Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 03/25/2020 visose srityse

 1. 1 Karmos taškas
  Jei norit galit sudalyvaut 😄
 2. 1 Karmos taškas
  Sveiki! Taigi noriu paskelbti dar vieną atranka į Mafijų Vadovo pareigas tai į YAKUZA Vadovo pareigas! Nes matau ,kad daugumai yra aktualu kažkuo tai nusikalstamos grupuotės, bet žinoma visi renkasi tai kas kam yra aktualu taigi kadangi noriu užpildyti kuo greičiau tuščias Direktorių pozicijas ,jog būtų visi darbai su savo pagrindinėmis galvomis tai Direktoriais, kurie kuo greičiau pradėtų vykdyti savo atrankas į darbus nors ir neturime didelio žmonių kiekio serveryje labai, bet po truputį atsiradus žaidėjams, jie jiems galės padėti įsidarbinti kuo greičiau į darbus. Taigi užteks čia tuščiažodžiauti ir primenu dar kartą, kad bus labiausiai atsižvelgiama į jūsų aktyvumą žaidime! Ir linkiu visiems sėkmės dalyviams, lauksiu jūsų anketų! Taisyklės kurių reikia laikytis: Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų anketas. Šrifto spalva ,,Strong Blue". Būtina laikytis redcounty.lt žaidimo taisyklių. Neklausinėti kada bus išrinktas direktorius. Slapyvardis privalo sutapti tiek žaidime tiek forume. Atsakinėti į klausimus pagal anketos šabloną. Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as? 2.Jūsų aktyvumas per dieną( Info lentelė)? 3.Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai)? 4.Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: 5. Koks yra pagrindinis tikslas YAKUZA mafijos serveryje? 6.Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: 7.Kokių idėjų turite šiai mafijai (ARGUMENTUOKITE)? 8.Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs? O ne kitas kandidatas? 9.Paskutinis pasisakymas (Nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite)?
 3. 1 Karmos taškas
  PAGR.Administratoriai @Kent_Brokman - Įkūrėjas/Skripteris --- Administratorius @Mark_Yami - Administratorius/Mapperis. --- Prižiūrėtojai Direktorių / Gaujų prižiūrėtojas - @Tukas_Tuktukas ADMIN/VIP, Emigracijų prižiūrėtoja - Nėra Ban/UNBAN prižiūrėtojas - Nėra --- Forumo Moderatoriai @Pablo_Bandit - Forumo moderatorius. @Jason_Reflex - Forumo moderatorius. --- [Nemokami] Serverio administratoriai @Matthew_Toress - Nemokamas administratorius. @Uhtred_Ragnarson - Nemokamas administratorius.
 4. 1 Karmos taškas
  Sveiki, skelbiu 0.3.3 Versijos atnaujinimą! Kadangi serveryje nuolat bandoma įsilaužti į pagr. administracijos, ar kai kuriu vartotojų paskyras, šis atnaujinimas buvo sukurtas, tam kad jūsų vartotojai būtų kuo labiau apsaugoti! Sutaisytos klaidos, atnaujinta; Įdėta apsauga Pagr.Administracijai, nuo šiol negalės prisijungti prie mūsų vartotojų. Sukurta IP apsauga žaidėjams, nuo dabar užsiregistravęs žaidėjas galės užsidėti IP apsaugą. Sukurta komanda /apsaugos, galėsite užsidėti IP apsauga kad prisijungtumėte tik jūs. Sukurta nauja BAN tikrinimo sistema, nuo šiol viskas turi veikti sklandžiai, atsiblokuoti galėsite per mūsų VVP. Sukurta email sistema, dabar galėsite įrašyti savo El pašto adresą su komanda /vav. Bei taip susigražinti slaptažodį per Vartotojo Valdymo Panele ( VVP ), VAV komanda galite naudoti tik jeigu jūsų IP sutampa su jūsų registruotu IP! Sukurti slapti klausimai, didesnei vartotojo apsaugai. Nuo šiol Administratorius negalės įspėti savęs. Sutvarkytas serverio laikrodis Sukurta sistema direktoriams, nuo dabar jie patys galės uždėti pavaduotoją. Pašalinta komanda žaidėjams /duotikreditu, nuo šiol nebegalėsite duoti savo kreditu kitam asmeniui. Norėdami prisidėti apsaugas, prašau man atsiusti savo IP man į forumo asmeninę žinute kartu su savo Vardas_Pavardė žaidime, forumo vartotojo Vardas_Pavardė privalo sutapti su serverio, kitaip IP nebus uždėtas. Visi kiti nauji žaidėjai, gaus IP apsaugas automatiškai.
