Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT

Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT serverio puslapi! Norėdami turėti daugiau galimybiu forume, tokiu kaip atsakyti į temas, rašyti pranešimus kitiems nariams, privalote prisiregistruoti arba prisijungti.

Renkami serverio Direktoriai!

Renkami serverio Direktoriai!! Daugiau informacijos pamatysite paspaude apačioje.

Serverio informacija

• Serverio pavadinimas:

REDCOUNTY.LT || Kaimeliu Gyvenimas ATIDARYMAS

• Serverio adresas: samp.redcounty.lt:7777
  • Žaidžia 3 / 70

Teamspeak informacija

• Teamspeak pavadinimas: REDCOUNTY.LT TeamSpeak 3
  • Teamsepeak adresas: ts.redcounty.lt
  • Kalbasi: 5 / 32
Wayne_Lugo

Nuolatinė atranka į REDCOUNTY.LT komandą

Rekomenduojami pranešimai

07c80612e0b3ea3245712a0ba5dad946910.png

Nuolatinė atranka į REDCOUNTY.LT komandą

Taigi sveiki visi. Šiandien skelbiu ilgai laukta atranką į REDCOUNTY.LT komandą. Šioje atrankoje tikiuosi gerų anketų , kurios nebūtų parašytos betkaip , taipogi tikiuosi mažiau gramatinių klaidų , kurios yra tarsi minu laukas. Tad jeigu turi gerus bendravimo įgudžius bei truputį laisvo laiko , taip pat jauti malonumą padėdamas kitam , REDCOUNTY.LT administracija kviečia prisijungti prie komandos.

Kiekvienas norintis ir suprantantis komandos vertę - gali užpildyti žemiau pateiktą anketos šabloną,

Reikalavimai norint prisijungti prie REDCOUNTY.LT komandos

• Būti nepriekaištingos reputacijos žmogus , tai yra nebūti čyteriu , kenkėju arba sukčiumi.

• Būti aktyviam , komunikabiliam , atsakingam bei draugiškam.

• Gebėti puikiai rašyti lietuvių kalba.

• Gebėti profesionaliai ir laiku atlikti paskirta darbą.

• Gebėti gerai dirbti komandoje , iškilus ginčui ieškoti kompromiso.

• Forumo slapyvardis turi atitikti su serveryje esančiu slapyvardžiu.

• Nekopijuoti kitų dalyvių esančių anketų.

• Būti susipažinus su visomis serverio , forumo bei TeamSpeak3 taisyklėmis.

REDCOUNTY.LT Serverio komandos laisvos pareigos

• Direktorių Prižiūrėtojas

• VIP ir Administracijos Prižiūrėtojas

• Atsiblokavimo ir Užblokavimo Prižiūrėtojas

• Emigracijų Prižiūrėtojas

• Gaujų Prižiūrėtojas

• TeamSpeak Moderatorius

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė :

2. Kokias pareigas pasirinkot ? :

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? :

5. Ko sieksite patekus į komandą ? :

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) :

7. Jūsų pasiekimai projekte ? :

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :

• Like 5
  • Confused 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Domis_Raz

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Direktorių Prižiūrėtojas

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :  Esu buvęs kituose projektuose noriu pabandyti čia tai jo norisi patirti naujame projekte kuris yra pasiekęs daug. Na pasirinkau jog įrodyčiau jog esu vertas Direktorių Prižiūrėtojaus . Pasirinkau jog dar daugiau pasisemčiau patirties bei butų geresni direktoriai kurie mokėtu ten dirbti su savo firmą bei jie butų aktyvūs . 

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Na turiu +rep biški bei moku išklausyti kitus bei patarti ką jiems daryti padedu žaidime su Finansine pagalbą bei įvairiais serverio klausimais kur naujokas dar gali ir nesuprasti ar jam kažkas neaišku 

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Rinkti direktorius kurie yra verti padėti žaidėjams kur jiems gal neaišku gal kaikurios komandos ar klausimai didelį dalį remsiu Firmos fondą žiūrėsiu jog visos firmos gautu kiek ir reikia pinigėliu jog butu lygiai . Kažkiek skirsiu daugiau ir teisėsaugos biudžetui jog per grobimus turėtu bent išpirkai jai neišlaiko. Darysiu visokius įdomius renginius kuriems patikti pvz Lenktynės,Bėgimas, Kas išliks paskutinis ant lektuvo bei visokie kitokie 

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Gerosios esu mandagus,laimingas,geras,padedu žmonėms, išklausau visus . Blogosios kartais kaip užnerrvuoja su jai kartais ir nesikalbu ,bet veliau vėl pradedu kalbėtis 

