, žaidėjiai kurie nori užimti svarbia vietą serveryje ir prisidėti prie jo gerovės gali pildyti į gaujų prižiūrėtoja, sėkmės pildantiems! 🙂
 26. 1 Karmos taškas
  Emigruotas! Gero Vakaro! 🙂
 27. 1 Karmos taškas
  @Luksis_Flux @Kent_Brokman @Sofia_Miaukauskaite sveiki draugai , kaip reikalai? Kaip laikotęs? Šeštadienį gal kas pakalbėt? 😄
 28. 1 Karmos taškas
  Emigruotas! Emigruotas su salygą, kad pakeis "Emigruoju į RedCounty.LT nuotrauka" Geros dienos 🙂
 29. 1 Karmos taškas
  1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Martinez_Rivera 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ?: Šiukšlynas yra susibuginęs mapas su FBI darbu. Taigi to pasekoje šiukšlių išvežiotojo nėra pilnai dirbamas, nes negali vykdyti visų darbo funkcijų. 3. Kaip jus ja aptikote?: Bedirbant šiuklšliavežio darbą. 4. Vaizdinė medžiaga? : https://www.part.lt/perziura/fb803d6caa2697db44beef915ce478d9281.png 2. 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ?: Nėra komandų tokių apie kurias praneša serveris. 3. Kaip jus ja aptikote?: Serverio sistema parašė, kad galima xp ir € gauti vykdant "/pasiekimai" ir "/varzybos" taip pat. 4. Vaizdinė medžiaga?: https://www.part.lt/perziura/460aaaa26aa67b843af4f5d7eec14ede424.png 3. 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ?: Komanda /dirzas parašius rašo, kad yra klaida, nors jis ir užsideda/nusiima. 3. Kaip jus ja aptikote?: Besilaikant teises. 4. Vaizdinė medžiaga?: (nusiima) https://www.part.lt/perziura/33009d8611a0fc481f7faaf1fd909b7d748.png (užsideda) https://www.part.lt/perziura/5015dee94380b97d61eb1607705333e9105.png 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ?: Manau čia nieko nereik aiškint 3. Kaip jus ja aptikote?: Tiesiog žaidimo eigoje. 4. Vaizdinė medžiaga?: 1. https://www.part.lt/perziura/6ba07c70ea5a406b7612aaeddc37e96c101.png 2. https://www.part.lt/perziura/d18e3c470fe10adb8a6e51caf1b7842644.png 3. https://www.part.lt/perziura/ab97ef1d203d912f14b62201f0c31213657.png 4. 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ?: Darbo xp ant pickup neatitinka su komanda "/darbai" 3. Kaip jus ja aptikote?: Žaidimo eigoje. 4. Vaizdinė medžiaga?: 1.https://www.part.lt/perziura/f5cf693b726a764a0023c8fb47462ff6742.png 2.https://www.part.lt/perziura/2a943a85d0fc0daad3f2d385d1276b52677.png https://www.part.lt/perziura/3430590194c8a8f45654fbcb2e4e2130206.png 5. 2. Jūsų pastebėta klaida? ( Kuo išsamiau apie ja) ?: Darbas kuris reikalauja daugiau xp, darbuotojas gauna mažiau algos į min. Pvz: Gaisrininkų darbę kuriame reikia 600xp, gauni alga 26€/min, o picų išvežiotojų kuriame reikia 0xp gauni daugiau negu gaisrininku kuriame reikia xp - 32€/min. Šiukšliavežiu kuriame reikia 400xp, gauni 40€/min. 3. Kaip jus ja aptikote?: Žaidimo eigoje. 4. Vaizdinė medžiaga?: (dirbant gaisrininku)https://www.part.lt/perziura/2dd0ded7f817141aa44938d00d62bdbd425.png (dirbant picų išvežiotoju)https://www.part.lt/perziura/40d79587a4c2cacdf82edc5ec24073e2941.png (dirbant šiukšlių išvežiotoju)https://www.part.lt/perziura/54c471c69b5d09183502d9be804667f3163.png Kol kas tiek 🙂
 30. 1 Karmos taškas
  Sveiki!