 5. 0 Karmos taškai
  1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, amžius bei discord'as? Deividas_Pagalba, 25 metukai, Lithuania HQ#1107 2.Jūsų aktyvumas per dieną( Info lentelė)? Aktyvumas šiuo metu nėra didelis, neseniai užsiregistravau su šiuo slapyvardžiu, nes praeitą pamiršau. Grįžau į šį projektą po gan ne mažos pertraukos, taigi reikia vėl įsivažiuoti, todėl bandau užimti kažkokias pareigas serveryje, jog būtų smagiau ir turėčiau kažkokios rimtesnės veiklos, darbo. 3.Trumpa informacija apie save (charakterio bruožai ir panašiai)? Draugiškas, komunikabilus, visada ieškantis geriausio atsakymo, ne konfliktinis, labiau ramaus būdo, griežtas žmogus, nedarantis niekam nuolaidų ir į visada atsižvelgiantis į situaciją, bei baudžiantis visus, net ir draugus ar pažįstamus (sąlygos, bausmės visiems vienodos 😛). 4.Prieš kiek laiko pradėjote žaisti šitame serveryje?: Tikriausiai 2019 metais, buvau padaręs šiokią tokią pertrauką bet nusprendžiau vėl grįžti į projektą, nes turiu daugiau laisvo laiko. 5. Koks yra pagrindinis tikslas YAKUZA mafijos serveryje? Daryti veiksmą, grobimus, planuoti / taktikuoti komandiškai kaip, kas, ką atliks. 6.Kaip sudominsit žaidėjus, jog nepabostu jiems tą pati rutina?: Į šį klausimą šiuo metu tiksliai atsakyti negaliu bet tikrai žinau, jog gavęs šias pareigas aš nenuvilčiau, nei jūsų kas man jas suteiktumėte, nei serverio žaidėjų, nes tada ateina daug minčių, idėjų ir jas įgyvendinu, bei atsižvelgčiau į savo darbuotojų norus ir stengčiausi juos įgyvendinti, jei, tai nebūtų kažkokie kosminiai norai. 7.Kokių idėjų turite šiai mafijai (ARGUMENTUOKITE)? Šiuo metu, tai nelabai turiu bet laikui bėgant jų TIKRAI atsirastų ir apsitaręs tiek su darbuotojais, tiek su kitais pažįstamais / žaidėjais jas įgyvendinčiau ir jų vertė, bei kokybė būtų tikrai ne maža. 8.Kodėl pareigas turėtumėt gauti būtent jūs? O ne kitas kandidatas? Nes grįžau į šį projektą po gan ne mažos pertraukos, per tiek metų turiu sukaupęs ne mažą patirties bagažą, taigi manau susitvarkyčiau su šiomis pareigomis. Reikia vėl įsivažiuoti, todėl bandau užimti kažkokias pareigas serveryje, jog būtų smagiau ir turėčiau kažkokios rimtesnės veiklos, darbo. 9.Paskutinis pasisakymas (Nebūtina, tačiau atsižvelgsime į tai ką parašysite)? Mano galva direktoriaus poste reikia subrendusio, suprantančio ką daro žmogaus, bei kuris turi ne mažą patirties bagažą sukaupęs pačiame samp'e + dar, kai esu sukaupęs patirties ir gaujų darbuose per tiek laiko, tai irgi didelis pliusas.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...