7. Jūsų pasiekimai projekte ? :Kaip veikė serveris buvau Policijos Direktoriaus pavaduotojas daugiau jokie 

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :  Mano papildomi klausimai kur jums patiks tai butų mano Atranku Mechanika bei direktorių misijos 1. atranku mechanika butų Forume bei trumpas pokalbis su direktoriumi kuris papilditų jo klaidas ar minusus veliau isitaisytų . Direktorių misijos butų jog Direktorius daro DPKT misijas ir gauna prizų į fondą ten pvž Turėti gerą pavaduotoją prizas 50k Sudalyvauti Grobime teisėsaugai 25k

• Like 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Adas_Adasu

2. Kokias pareigas pasirinkot ? :Direktorių prižiūrėtojas

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :Direktorių  prižiūrėtojaus poste turiu nemažos veiklos,todėl nes  buvau ne kartą išrinktas juo,tai tikrai žinau kaip reikia elgtis su tokiom pareigom.Aišku,esant Direktorių prižiūrėtojų,ne tik turi rinkti direktorius juos prižiurėti,bet ir padėti naujokams,noriu siekti aukštumas ir plėtoti šį projektą.Aš nežaidžiu del pareigų nes turiu savo tikslų kurios jau minėjau ir tikrai bandysiu juos  įgyvendinti šiame serveryje.

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? :Turbūt savo didelių norų tapti direktoriaus prižiurėtojų pasistengsiu tai įrodyti ir nenuvilti jūsų,žinoma jeigu tapsiu direktorių prižiurėtojų,darysiu visokių veiklų,bei eventų serverio žaidėjams ir direktoriams,kad jie nenuobodžiautu,esu draugiškas ir tikrai kai reikės pagalbos aš padėsiu  niekam neturiu nepykantos.Esu žmogus  kuris  nemėgsta greitai pasiduoti,kad ir kokios bebūtų susiklosčiusios aplinkybės,esu raštingas ir moku suformuoloti sakinius,rašyti analizės man tai nėra problema,kai rinksiu direktorius susidaryčiau asmeninius kriterijus,pagal  kurios  vertinčiau kandidantus į  tokias rimtas parėigas.Tai būtų žaidėjas,kuris yra aktyvus tiek žaidimė ir forume,kuris moka susibendrauti su kitais žmonėmis,kuris yra raštingas,nėra pagarsėjas kaip čhyteris,kenkėjas  na dabar apie amžių diskriminacijos kaip ir sakiau neturiu,bet čia jau  savininkai nuspres koks bus amžiaus riba,mano nuomonė ne pagal amžiu yra sprendžiamas žmogaus mentalitetas.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? :Sieksiu aukštumas,bei    noriu būti geriausiu dpkt,aišku visu pirmą reiks temas pasidaryti.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) :Esu žmogus su patirtimi,esu griežtas,tvarkingas,komunikabilus iniciatyvus, jaučiu ribas, moku dirbti komandiškai bei individualiai  tad problemų tikrai nekils,esu  gan draugiškas,mėgstu prisidėti prie serverio gerovės bei bendruomenės plėtimo,esu protingas tad problemų tikrai nekils jokių atvejų moku ir mėgstu padėti kitiems, neesu vaikas,tad į savo pareigas žiurėsiu labai rimtai,dėsiu dideles pastangas bei norą dirbtį kartu,Pasitikiu savimi,dėl šių priežaščių ir noriu tapti serverio valdžios dalimi bei plėtoti veiklą drauge su savininkų,kalbant apie mano blogąsias savybes  tai apie save galiu apibūdinti labai gerai,bet perdaug savimi pasitikiu,o šiaip pamatysit daugiau mano savybių serveryje 🙂

7. Jūsų pasiekimai projekte ? :Kolkas nieko nepasiekiau,bet tikiuosi kažkada pasieksiu,bet   su šituo projektų ,esu kai dar buvo senas forumas ir savininkas tony_mantvelo ar kaip ten.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :Sekmės kitiems pildantiems!

• Like 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Eimis_Marlboro

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Ban/Unban Priziuretojas

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Na nes man patinka saugoti serveri nuo chyteriu kenkeju ir blogu adminu kad nebanintu nekaltu zaideju kad ju nebanintu chyt sistema ir ka galeciau as juos teisingai Atbluokuoti va kodel Noriu siu pareigu

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Na kadangi dabar Dar nestartavo Serveris Tai ir nebuvo komandos Tai ir nera kuo isiskirti nebent aktyvumas mandagumas draugiskumas ir t.t

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Na pirma buti geras ban/unban priz ir tada sieksiu kitu pareigu na tai viskas

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Na esu draugiskas malonus padedantys ir jieskoantis kompromiso  o blogosios ira Tik viena kad kai susinervinu ir ignorinu zmogu bet greit praedu kalbeti

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Na kadangi serveris nera startaves tai neturejas jokiu pareigu

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Sekmes.

• Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Domis_Raz

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Gaujų Prižiūrėtojas 

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Atsiradus naujai gaujai bei Vadeivai norėčiau prižūrėti gaują kuri nedarytu nesąmonių bei atliktu kaip ir dera veiksmai . Na tiesiog gauja butų sutvarkyta nebūtų nesąmonęs kurios darytu gėdai visai gaujai

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? :Esu draugiškas,malonus na tiesiog esu aktivųs projekte nes leido užeiti pasižiūrėti kas gero yra ten bei tikrai man įdomu buvo.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Bus sukurtos taisyklės gaujai bei bus rengemi Gaujų karai kur bus gauja gaus pinigų savo gaujai finansuoti. Bus daromos anketos gaujų sukurimui bus parašyta kaip vadinsis jusų gaują t.t 

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) :Gerosios esu mandagus,laimingas,geras,padedu žmonėms, išklausau visus . Blogosios kartais kaip užnerrvuoja su jai kartais ir nesikalbu ,bet veliau vėl pradedu kalbėtis 

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Policijos Direktoriaus Pavaduotojas 

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Sekmės

• Like 3
  • Confused 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Lukas_Crazy

2. Kokias Pareigas pasirinkot : Vip/Admin Prižiurėtojas.

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :Nes tai vienas iš geriausių man. manimu paręigų tarp prižiurėtoju, neskaitant DPKT, bet DPKT aš nenorėčiau būti. Pasirinkau šias paręigas todėl, nes noriu kad VIp/ADMIN Nariai gerai atliktų savo paręigas, nes šios privilegijos turi ne tik teisės, bet ir paręigas ir norėčiau kad šios paręigos atsižvelgtu į žaidėjus kaip aukštos paręigos o nė kaip žaidėjai galvoja: prasiunčiau 30ct ir gavau admin'ą. Todėl norėčiau kad žaidėjai atsižvelgtu į šias paręigas taip kad atrodytų kad šios paręigos yra atsakingos. O dabar dėl to kad man patinką šios paręigos, galvojat kad aš norių šiu paręigų dėl to kad pabučiau viršesnis, bet taip nėra, aš noriu gauti šias paręigas todėl, kad galėčiau kontroliuoti serverio žaidėjus kurie turi paręigas kaip VIP/ADMIN. 

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Savo aktyumų, komunikabiumų, humorų, draugiškumų, ir tuom kad lengvai galiu suęiti su visiškai betkokiu asmęnių.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Pagarbos.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : nu iš gerųjų savybiu aš galiu vardinti ir vardinti, esu draugiškas, komunikabilus, naktinėjantis, malonus, nesikeikentis, neįsižeidžiantis, suvokus... o blogųjų galiu išvardinti tik dvi, tai yra tai kad aš niekados nepasiduodų, o antroji tai kad esu nedraugiškas tiem, kurie man yra nedraugiški.

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Mechanikų direktorius.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Sekmės kitiems su savo lygio kandidatūromis.

Redaguota Lukas_Crazy
  • Like 1

Mano pasiekimai:

[Dabartinis Administracijos/Vip prižiurėtojas]

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Antony_Marroti

2. Kokias pareigas pasirinkot ? :Užblokavimų ir atsiblokavimų prižiūrėtojas

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Šias pareigas esu ėjęs ne kartą,puikiai susipažinęs su jos esme. Suprantu ir suvokiu kada reikia priimti užblokavimą/atsiblokavimą, o kada - ne. Su aktyvumu problemų tikrai nebus. Esu aktyvus tiek serveryje, tiek forume.  

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Esu asmenybė, kuri nepastovi vietoje. Vis bandau kažką nuveikti ar sugalvoti. Stengiuosi įgyvendinti savo įdėjas. Esu drąsus, todėl nebijosiu kliučių savo kelyje.Kartais galiu būti beširdis ir pasakyti viską tiesmukiškai, ką reiktų suvaldyti, norit rodyti pavyzdį serverio žaidėjams. Moku valdyti komandą, bei prisidėti prie jos gerinimo.   Nors esu vos trylikos, tačiau pavadovauti mėgstu :) 

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Norėsiu įrodyti,jog amžius- tai nėra svarbiausias dalykas, norint tapti ir siekti tikslų. Svarbiausia-Protas ir smūgis. 

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Geriosios mano savybės:

Esu atkaklus, kas reiškia, jog sieksiu savo tikslų ir juos įgyvendinsiu, o ne tik pakalbėsiu, apie tai kas mano galvoje.

Esu gudrus, ką reiškia, jog sugebėsiu išsisukti iš problemų, kurias sunku išspręsti.