 31. 1 Karmos taškas
  Šioje temoje darbuotojai privalo užpildyti neaktyvumo anketa, jeigu darbuotojas kažkur išvyksta ir negalės pradirbti bent jau 60 minučių. Na o jeigu darbuotojas nusprendė palikti mechanikų firma taip pat gali užpildyti ir paliko anketa. Neaktyvumo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Priežastis kodėl būsite neaktyvus?: Kiek laiko būsite neaktyvus?: Darbo palikimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Priežastis kodėl paliekate mūsų firmą?: Palinkėjimas firmai: Kiek laiko pradirbote mechanikų firmoje?: Ar norite kad būtu gražinti kontrakto pingai?:
 32. 1 Karmos taškas
  Šioje temoje kiekvienas būsimas mechanikų darbuotojas privalo užpildyti darbo sutarti, užpildęs darbo sutarti žaidėjas gaus pakvietimą į darbą. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Ar sutinkate su visomis darbo taisyklėmis?: Nuotrauka su įrodymais kad paaukojote mechanikų firmai už darbo kontraktą (3000 €):
 33. 1 Karmos taškas
  Šventiškai 😄
 34. 1 Karmos taškas
 35. 1 Karmos taškas
  Iš temos pavadinimo, galima spręsti jog renkamas naujasis fūristų direktorius. Tikiuosi rasti aktyvių žmonių anketas, šie turi būti aktyvus ne tik žaidime, bet taip pat ir forume bei teamspeak3 programoje. Kilus bet kokių klausymų kreipkitės pas mane per forumo asmenine žinute ar teamspeak. Visi kandidantuojantis į fūristų firmos direktorių gali susisiekti su manimi dėl pakvietimo į darbą. Anketos taisyklės Anketos yra slaptos (T.y. niekas jūsų anketos nematys išskyrus aš ir kiti forumo moderatoriai) Draudžiama naudoti necenzūriniu žodžiu (už tai būsite baudžiami bei atmetami) Gebėti kuo geriau rašyti lietuvių kalbą. Privaloma atsakyt į VISUS klausymus. Galima papildomą apklausa Teamspeak3 programoje. Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu. Draudžiama keisti anketos strukturos. Atranka vyks iki 2019/12/05 23:59 ANKETA → Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as: → Jūsų aktyvumas per dieną: → Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai) : → Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: → Kuom jūs sužavėjo fūristų firmą?: → Kokias naujoves bei idėjas turite sugalvojęs šitai firmai?: → Koks yra fūristų tikslas bei darbas serveryje?: → Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: → Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs o ne kas kitas?: → Kokia jūsų nuomone apie dabartinė DP, bei esamus direktorius?: → Paskutinis pasisakymas (nebūtina):
 36. 1 Karmos taškas
  Šiuo metu visą serverio administraciją yra sutelkus dėmesį į serverio klaidas. Dėl direktoriaus statuso kreipkitės į direktorių prižiūrėtoją. @Sofia_Miaukauskaite.
