Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 03/11/2020 visose srityse

 1. 2 Karmos taškai
  Šioja temojia bus surašyti visi buvę direktoriai bei pavaduotojai! Dwayne_Grow- Buvęs DPD Direktorius nuo 2020/02/10 iki 2020/03/08. Atsistatydino . Johny_Tress- Buvęs Medikų Direktorius nuo 2020/01/28 iki 2020/03/14. Atsistatydino. Laurynas_Extreme -Buvęs Policijos Departamento Direktorius nuo 2020/02/14 iki 2020/03/15. Atsistatydino. Lucas_Weed- Buvęs YAKUZA mafijos Direktorius nuo 2020/02/18 iki 2020/03/16. Atsistatydino.
 2. 1 Karmos taškas
  Jūsų slapyvardis; Johny_Tress Jūsų amžius; Man yra 16 metų Minimaliai papasakokite apie save; Draugiškas, bendraujantis, įkyrus, tiesios ieškotojas, raštingas Koks jūsų aktyvumas; Vidutinis nuo 120-240 Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; Sure Kodėl renkatės būtent šį postą?; Nepaėjo gauti forumo moderatoriaus, reikia bandyti į nemoką adminą. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Prisidėti prie serverio gerovės, padėti naujokams apsiprasti. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Korupcija laimės, kam dar rašyti ?
 3. 1 Karmos taškas
  Jūsų slapyvardis; Pussy_Bmw Jūsų amžius; 16 Minimaliai papasakokite apie save; Aš esu Domantas man yra 16 metu. Gyvenu Klaipėdoje. Esu aktyvus žaidėjas mėgstu ekstramamalius dalykus daug gal ir nepasakosiu nėra daug laiko. Koks jūsų aktyvumas; 120-180min Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; TAIP Kodėl renkatės būtent šį postą?; Noriu prižiūrėti serveri nuo kenkėju visokiu serverio klaidu naudojimus ir t.t su šiomis pareigomis yra lengviau surasti serveri daugiau bugu negu būti paprastam žaidėjui. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Prižiūrėti serveri padėti naujokams bei kitiems žaidėjams Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Manau esu vienas iš aktyviausiu žaidėju bent buvau seniau dabar tai net nežinau ką čia ir pridurti. Turėjau daug pareigų kaip Direktorių lyderiu ir t.t bei kai kurie direktoriai norėjo kad eičiau į pavaduotojus. Buvau rades daug bugu kuriais pasidalinau kitu bugu nelabai radau manau su šiomis pareigomis bus daugiau motyvacijos ieškoti.
 4. 1 Karmos taškas
  Anketos šablonas; Jūsų slapyvardis; Lucas_Weed Jūsų amžius; 14 metų. Minimaliai papasakokite apie save; Sveikas Markai, mano vardas bus Vakaris, esu iš Panevėžio, save laikau kaip linksmą, atsakingą, darbštu asmenį. Kai nežaidžiu SA:MP, mokinuosi, lankau regbio treniruotes, būnų su draugais. Koks jūsų aktyvumas; Realiai priklauso nuo dienos, kai vyksta treniruotės tai mažiau iki 120min, normaliom dienom iki 240min~ Ar perskaitėte visas pildymo taisykles, bei projekto taisykles?; Taip. Kodėl renkatės būtent šį postą?; Na realiai administratorius labai būtų man į naudą, nes esu darbo direktorius, bet kad ir nebūčiau "Naglas" ar kažką tokio atsidėkočiau prižiūrėdamas serverį, kadangi vos ne kiekvienam projekte turėdavau perkamas admin pareigas, tai realiai žinau kaip elgtis, kas kur. Kaip suprantate administratoriaus darbą?; Prižiūrėti serverį, padėti naujokam su klausimai, eventu vedimai(asmeniškai labai manau padeda, nes žaidėjas užsikabina gavęs gal biški pinigo). Ir aplamai žiūrėti kad serveryje būtų viskas pagal tvarką! Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent tave, o ne kitą kandidatą?; Realiai manau esu tobulas tokioms pareigomis, esu direktorius, tad mano aktyvumas yra nepriekaištingas, praleidžiu daug laiko tiek žaidime tiek forume, neturiu jokių problemų su serverio dabartine administracija, neturiu jokių užblokavimų istorijos, esu atsakingas, esu linksmas, bet kai reikia surimtėju.

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...