Jump to content

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutine valanda
 2. Uhtred_Ragnarson

  darbo kontraktas

  Taip, jis pries einant i kazkoki darba turi zinoti ar tikrai nori jis cia buti, cia jo pasirinkimas.
 3. Vakar
 4. Sveiki! ką jaunimas? 😄 

 5. Lucas_Weed

  darbo kontraktas

  Bet, manau kad nieko neprarastumėm, nes vistiek eitu pinigai į pelną, o jei žmogui nepatiko darbas? Tai ką per prievarta ir dirbs..?
 6. Nežinau ar galima čia atsakyti Direktoriams būtų į naudą tiktais kad pelnas kiltu ir ramiau serveryje gal būtų, nemaltu š darbuotojai, žaidėjams būtų į naudą kad neužsibūtų vienam darbe, pradirbę/pravažinėje, paskirta laikotarpį kad galėtu išeiti į kitus darbus, bei žiūrės manau rimčiau į darbą.
 7. 1. Pamenu. 2. Matosi jog nori turėti savo pareigas, forume esi aktyvus pilietis, bet dėl serverio kol užrakintas negaliu matyti visų direktorių aktyvumu viskas išaiškės labiausia kaip jis bus atrakinta. 3. Bus stebimi direktoriai jų aktyvumai, kad firmos nebūtų paliktos likimo valiai, bus perspėjimai keli direktoriams dėl aktyvumū nepasitaisius bus pašalinami. 4. Po serverio atrakinimo gal būt ir keisis viskas, matysim pagal žaidėjų skaičių. 5. Gal būt ir atsiras matysim viską vėliau, pirma reikia sulaukti žaidėjų padaugėjimo.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?@Johny_Tress 2.Kokį Klausimą/Pasiūlymą turite GD prižiūrėtojui?( Pabraukite savo turima Klausimą/Pasiūlymą):Pameni sakei: Nebūsi tas žmogus kuri po sav paliks DRK? Tai kaip vertini mano darba? 2 menuo eina kaip uzimu drk pareigas Ka pakeisi per ateinanti laika? Nekeisi atranku tipo? neieskosi pagalbininko ( sakei reik ) Uzteks kolkas
 9. Sveiki kas bus mano draugas nes draugu neturiu

 10. Gal ir nieko būtų, bet ar Direktoriams tai gerai būtų? Kadangi yra žaidėjų kurie tikrai gali sau leisti prabuti daug laiko žaidime tai jie per kelias tiesiog dienas gali tas minutės atbuti ir keliauti toliau į kitą darbą, ir taip neuzsibutu viename darbe ir firmoje vis keistųsi žmonės ištisai, ar tai Direktoriui į naudą kad darbuotojai vis kiti būtų?
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?@ 2.Kokį Klausimą/Pasiūlymą turite GD prižiūrėtojui?( Pabraukite savo turima Klausimą/Pasiūlymą): realiai būtų nerealiai iš viso tokia sistema pagal mane, ir įdomu pačio nuomonės.
 12. Uhtred_Ragnarson

  darbo kontraktas

  Nu as manau, kad geriausiai dienomis, ateisi, panolaifinsi diena, dvi ir iseisi vel kitur. Gausi sutarti savaitei ir turesi sedet tam datbe, o nelakstyti po darbus pirmyn atgal.
 13. Sveiki norėjau paklaust kada atranką į taksi direktorių.

  1. Tukas_Tuktukas

   Tukas_Tuktukas

   Labas, atsirakinus serveriui bus tiek į Taksi, milelio kartelio ir dar šiuo metu vyksta atranka į Mechanikų direktorių.

