Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT

Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT serverio puslapi! Norėdami turėti daugiau galimybiu forume, tokiu kaip atsakyti į temas, rašyti pranešimus kitiems nariams, privalote prisiregistruoti arba prisijungti.

Sveiki atvykę į RedCounty foruma

Serverio atnaujinimai.

Serverio perkelimo darbai.

Šiandien vyko serverio perkelimo darbai, jeigu jums rašo kad serveris yra išjugtas, prašome ištrinti serverį iš SA-MP ir vėl per naujo pridėti, turėtu veikti, jeigu vis tiek rašo kad serveris yra išjungtas, persirašykite sa-mp clienta ir viskas turėtu veikti.

Serverio informacija

• Serverio pavadinimas:

REDCOUNTY.LT || Kaimeliu Gyvenimas

• Serverio adresas: samp.redcounty.lt:7777
  • Žaidžia 1 / 100

Teamspeak informacija

• Teamspeak pavadinimas: REDCOUNTY.LT TeamSpeak 3
  • Teamsepeak adresas: ts.redcounty.lt
  • Kalbasi: 9 / 32
Sofia_Miaukauskaite

Renkamas Policijos direktorius !

Rekomenduojami pranešimai

Lzc55Xk.png

Taigi renkamas naujasis Policijos direktorius. Norėčiau kad anketa pildytu motyvuoti bei aktyvus žaidėjai, kurie gerai susitvarkytu su pareigomis. Anketos slaptos, t.y. kad niekas nematys kad jus pildėt į pareigas.

NXN03Te.png

Taisyklės
Prieš pildant būtina perskaityti direktoriaus taisyklės.
Anketa pildyt TIK pagal duota šabloną.
Privaloma laikytis forumo bendrųjų taisyklių.
Nemeluoti ties aktyvumu, nes tikrinsim kiek pražaidė.
Pildyti galėsit iki 19/11/06 - 15:00 
Draudžiama kandidatuoti į dvi firmas tuo pačiu metu.

NXN03Te.png

Anketa
• Jūsų Vardas_Pavardė:
• Jūsų aktyvumas per diena:
• Kuo sudomino policiją?:
• Kokie jūsų charakterio bruožai(išsamiai)::
• kaip sudominsit žaidėjus kad šie ateitu į jūsų firmą, žinant jog serveris neperseniausiai startavo?:
• Yra 7 rangai žaidime, kaip duosit žaidėjams ranga keltis?:
• Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio direktorių veiklą?:
• Kaip teisėsauga turėsit bendradarbiaut su kita teisėsaugos frakcija - FTB. Kokią jūsų nuomone apie dabartini FTB direktorių?

NXN03Te.png

• Like 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė: @Volfas_Engelman

• Jūsų aktyvumas per diena: 300-400 minučių priklauso nuo darbo dienos ar būnu užimtas ar ne.

• Kuo sudomino policija? Manau būtų pats laikas iš nusikalstamų pereiti į teisėsaugą, kadangi kaip mafijos direktorius išbuvau tikrai pakankamai laiko. Užteko priprasti prie tos pačios rutinos ir pagaliau reikia kažką pakeisti. Manau tokią galimybę ateit į policiją turiu, pas mane mafijos nariai buvo tinkamai paruošti darbui, viskas buvo jiems padėta kaip ant lėkštutės, jie turėjo tik paklusti man, o kitu atveju įspėjimus dėdavau be pasigailėjimo. Žodžiu viską apibendrinus, Milenio Kartelis man ištasė per daug nervų su teisėsauga ir pradžioje su pačiais nariais buvo problemu nes jų buvo tikrai daug ir susitvarkiau puikiai. Nes pradėjau bausti ne žodžiu o įspėjimais. Todėl atsistatymui man policija tai tas ko man dabar reikia. Noriu ateiti į teisėsaugą, surinkti didelį kolektyvą ir kovoti su nusikalstamom grupuotėm. Policija mane domina savo prestižiniu darbu, kiekviena diena nebūna vienoda. Gali sugalvoti ką nori, ką nuveikti su savo sukurtu kolektyvu. Galima daryti reidus po miestelius, visus tikrinti, vykti skubiai į grobimus, sudominti neįprastomis treniruotėmis kurios padėtų būsimiems policininkams. Žodžiu veiklos tikrai atrasčiau visiems. Idėjų galima būtų sugalvoti dar daugiau. Kurias pritaikysiu ateityje.

• Kokie jūsų charakterio bruožai(išsamiai):: Esu griežtas, niekados nenuolaidžiauju, tinkamai atlieku savo darbą, mėgstu tvarką, pas mane niekados nebūna chaoso. Mėgstu visados atrasti kažką naujo. Dar išsiskiriu savo rimtumu. O kad darbas vyktų sklandžiai stengiuosi, kad visi sutartų jei kyla problemų visados užtildau konfliktą keliančius asmenis, kad būtų ramybė teamspeak'e ir visi galėtų ramiai bendrauti tarpusavyje ir nebūtų pykčių. Taigi įsilieju į žaidimą ir puikiai atlieku savo darbą, kad ir koks jis būtų sunkus, jis visados bus pas mane atliktas nepriekaištingai. Pas mane visados įsivyraus teisybė, niekados nebus melo ar asmenų kurie ieškos teisybės ir vien per melą sieks kažką iš manęs išgauti. Žinoma, mėgstu ir pajuokauti su manim visados bus linksma. Nesu kažkoks žvėris, piktas su kuriuo negalima atrasti kompromiso. Mėgstu stengtis dėl kitų.