 37. 1 Karmos taškas
  Šį tema skirta darbuotojams norintiems nusipirkti šiokias tokias privilegijas. Rango pasikėlimo lengvata 10% iš 1 į 2 - 10000 €. Rango pasikėlimo lengvata 20% iš 1 į 2 - 20000 €. Rango pasikėlimo lengvata 50% iš 1 į 2 - 100000 €. Rango pasikėlimo lengvata 10% iš 2 į 3 - 20000 €. Rango pasikėlimo lengvata 20% iš 2 į 3 - 40000 €. Rango pasikėlimo lengvata 50% iš 2 į 3 - 200000 €. Įspėjimo pašalinimas - 100000 €. 4 Rangas savaitei - 100000 €. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė: Kokia privilegija norite pirkti?: Įrodymai kad sumokėjote už savo norima privilegija į darbo fondą:
 38. 1 Karmos taškas
  Šį tema skirta darbuotoju patikrinimui, darbuotojai norintis pasikelti į aukštesni ranga privalės įveikti važiavimo trasa bei atsakyti į kvalifikatoriaus užduotus klausimus. INFORMACIJA: Pirmos kvalifikacijos laikymas nemokamas. Neišlaikius kvalifikacijos ir norint bandyti tapačia diena privaloma sumokėti 20000 € į darbo fondą, norint laikyti kita diena 15000 €. Norint laikyti kvalifikacija turite susisiekti su vienu iš kvalifikatorių. Draudžiama papirkinėti kvalifikatorius, tokiu atvejų būsite baudžiamas 2 darbo įspėjimais. Kvalifikatoriai: Vyr. Kvalifikatorius: Jeff_Boyka. Kvalifikatorius: Jeff_Boyka. TRASOS: Kvalifikacija į pirma ranga: Kvalifikacija iš pirmo į antra ranga: Kvalifikacija iš antro į trečia ranga: Darbuotojai išlaike/neišlaike kvalifikacijų.
 39. 1 Karmos taškas
  Labas rytas chebrite, nu ka pabudome ir kimbam toliau prie darbu 🙂
 40. 1 Karmos taškas
  Nice , malačius jog dalinęs 😉 taip ir toliau 😛
 41. 1 Karmos taškas
  Tikrai atrodo amazing, parsisiunčiau tikrai nesigailiu. Ačiū 🙂
 42. 1 Karmos taškas
 43. 1 Karmos taškas
  Šioje temoje mechanikų darbuotojai galės dalintis nuotraukomis, vaizdo įrašais bei memes susijusius su mechanikų firma. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė: Nuotrauka/Vaizdo įrašas/Memes:
 44. 1 Karmos taškas
  Šį tema skirta informuoti būsimus mechanikus apie ju darbus. Taigi mechanikai serveryje atlieka tokius darbus kaip remontus, suteikia žaidėjams kuro, atlieka tuningo darbus, pristato įrankius bei važiuoja į iškvietimus. Kiekvienas mechanikas privalo kruopščiai atlikti savo darbą. Ko reikia norint tapti mechanikų? 1.000 [XP] Patirties taškų serveryje. Turėti A, B bei C transporto taises. Turėti „TeamSpeak 3“ Turėti galiojančia medicinine pažymą. Mechanikų darbo laikas. Nuo pirmadienio iki penktadienio. Nuo 07:00 iki 22:00 Nuo šeštadienio iki sekmadienio. Nuo 13:00 iki 21:00 Darbo komandos. /r - Darbo racija. /mechanikas - Mechanikų privilegijos. /dirbu - Skelbimas kad mechanikų firma dirba. /vaziuoju - Priima iškvietimą. /sunaikinti - Sunaikina darbine tr.priemone. /distorija - Darbo istorija. /kurirankiai - Parodo kur įrankių pasikrovimo vieta. /iskrauti - Iškrauna įrankius. /pirankiai - Paima įrankius iš sandelio. /rangai - Darbo rangai. /tune - Tiuningavimo komandą. /ftune - Tiuningavimo komandą. /pzmontuoti - Įmontuoja žiemines padangas. /pvmontuoti - Įmontuoja vasarines padangas. Paslaugų kainos. Tr.priemones