 14. Moderatorius renkamas iki rytojaus 15:00, laukiu kandidatų!

 15. Ryt jau bus on serveris ar dar kita savaite prasitesim 

 16. Laurynas_Extreme

  darbo kontraktas

  Relybei yra darbo sutartis gali buti ir žaidime tik pats direktorius turėtu savo noru duot darbo sutarti su kokia komanda pvz /dsutartis
 17. Šitą temą skirta visiems serverio žaidėjams, kurie turi kokiu tai pasiūlymų ar klausimų GD prižiūrėtojui (Gal būt jūsų siūloma idėja gali būti įgyvendinta!). Taisyklės: Laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Klausimus pateikti pagal anketos šabloną. Draudžiama uždavinėti klausimus kurie neatitinka temos. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?@ 2.Kokį Klausimą/Pasiūlymą turite GD prižiūrėtojui?( Pabraukite savo turima Klausimą/Pasiūlymą):
 18. Lucas_Weed

  darbo kontraktas

  aš pats jaučiu kad bšk gal ir kažkam nelogiškai nuskambės, bet manau labai praverstu 😄
 19. Laurynas_Extreme

  darbo kontraktas

  Gal ir gerai butų tas dalykas nebutu tokio balagano
 20. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė? Lucas_Weed 2.Kokia idėja norėtumėte pasiūlyti ? Vietoj to kad kažkiek dienų firmoje turėtu išbūti žaidėjas kad negautu NDS, gal geriau jis pradirbtu reikiama kiekį ir galėtu palikti darbą be problemų? Pvž: Jei kontraktas paskirtas kad 7d išdirbti, tai ar ne būtų geriau kad žaidėjas pradirbtu 420min - t.y 1h į dieną 7 dienas. Bet aišku jei direktorius nori aktyvesnių žaidėjų gal būtų leidžiama paskirti kažkiek didesnį? Kad iki 80min galėtu paskirti pražaisti žaidėjam į dieną. 3. Kuo jūsų idėja bus naudinga šiam projektui? Manau kad įdėja būtų naudinga tuo kad kiltu pelnas, žaidėjas gautu stažą, nebūtų jokio spaudimo išbūti 7d, žaidėjas galėtu išeiti ankščiau laiko, tiesiog pradirbęs reikalaujama laiką.
 21. Kaip einasi hebryte ? 😉

  1. Tukas_Tuktukas
  2. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Neblogai tik nėr kur laiko stumdyt 😄

 22. Jūsų V_P: Arnas ' Avlo Kokio darbo norite? (Firmos logo, avataro ir kita): Avataro Ar per 24 valandas nuo darbo gavimo atsiskaitysite? Taip Ar paspaudėte like ant šios temos? Taip
 23. Paskutinė savaitė
 24. Ir kur jus švaistot savo brangu laika nes cs go jau atsibodo pasiūlykite kažką kol čia įjungs  serveri  😄  

  1. Show previous comments  1 more
  2. Laurynas_Extreme

   Laurynas_Extreme

   Kad ir tas jau pergerkle eina 

  3. Marlboro_Gold

   Marlboro_Gold

   League of legends

    • Thanks 1
  4. Lucas_Weed

   Lucas_Weed

   League of legends 

 25. Sveiki, kai po atnaujinimo viskas liks? Ar is naujo viskas bus? Geriau kad is naujo, idomiau butu 

  1. Show previous comments  3 more
  2. Uhtred_Ragnarson

   Uhtred_Ragnarson

   O tai del taves viska is naujo reik? Pzdc koks tu cia prezidentas 

  3. Dwayne_Grow

   Dwayne_Grow

   jau buvo abugeli

  4. James_Thinker

   James_Thinker

   Oho kokie kieti 😄

 26. sveikučiai , kaip diena praėjo? kaip mokykloje , o kai kam darbe? 🙂 

  1. James_Thinker

   James_Thinker

   Sveikas, normaliai, biski pavargau darbe. O tau kaip?

  2. Emilis_Radistas

   Emilis_Radistas

   Jason Sw kaip tau diena a lauki penktadenio 

  3. Jason_Reflex

   Jason_Reflex

   Viskas ok pas mane 🙂 

 1. Rodyti daugiau veiklos

Visos teisės saugomos Redcounty.LT

 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...