Galiu būti tiek rimtas, tiek piktas, tiek linksmas, kas reiškia, jog priimsiu teisingus sprendimus, 

Blogosios mano savybės:

Mėgstu pabūti gan išdidžiu, kas mano nuomonė nėra blogai, nes taip parodai, jog pasitiki savo jėgomis, tačiau daugeliui tai nepatinka, nes atrodai pasipūtęs.

Galiu būti ir nedėkingas, kas yra tikrai ne pozityvi sąvybė, tačiau stengiuosi tobulėti.

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Šiame projekte dar neesu turėjęs pareigų,tačiau senajamę (nežinau, ar galima sakyti jo pavadinimą) esu pasiekęs:

2x Užblokavimų/Atsiblokavimų prižiūrėtojo postą

1x Konkursų/Eventų/Renginių prižiūrėtojas

1x Fūristų frakcijos direktorius 

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Tikėkite savimi ir nepasiduokite kiekvienai smulmenai! Sekmės visiems!

• Like 3
  • Haha 1

SU REDCOUNTY.LT NUO 2019-10-06

• Dabartinis BAN/UNBAN prižiūrėtojas [2019.10.09-****.**.** (Wayne_Lugo)•

„Nėra neįmanomų svajonių. Tėra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas yra įmanoma.“

spacer.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

07c80612e0b3ea3245712a0ba5dad946484.png

Pirmoji analizė į REDCOUNTY.LT komandą

Taigi labas vakaras žmonės. Šiandieną skelbiu pirmąją analizę į REDCOUNTY.LT komandą. Viska apibendrinus , esu patenkintas tiek rezultatu , tiek pildžiusiu skaičiumi. Tiesa sakant nevisi pranoko savo lūkesčius ir jų anketos man nelabai patiko. Bet tikrai yra dar šansų patekti į komandą užpildžius į komandą kitą kartą. Dabar labai netuščiažodžiausiu ir einam prie galutinės analizės.

07c80612e0b3ea3245712a0ba5dad946484.pngANALIZĖS

@Domis_Raz - Pradėsiu nuo taves Domi. Klausimas būtų iškeltas tau toks , kurią anketą man analizuoti ? Į Forumo Moderatorių , Gaujų Prižiūrėtoją , o gal į Direktorių Prižiūrėtoją ? Sakykim pasirinkau pats išanalizuoti tavo Direktoriaus Prižiūrėtoja anketą. Pirmas dalykas , kurį pastebėjau , tai tavo nesusidraugavimas su lietuvių kalba. Labai nerišliai dėlioji sakinius , kurie mane šiek tiek erzina. Taipogi rašei , jog nori pasisemti daugiau patirties , bet pamačiau , kad kitame projekte esi Taksistų Direktorius , tai nežinau ar tu spėtum būti tarp dviejų projektų Direktoriu Prižiūrėtoju. ATMESTAS

@Adas_Adasu - Sveikas , esi gan nematytas ir tikriausiai nesenai prisiregistravęs forumo narys. Tavo anketoje įžvelgiau tavo dideli užsispyrimą tapti Direktorių Prižiūrėtoju. Anketoje aiškiai paaiškini kodėl tu nori juo būti , kokie tavo veiksmai būtų tampant Direktorių Prižiūrėtojų. Tiesa sakant , tavo anketą man buvo maloniausiai rašyt , galima sakyt jog neturiu prie ko prikibti. Lietuvių kalbą puikiai moki dėstyti , moki puikiai formuluoti sakinius ir minėjai , kad esi draugiškas ir moki gerai bendrauti su žmonėmis. Tad tokių žmonių šis projektas ir ieško. Sveikiname tave. DIREKTORIŲ PRIŽIŪRĖTOJAS.

@Eimis_Marlboro - Tiesa sakant ilgai galvojau ar analizuoti tavo anketą ar ne. Anketa iš karto matosi , jog yra per trumpa , prie jos praleista labai mažai laiko. Anketoje labai mažai įžvelgiu tavo lietuvių kalbos. Net nežinau , ką ir daugiau pasakyti. Kitąsyk pildydimas , pasistenk įdėti daugiau darbo bei susitvarkyk su savo rašysena. ATMESTAS.

@Lukas_Crazy - Sveikas , Lukai. Anketa nėra ilga , bet joje taip pat galime išvysti tavo norą užimant tas pareigas , dėl ko aš labai džiaugiuosiu. Taipogi paminėjai , jog esi draugiškas , komunikabilus , pukiai susibendraujantis su kitais serverio žaidėjais. Matau tavo atsakingumą su šia komandos dalimi ir tikiuosi , kad laikysiesi tų žodžių , kuriuos parašei anketoje ir niekada neapleisi savo pareigų. Sveikiname tave. VIP/ADMIN PRIŽIŪRĖTOJAS.

