Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT

Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT serverio puslapi! Norėdami turėti daugiau galimybiu forume, tokiu kaip atsakyti į temas, rašyti pranešimus kitiems nariams, privalote prisiregistruoti arba prisijungti.

Renkami serverio Direktoriai!

Renkami serverio Direktoriai!! Daugiau informacijos pamatysite paspaude apačioje.

Serverio informacija

• Serverio pavadinimas:

REDCOUNTY.LT || Kaimeliu Gyvenimas ATIDARYMAS

• Serverio adresas: samp.redcounty.lt:7777
  • Žaidžia 3 / 70

Teamspeak informacija

• Teamspeak pavadinimas: REDCOUNTY.LT TeamSpeak 3
  • Teamsepeak adresas: ts.redcounty.lt
  • Kalbasi: 5 / 32
Wayne_Lugo

Nuolatinė atranka į REDCOUNTY.LT komandą

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Admin_Bumeris

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Vip ir Administracijos prižiurėtojas

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :Na, tai pareigos skirtos atsakingam žaidėjui, kuris aktyvus ties forume ties žaidime. Šios pareigos turi daug atsakomybių, su kuriomis manau galėčiau susitvarkyti.

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Nemanau, kad esu išskirtinis personažas, bet pasižymiu draugiškumu, mėgstu bendrauti, bet esu griežtas ir sąžiningas.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Mano tikslas bus mažinti netvarkę tarp administratorių ir vip narių, juos griežtai bausdamas įspėjimais.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Kaip ir minėjau, esu draugiškas, mėgstu bendrauti, esu sąžiningas ir griežtas, sunkiai įžeidžiamas, bet turiu ir blogų savybių, nemėgstu tų, kurie nemėgsta ar negerbia manęs. Noriu su visais sutarti, bet jeigu yra tokių trigdžių, juos dažniausiai bandau pašalinti iš savo kelio.

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Projektas nesenai startavo, todėl nespėjau nieko daug pasiekti apart policijos pareigūno tapimu, esu atradęs kelis bugus, bet apart to, nieko nespėjau.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina )  Sėkmės kitiem pildinantiem.

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Chilli_Cucumber

2. Kokias pareigas pasirinkot ? :Gauju priziuretoja

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :noriu palaikyti gauju tvarkinguma serveeryje

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? :nes maciau kad niekas nepildo i ts modertatorius tai va noriu buti pirmas ir busiu aktyvus

5. Ko sieksite patekus į komandą ? :sieksiu palaikyti tvarka teamspeke

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) :esu draugiskas linksmas suprantantis blogosios esu jaunas

7. Jūsų pasiekimai projekte ? :dar jokiu neturiu

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :linkejimai KENTUI IR MONIKAI!!! ❤️ ❤️ ❤️

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Lauriss_Samper

2. Kokias pareigas pasirinkot ? :TS3 Moderatorius.

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Todėl, jog šiuo metu šios pareigos mane domina labiausiai. Ir šiaip pabodę visokios pareigos pačiame žaidime, noriu naujovių savo pasiekimuose, ir t.t

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? :Visi vienodi, nežadu kažkuo išsiskirt. Nebent tuo, jog į savo pareigas žiūrėsiu labai rimtai.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Sieksiu geriausių rezultatų, tampant TS3 Moderatoriu.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Gerosios: Draugiškas, paslaugus, komunikabilus, ištvermingas, patikimas, iškalbingas.. Blogosios: labai greit sunervinamas, kartais užknisu, 

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Kol kas neesu kažko čia pasiekęs.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : 🙂

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.