remontas - 300 € Pilnas bakas degalų - 500 € Kanistras - 500 € Įrankių komplektas - 1000 € Transporto spalva - 1000 € Transporta ratai - 5000 € Tiuningo pašalinimas - 10000 € Nitro - 5x - 2000 €, 10x - 6000 €, Nesibaigentis Nitro - 20000 € Transporto išores tuningas - Visu nurodytu kainų 2x kainą. Nutempimas iš taško A į taška B - 500 € Darbo taisyklės. Laikytis mechanikų kainoraščio. [1 Įspėjimas] Nedalinti teamspeak 3 kanalų spaltažodžių. [1 Įspėjimas] Privaloma reaguoti į iškvietimus. [2 Įspėjimai] Draudžiama buginti ar kažkaip kitaip kelti statistika nelegaliai. [3 Įspėjimai] Draugžiama naudoti palenginančias modifikacijas. [3 Įspėjimai] Draudžiama įžeidinėti/keiktis darbo racijoje. [3 Įspėjimai] Isidarbinus privaloma išdirbti 7 dienas. [3 Įspėjimai] Privaloma kokybiškai bei rimtai atlikti savo darbą. [1 Įspėjimas] Draudžiama įžeidinėti žaidėjus, ar jiems kažkaip pakenkti (Šaudyti, daužyti mašina ir t.t). [1 Įspėjimas] Darbo metu privaloma būti vienam iš teamspeak kanalų, išimtis jeigu direktorius leidžia. [1 Įspėjimas] Naujokams iki 1.500 patirties taškų paslaugas suteikti nemokamai. [1 Įspėjimas] Baigus darba privaloma /sunaikinti buvusia darbine tr.priemone. [1 Įspėjimas] Per diena privaloma pradirbti 60 minučių. [1 Įspėjimas] Per savaite privaloma pradirbti 500 minučių. [1 Įspėjimas] Jeigu negalite pradirbti 60 minučių ta diena, privaloma užpildyti neaktyvumo anketa. [1 Įspėjimas] Draudžiama naudoti vip ar administracijos privilegijomis tvarkyti mašinoms. [1 Įspėjimas] Užsiimant saviveikla privaloma apsirengti savo nuosava apranga. [1 Įspėjimas] Draudžiama papirkinėti kvalifikatorius. [2 Įspėjimai] Įspėjima yra šansas anuliuoti po 14 dienų, arba pirkti iš darbo parduotuvės.
 45. 1 Karmos taškas
 46. 1 Karmos taškas
  Šmaikštu. Sveikas Edgarai, malonu susipažinti susidūręs su problemomis parašyk ar papraščiausiai paklausk padėsiu kuom bus įmanoma padėti... 🙂
 47. 1 Karmos taškas
  Kadangi sužinojiau, jog galima logotipa nusiimti per komanda : /nustatymai, todėl nėra prioriteto įgivendinti šią idėja. Tema rakinu
 48. 1 Karmos taškas
  Vip priz pz tokiam varliui pareigas duoti graudu @Luksis_Flux
 49. 1 Karmos taškas
  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė:? Kaiser_Pro 2. Koks jūsų tikrasis vardas:? Domantas 3. Kiek jums metų:? 15 4. Ar turite augintinių, jei taip kokius augintinius turite:? Turejiau bet nuturiu isejo katinas pasivaikscioti ir negryzo 😄 5. Turite brolių ar seserų:? Turiu 3 seses vienai sesei 23 metai kitai 19 metu ir kita yra 16 gyvenu su viena sese 6. Kaip atradote šį projektą:? Na man pasiule sita servery ir noriu siekti direktoriaus pareigu 7. Kokie jūsų hobiai:? Megstu zaisti futbola. buti lauke, Bei zaisti SAMPA xD 8. Charakterio savybės:? Esu paprastas bicas neiisikeles suprantu bairius/prikolus megstu bendrauti 9. Ką planuojate veikti ateityje: ? Manau zaisti sampa bei mokintis siekti sampe pareigu xD 10. Pateikite savo nuotrauką ( nebūtina nebent jūs tai norite): ?

Skelbimai

 • Šiuo metu vyksta dizaino naujinimo darbai. Atsiprašome už nesklandumus.
×
×
 • Create New...