@Antony_Marroti - Well , well , well... Daviau tau šansą pataisyti savo anketą , nes ji buvo kopijuota iš kito serverio. Bet tu jos nepataisei , kaip aš prašiau. Turėčiau tave iškarto atmesti , bet kadangi parodei savo ryžta ir atsakingumą , vis dėlto susigundžiau... Taigi čia pirmas ir paskutinis kartas , kaip darau tokias prielaidas , tai tikiuosi , kad kitą kartą tokių dalykų nepasikartos. Šiaip anketa yra puiki , man viskas patiko. Todėl sakau , kad tokių šiurkščių prielaidų ateityje nebedarysiu. Sveikiname tave. UŽBLOKAVIMŲ IR ATSIBLOKAVIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS.

Likusios REDCOUNTY.LT komandos vietos į kurias galima pildyti

• Gaujų Prižiūrėtojas

• TeamSpeak Moderatorius

07c80612e0b3ea3245712a0ba5dad946870.png

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Gaujų Prižiūrėtojas 

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Susikurus naujai gaujai būtų prižiūrima ta gauja jog nedarytu nesąmonių kaip banka grobtu ir prašytu 2milijonų na tiesiog turėtų daryti ,kad gėdos nebūtų gaujai. 

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? :Esu draugiškas,malonus na tiesiog esu aktivųs projekte nes leido užeiti pasižiūrėti kas gero yra ten bei tikrai man įdomu buvo.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Padaryti pagrindinę gaujos informaciją bei anketa kodėl norite gauja kainuos 300.000€ kodėl gi tiek kainuos ned bus Zonų Karai kur bus didesnę premija jai komanda laimi bei gerinsis lygius. Padarysiu sistema jog galėtum gaują gerinti daug ką skyrsiu visokius renginius tik gaujom pvž užgrobti autobusiuka ir atlaykyti Teisėsaugos atakas tikrai gaujai finansuos ypač gerinti savo gaują . Pvž sumoki pagerinti gauja 1.000.000 € ir pageriname jo gaują ką darys tas lygis ną tiesiog grobdami banką galės daug prašyti pvž 200.000€ arba grobti žmogu ir prašyti 30.000 išpirkos

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) :Gerosios esu mandagus,laimingas,geras,padedu žmonėms, išklausau visus . Blogosios kartais kaip užnerrvuoja su jai kartais ir nesikalbu ,bet veliau vėl pradedu kalbėtis 

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Sekmės na tiesiog man yra 12 metų ir noriu šiu pareigų

• Like 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Domis_Raz

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Emigracijų Prižūrėtojas

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Na tiesiog visi norime jog butu emigruoti forume bei žaidime

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Noriu tapti prižiurėtojumi

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Padarysiu jog emegruojant gauni 1.500 Bei 10.000€ bei bud naujokams visokios misijos

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Esu laimingas ,mandas blogosios kartais supykstu

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Policijos Pavaduotojas

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :

• Sad 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Monte_Bankas

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Teamspeak Moderatorių.

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Kaip sakoma nusimanau labai daug apie teamspeak programa ir man patinka labai sėdėti teamspeak ir bendrauti su kitais žaidėjais.

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Nu aš turiu labai daug laisvo laiko ir man patinka padėti kitiems žaidėjams ir esu labai aktyvus.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Nu man atrodo kaip ir visi kiti žaidėjai pasiekti kažką daugiau, ir įrodyti kad visi gali kažką pasiekti kad ir koks be būtum žmogus.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Esu labai draugiškas ir labai patinka bendrauti su kitais žaidėjams, o blogo tai net nežinau gal kartais galiu pašaukti ant ko nors jai labai sunervina bet taip tai esu ramus ir nervu savo nenoriu leisti ant kitų.

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Direktoriaus arba kokio nors forume mod.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : sėkmės visiem kas pildo ir linkiu jums gero žaidimo 😉

• Like 2

BLAve0h.png

Dabartinis Teamspeak Moderatorius Forumo Moderatorius

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Jason_Reflex

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Emigracijos Prižiūrėtoja

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Nes esu jau buvęs šiame serveryje šiose pareigose , išmanau jose daug geriau nei kiti pildantis į šias pareigas , turiu patirtęs , esu aktyvus ir gerai atlieku savo darbą , patikimas , bei ištvermingas.

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Bendradarbiavimu , ištvermė , draugiškumų , geru savo darbo atlikimu , pastovumu , bei patikimumu

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Kuo daugiau išbūti pareigose , išplatinti serveri , kad jis ilgai gyvuotu ir būtų daug žmonių jame.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Gerosios jog turiu daug kantrybės , esu draugiškas , galima pajuokauti , bet ne per daug, gerai atlieku sau paskirta darbą. o blogąsias tai net nežinau,

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Emigracijos prižiūrėtojas.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Sėkmės kas pildo į Emigracijos Prižiūrėtoją.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Swed_Bank

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : TeamSpeak moderatorius.

