Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT

Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT serverio puslapi! Norėdami turėti daugiau galimybiu forume, tokiu kaip atsakyti į temas, rašyti pranešimus kitiems nariams, privalote prisiregistruoti arba prisijungti.

Sveiki atvykę į RedCounty foruma

Serverio atnaujinimai.

Serverio perkelimo darbai.

Šiandien vyko serverio perkelimo darbai, jeigu jums rašo kad serveris yra išjugtas, prašome ištrinti serverį iš SA-MP ir vėl per naujo pridėti, turėtu veikti, jeigu vis tiek rašo kad serveris yra išjungtas, persirašykite sa-mp clienta ir viskas turėtu veikti.

Serverio informacija

• Serverio pavadinimas:

REDCOUNTY.LT || Kaimeliu Gyvenimas

• Serverio adresas: samp.redcounty.lt:7777
  • Žaidžia 1 / 100

Teamspeak informacija

• Teamspeak pavadinimas: REDCOUNTY.LT TeamSpeak 3
  • Teamsepeak adresas: ts.redcounty.lt
  • Kalbasi: 6 / 32
Gax_Gax

Renkamas naujasis Milenio Kartelio direktorius!

Rekomenduojami pranešimai

W9jpP8x.png

Kadangi senasis Milenio Kartelio direktorius paliko savo pareigas nieko nelaukdamas skelbiu atranką į šias direktoriaus pareigas!

ngDAI9L.png

Taisyklės

• Prieš pildant į šias pareigas persakitykite direktoriaus taisykles.
  • Privaloma laikytis bendrųjų forumo taisyklių.
  • Pildyti pagal pateiktą anketos šabloną.
  • Nemeluoti kiek laiko pražaidžiate žaidime nes bus tikrinama.
  • Atranka vyks iki 19|11|11. 23:59.

ngDAI9L.png

Anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
  • Jūsų aktyvumas žaidime per dieną?:
  • Jūsų charakterio bruožai?(išsamiai):
  • Kokiu būdu bandysite pritraukti žaidėjų į šią Mafiją?:
  • Kokie jūsų tikslai šiose pareigose?:
  • Kas yra Mafiją ir kokia jos veikla serveryje?(savais žodžiais):
  • Ar turite idėjų šiai Mafijai, jei taip kokios jos?:
  • Papildomi komentarai:

ngDAI9L.png

xumxIiF.png

Pasiekimai

Dabartinis |Gaujų Prižiūrėtojas||GP||2019.11.02-

2bH85hB.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Red_County
  • Jūsų aktyvumas žaidime per dieną?: Nuo 300 minučių iki 1000 minučių 😉, kadangi esu atsidavęs mafijose! 
  • Jūsų charakterio bruožai?(išsamiai): Išsamiai okey.. Pasistengsiu ... Pradėsiu nuo prisistatymo, esu Laurynas 14 metų jaunuolis gyvenantis laisvą gyvenimą laisvalaikį praleidžiantis tokiuose žaidimuose kaip SA:MP/Lolas/CS ir t.t. Esu gan draugiškas,aktyvus kruopštus,pasitikintis savimi, siekiantis tikslų bei mėgstantis išbandyti įvairias pareigas. 
  • Kokiu būdu bandysite pritraukti žaidėjų į šią Mafiją?: Premijomis, veiksmu, aktyvumu tiek veiksmų tiek pačio savo, žaidėjai pamatę kad veiksmų daug ir gerai užsikala gaujiškiai šaibų tai ateis ir kiti žaidėjai. 
  • Kokie jūsų tikslai šiose pareigose?: Surinkti gerą aktyvų kolektyvą bei padaryti daug veiksmų !! 
  • Kas yra Mafiją ir kokia jos veikla serveryje?(savais žodžiais): Grobti bankus, pastatus, verslus ir t.t Jų tikslas šluoti viską nuo kelio kas mums maišosi!! 
  • Ar turite idėjų šiai Mafijai, jei taip kokios jos?: Nelabai turiu, bet manau ateičiai bėgant atsiras tų idėjų. 
  • Papildomi komentarai: AČIŪ KAD PERSKAITEI. 
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Samp_Kent
  • Jūsų aktyvumas žaidime per dieną?: Na šiuo metu esu naujokas, bet šiek tiek apsiprates serveryje, užpildes emigracija ar susibendraves su žaidėjais manau jog bus apie 300-400 minučių per dieną, savaitgalį ilgiau.
  • Jūsų charakterio bruožai?(išsamiai): Nu gerai, išsamiai :D Tai esu komunikabilus vyrukas, savo darbą išmanantis žmogus, t.y. neimu pareigų kurių atlikti nesugebu. Savo darbą pradėjas jį ir pabaigiu iki galo, nepalieku kitai dienai ir pnš. Šeip esu tikrai malonus, su projekto komanda elgiuosi tikrai draugiškai, mandagiai. Na jei tiesa pasakius mandagi mano visa šeima, šiek tiek prikolna ;D Ždž... Iš tikrūju nenoriu saves labai girti, todėl prieikim prie blogūjų charakterio bruožu. Kartais būnų tikrai nervuotas, o tuo pačiu ir užsispyres, bet tai trunka neilgai. Savo nervus suvaldau, gerai manau apie charakterį užteks. :D 
  • Kokiu būdu bandysite pritraukti žaidėjų į šią Mafiją?: Na visu pirma reikėtu sugalvoti truputi įdėju, kurios turėtu būti įgyvendintos vos tik gavus direktorių.
  • Kokie jūsų tikslai šiose pareigose?: Na noriu šiek tiek išplėsti mafiją, šaudyti tikrai moku. Sieksiu surinkti aktyvų, gerai šaudantį, draugišką, taip pat ir prikolną komandą mafijoje. Kad serveryje laužytumem viercha :D Nu būtumem stiprūs ždž, suprast turėjot :D 
  • Kas yra Mafiją ir kokia jos veikla serveryje?(savais žodžiais): Mafija, tai panašu į gaują, jų darbas grobti. Kariauti su teisėsauga, kitomis mafijomis. Mafijos negali bendrauti su teisėsauga kitaip sakant priešais.
  • Ar turite idėjų šiai Mafijai, jei taip kokios jos?: 1 įdėja - Po mano padarytos atrankos, kekvienam patekusiam duoti po 10-20k, ir iškart padaryti grobimą ar treniruote, pažiūrėti jų šaudymo, vairavimo, klausymo įgūdžius. Jei darbuotojas nesilaiko treniruotės ar grobimo taisyklių kitaip sakoma trollina, bus išmestas, ir pateks į juodajį sąrašą. 2įdėja - Sukurti temą forume - Komandos nariai, ten bus surašyti komandos nariai buve seniau, ir kurie yra dabar, taip pat bus surašyta kas juodajame sąraše. Ždž, šitą įdėja pamatysit patys.
  • Papildomi komentarai: Ačiū kas perskaitėte. Manau, kad išrinksit geriausią! Sekmės renkant Mafijos bosą, bei pildantiems į šias pareigas!
  • Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.