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Nes aš nuo senų laikų norėjau pabūti TeamSpeak moderatorius. Ir šiaip TeamSpeak moderatorius nėra toks sunkus darbas. Prižiūri kitus žaidėjus, kad nereklamuotų kitų serverių, kad palaikytų bendrą tvarką. 

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Esu draugiškas, padedantis kitiems, aktyvus, pastabus, kūrybingas, punktualus.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Bandysiu kuo profesionaliau atlykti darbą ir kylti kuo aukščiau savo pareigose, padėsiu naujokams pinigine parama. Padėsiu žmonėms.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Kaip ir minėjau tai esu labai draugiškas, padedantis naujokams, punktualus ir kūrybingas.  O blogų savybių tikrai neturiu, nebent neatsimenu.

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Neturiu, bet manau turėsiu. 

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Sėkmės jums visiems!

• Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Analizės nerašysiu tiesiog paskelbsiu naująjį TeamSpeak3 moderatorių

Naujasis TeamSpeak3 moderatorius @Monte_Bankas Susisiek TeamSpeak'e

Pildome toliau į kitas pareigas !

• Like 2

-----------------------M"V Pasiekimai RedCounty.Lt-----------------------

! RedCounty narys nuo pat jo atsiradimo !

Gaujų prižiūrėtojas 1x

Direktoriu prižiūrėtojas 1x

TeamSpeak3 Moderatoriu Vadovas[ 2019/10/07 - 2019/**/** ]

____________________________________________________________________________________________________________

8792491ff340a071a60d030dd2159f96939.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pildykite toliau į musų Projekto Komandą. Bet primenu jog TeamSpeak3 moderatoriai bus išrinkti 2, bet jau 1 yra išrinktas tad liko dar Viena laisva vieta, dar galite pildyti ir į TeamSpeak3 moderatoriu.

Gaujų prižiūrėtojas 1x

____________________________________________________________________________________________________________

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Analizės nerašysiu tiesiog paskelbsiu naująjį TeamSpeak3 moderatorių

Antrasis naujasis TeamSpeak3 moderatorius @Swed_Bank Susisiek TeamSpeak'e

Pildome toliau į kitas pareigas !

• Like 1

Gaujų prižiūrėtojas 1x

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Likusios REDCOUNTY.LT komandos vietos į kurias galima pildyti

• Gaujų Prižiūrėtojas

07c80612e0b3ea3245712a0ba5dad946870.png

Gaujų prižiūrėtojas 1x

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Gaujų Prižiūrėtojas 

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Susikurus naujai gaujai būtų prižiūrima ta gauja jog nedarytu nesąmonių kaip banka grobtu ir prašytu 2milijonų na tiesiog turėtų daryti ,kad gėdos nebūtų gaujai. 

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Padaryti pagrindinę gaujos informaciją bei anketa kodėl norite gauja kainuos 300.000€ kodėl gi tiek kainuos nes bus Zonų Karai kur bus didesnę premija jai komanda laimi bei gerinsis lygius. Padarysiu sistema jog galėtum gaują gerinti daug ką skyrsiu visokius renginius tik gaujom pvž užgrobti autobusiuka ir atlaykyti Teisėsaugos atakas tikrai gaujai finansuos ypač gerinti savo gaują . Pvž sumoki pagerinti gauja 1.000.000 € ir pageriname jo gaują ką darys tas lygis ną tiesiog grobdami banką galės daug prašyti pvž 200.000€ arba grobti žmogu ir prašyti 30.000 išpirkos

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) :Gerosios esu mandagus,laimingas,geras,padedu žmonėms, išklausau visus . Blogosios kartais kaip užnerrvuoja su jai kartais ir nesikalbu ,bet veliau vėl pradedu kalbėtis 

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Sekmės na tiesiog man yra 12 metų ir noriu šiu pareigų

•  

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Busimas_Savininkas

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : • TeamSpeak Moderatorius

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Nes tiesiog šitos privelegijos mažiausiai reikalauja darbo. O ts aš gan aktyvus esu. Mėgstu padeti naujokams. 

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Esu subrendes, metuose esu. Esu nuoširdus, padedantis, aktyvus.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Kad kekvienas naujokas būtu emigruotas i serveri ir gautu tam tikra kieki xp ir pinigų. 

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Gerosios: Esu padedantis, Esu nuoširdus, mėgstu su naujokais bendrauti, paklausti kas jiems blogai ir kas gerai. O blogosios: Sakau viska ka manau, ir kas blogai. Mėgstu daug kalbėti.

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Jokie, nes dar neatsidarė serveris.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Minde kartu vežėm narkotikus, kartu būsim komandoj. Pagnali Džesika

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Į TeamSpeak3 Moderatorius jau nebėra vietų. Visi jau moderatoriai išrinkti.

Pildyti galite į:  Emigracijų prižiūrėtoją, bei į Gaujų prižiūrėtoją.

• Like 1

Gaujų prižiūrėtojas 1x

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Josh_Hunter

2. Kokias pareigas pasirinkot ? :Emigracijų prižūrėtojas.

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :Na nes manau kad turiu šiose pareigose patirties, ne karta esu buvęs emigracijų prižūrėtojas ir man visai patiko šitos pareigos. Kodėl man jos patiko? Man patinka išvis būti šito serverio žaidėju, šitos pareigos man patinka vien dėl to kad, tu gali suteikti didele pagalba naujokams kurie emigruoja į šį servery. Šias pareigas pasirinkau todėl nes noriu kažkam kažka gero suteikti, bei noriu padėti serveriui plėtotis.

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Na tiesiog noriu parodyti savo norą,ryžta tapti komandos dalimi. O taip tai esu drąsus,rimtas,žodžio kišenėje neieškantis žmogus, Moku suteikti pagalba, bei esu mandagus ir linksmas. 

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Tai turbūt pirmiausiai tai susipažinti su serverio komanda. Paskui jeigu gausiu šias pareigas, sieksiu kuo geriau atlikti savo darbą, padėti naujokams. Norėsiu įrodyti  kad nesu blogas žmogus, ir norėsiu įrodyti savo ryžta tapus komandos dalimi.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Gerosios savybės: Esu draugiškas,linksmas,nuoširdus,mandagus,tvarkingas,padedantis,komunikabilus,suvokus,rimtas.

Blogosios savybės: Griežtas kas mano nuomone nelabai man gerai, nes per daug griežtas esu,nervingas,kartais pasakantis ta ko paskui gailiuosi. Na viskas daugiau blogųjų savybių neturiu.:)

7. Jūsų pasiekimai projekte ? :Na šiame projekte dar nieko nepasiekiau, tad labai tikiuosi kad šias pareigas gausiu, nes kaip ir sakiau noriu padėti serveriui plėtotis. O taip kituose projektuose (nevardinsiu kokiuose)

Ban/Unban prižiūrėtojas 3X

Emigracijų prižiūrėtojas 1X 

A/V Prižiūrėtojas 1x 

DPKT-Narys 1x 

Bei buvau kelis kartus forumo moderatorius.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Na tai sėkmės pildantiems į šį postą, ir netik į šį bet ir sėkmės tiems kas pildo į Gaujų prižiūrėtoja. Tegul išrenka geriausia sėkmės viseism ❤️ ❤️

Redaguota Josh_Hunter

RC-Narys nuo 17/10/2019

Pasiekimai-Nėra

zwsw.jpg

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė : San_Cartelo

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Gaujų prižiūrėtojas.

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? : Kodėl renkuosi Gaujų prižiūrėtoją?, todėl nes visada ir visur pildydavau į Gaujų prižiūrėtoją, ir sekdavosi puikiai, ir visi būdavo patenkinti mano atliktu kokybišku darbu. Bei noriu padėti serveriui, kad gaujos būtu aktyvios ir būtu laikomasi Gaujų taisyklių, ir nebūtu neklaužadų, bei noriu palaikyti gaujas aktyvias, bei kokybiškas serveryje, tad mano tikslas būtu padėti serveriui ties gaujomis, bei įnešti kažko naujo, nematyto, bei pritraukti daugiau žmonių.

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Kuo išsiskirsiu iš kitų komandos narių, tai kad esu aktyvus, bei komunikabilus, bei žinantis kaip reikia atlikti darbą, bei kaip ji padaryti kokybiškai, bei visada stengsiuosi priimti teisingiausia sprendimą, bei pasitarti su kitais komandos nariais, prieš darydamas darbą apgalvosiu, ar vertą ji daryti, ir kaip ji padaryti.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Mano tikslas bus patekus į komandą, siekti kažko daugiau bei kilti karjeros laipteliais aukštyn,

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Mano charakteris yra gan sunkokas, kartais aš būnu piktas, ar linksmas, tai priklauso kuria koją išlipau iš lovos, kartais tiesiog nenoriu kalbėti. Gerosios savybės, nežinau ar čia gera ar blogą savybė, bet per greitai atleidžiu žmogui, mėgstu padėti žmonėms. Blogosios, tai kad labai greitai įsižeidžiu, bet labai greitai pamirštu apie ta įžeidimą. (Bet aišku nekerštauju tam žmogui darydamas blogą darbą)

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Kalbant apie ši projektą, pasiekimų neturiu, bet turiu daugybės patirties ties kitais SA-MP serveriais. Bei tikrai suprantu kas yra Gaujų prižiūrėtojas ir kaip jis turėtu atlikti savo darbą.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : Sėkmės visiem, tegul būna išrinktas geriausias...

• Like 1

Pažiūrėk iš arčiau.

ate

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė : Dirol_Mafas

2. Kokias pareigas pasirinkot ? : Emigracijų prižiūrėju.

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :  Per visa savo samp karjerą nesu buvęs emigracijų prižiūrėtojumi, atsiradus laikui nusprendžiau bandyti. Bei pagalvojus  prižiūrėtojo darbas nėra iš sunkiausių ir nereikalauja didelio darbo kaip, kad kiti. 

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? : Laikas parodys, dabar tai negalėčiau įvardinti pats.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? : Pagrindinių administratorių pasitikėjimo, laikui bėgant aukštesnių pareigų.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) : Gerosios; komunikabilus, imlus naujovėms, diskretiškas, nešališkas, ryžtingas, mėgstantis iššūkius... Iš blogųjų tai net nežinau, tikriausiai greitai supykstantis.

7. Jūsų pasiekimai projekte ? : Šiame projekte kol kas dar nieko.

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) : sv.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Jack_Limit

2. Kokias pareigas pasirinkot ? :TeamSpeak moderatoriu

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :nes noriu palaikyti tvarka teamspeake

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? :nes maciau kad niekas nepildo i ts modertatorius tai va noriu buti pirmas ir busiu aktyvus

5. Ko sieksite patekus į komandą ? :sieksiu palaikyti tvarka teamspeke

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) :esu draugiskas linksmas suprantantis blogosios esu jaunas

7. Jūsų pasiekimai projekte ? :dar jokiu neturiu

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :linkejimai monikai

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ANKETOS ŠABLONAS

1. Jūsų Vardas_Pavardė :Lukas_Hells

2. Kokias pareigas pasirinkot ? :emigracijų prižiūrėtoją.

3. Kodėl pasirinkot būtent šias pareigas ? :šias pareigas renkuos, nes esu labai rimtas žmogus, šias pareigas dar serveryje neturėjas, bet esu buvęs komandoje pas @Kent_Brokman ir tikrai žino, jog nenuvilsiu ir padarysių ką mokų, tai esu griežtas bei sąžiningas žmogus, kuris visada liks teisingoj pusėj, šiose pareigose labai man patinka, jog galima emigruoti serverio žaidėjus, būti atstovaujantis serveriui ir administracijai. Su šiomis pareigomis išbusiu kuo ilgiau, nes būdamas pareigose noriu parodyti savo gerą aktyvumą bei poelgį komandoje, savo darbingumą ir efektyvumą. Pasirinkdamas šias pareigas, pagalvojau, jog aš esu jų vertas bei toliau tęsti savo karjeros laiptelius.

4. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių ? :tai visada išsiskirsių, jog esu sąžiningas, bendraujantys bei griežtas su nusižengėjais, visada esu nusiteikęs rimtai ir efektyviam darbui, visada ateinu su nuotaika ir linksma pradžia į darbą, visada teiksiu jūs visus gerąją linkmę, busiu atsakingas ir geras, jog būtų jum čia jauku ir smagu būti šiame serveryje, visada suteiksiu kiekvienam žaidėjui pagalbos ir pamokų, kurios padės suprasti tuos dalykus, kurie nesiseka.

5. Ko sieksite patekus į komandą ? :komandoje esu pasiekęs jau 2 pareigas ir 1 direktorių, tai manau man dar teks pabūti komandoje ne kartą, nes tikrai noriu tų pareigų pasiimti kuo daugiau, bet ir išbūti kuo ilgiau, jog būtų laikas praleistas serveryje protingai, manau iš komandos pasiimsiu dar nemažai tų prižiūrėtojų, tai tikrai dar susitiksim.

6. Apibūdinkite savo charakterį ( Gerąsias ir Blogąsias savybes ) :gerosios: visada su nuotaika, patenkintas darbų bei specifika, esu visada geras ir nuoširdus žmogus, bendraujantys bei padedatys. Blogosios į šias savybęs gal bus kiek mažiau, bet manau apibūdinsiu savę į ta pusę, kurią reikia: susinervinęs žaidėjų poelgių ar darbų, piktas iš realaus gyvenime pusės, išsiblaškęs.

7. Jūsų pasiekimai projekte ? :vip prž. spv dylerių drk

8. Papildomi komentarai ( Nebūtina ) :svx

Redaguota Lukas_Hells
sw
  • Like 1

Pasiekimai šiame projekte:

Buvęs VIP prižiūrėtojas 1x Buvęs Dylerių direktorius 1x Buvęs SPV 1x

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.