• kaip sudominsit žaidėjus kad šie ateitu į jūsų firmą, žinant jog serveris neperseniausiai startavo?: Pritrauksiu žaidėjus galbūt savo veiklomis, nes žinos jog pas mane visados bus veiklos kažką nuveikti. Taip pat sukursiu naujokams pradinius apmokymus kuriuos turės praeiti norint pakilti į kitą rangą, na o poto turės rinkti pliusus ir veiklos taškus, apie kuriuos sužinosit ateityje. Stengsiuosi, jog žaidėjams neatsibostų, darysim reidus miesteliuose, jog pabėgtume nuo tos pačios dienos rutinos. 

• Yra 7 rangai žaidime, kaip duosit žaidėjams ranga keltis?: Rangus bus galima keltis pliusais, veiklų taškais, pliusus bus galima gauti už aktyvią veiklą, patikrinimus, o veiklų taškus už treniruotes, reidus, ar pravestus naujokams apmokymus.

• Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio direktorių veiklą?: Manau direktoriai apsileidę, tikrai galima daug ką sugalvoti su savo darbu, turint noro ir motyvacijos ateityje kažką kurti. Kai kuriems trūksta net ir aktyvumo.

• Kaip teisėsauga turėsit bendradarbiaut su kita teisėsaugos frakcija - FTB. Kokią jūsų nuomone apie dabartini FTB direktorių? Su FTB direktorium, kai buvau mafijos vadas labai nesutardavom tarpusavyje, būdavo daug pykčių net ir dabar manau, kad su juo tikrai nebus bendros kalbos. Na, bet tikėkimės jei tapsiu naujuoju policijos departamento direktoriumi, atrasim bendrą kalbą ir bendradarbiausim su nusikalstamom grupuotėm, bei nusikaltėliais.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa
• Jūsų Vardas_Pavardė: Bukas_Bukesnis
• Jūsų aktyvumas per diena: 3-4h.
• Kuo sudomino policiją?: Tiesiog man labiau yra prie širdies negu nusikalstomi ir dar patinka tuom, kad gaudyt nusikaltėlius gali ir pnš.
• Kokie jūsų charakterio bruožai(išsamiai):: Draugiškas, žodžio iš kitų nieškantis, aktyvus, darbštus, smalsus, rimtas.
• kaip sudominsit žaidėjus kad šie ateitu į jūsų firmą, žinant jog serveris neperseniausiai startavo?: Manau sudominčiau tuom, kad įrodyčiau, kad firma ak,tyvi.
• Yra 7 rangai žaidime, kaip duosit žaidėjams ranga keltis?: Tam bus sukurti pliusai ir darbuotojai dirbantys pas mane firmoje turės tuos pliusus rinkti ir surinkę pakankamai pliusų turės galimybę pasirinkti arba pasiimti tam tikrą pinigų sumą/algą arba pereiti į kita ranga.
• Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio direktorių veiklą?: Nu džiaugiuos direktorių veikla ypač F.T.B, nes direktorius aktyvus, būna žaidime gan nemažai laiko ir pnš, o kiti direktoriai tai nežinau nežinau kolkas kaip, bet sakau dar syk kad F.T.B direktorius aktyviausias.
• Kaip teisėsauga turėsit bendradarbiaut su kita teisėsaugos frakcija - FTB. Kokią jūsų nuomone apie dabartini FTB direktorių? Kolkas F.T.B direktoriaus nesutikau kadangi tik šiandiena prisiregistravau, bet manau jis yra aktyvus ir rimtas tai manau tiek tik apie F.T.B direktorių.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa
• Jūsų Vardas_Pavardė: Lorensas_Mldc
• Jūsų aktyvumas per diena: Šiuo metų 0. Tačiau norių prisijungti prie jūsų projekto. Turėjes savo projekta, tad nusimanau apie direktorių darbus ir kitą. Jei išrinksite ir bus žaidėjų per dieną 2-5h tikrai bučiau.
• Kuo sudomino policiją?: Policija sudomina tuo, kad turi prižiūrėti tvarką, turi daug darbo bei veiksmo, gaudydami nusikaltėlius, patriuliuodami, pratymos ir kitą. Norių prižiūrėti serveryje tvarką.
• Kokie jūsų charakterio bruožai(išsamiai):: Esu labai atsakingas. Man yra 20m. Esu dirbantis. Todėl ir aktyvumo nebūtu 10h kai kiti, kad rašo 😄 Tačiau, vakarais visados bučiau, savaitgaleis ir iš ryto 🙂 Esu darbštus, atsakingas, atkaklus, ir turintis savo nuomone, nesu pasimetes, ar taip ar kitaip daryti. 
• kaip sudominsit žaidėjus kad šie ateitu į jūsų firmą, žinant jog serveris neperseniausiai startavo?: Daryčiau pratybas, per kurias tikrai būtu daug veiksmo, patruliuotume miestuose, darytume reidus, veiksmo tikrai netruktu 🙂  Bei pareklamuočiau serveriuką, nes esu Youtuberis, nors ir nedidelis, bet žiūrinčių yra 🙂 
• Yra 7 rangai žaidime, kaip duosit žaidėjams ranga keltis?: Pagal aktyvumą, pagal tai kaip jie dirbą savo darbą, ar atsakingai žiūri į darbą, ar nesinaudoją darbu savo tikslams, ar visiems yra sąžiningas, ar nedaro nesamonių. Padaryčiau savo sistemą, kad įkeltu tai ką padarė per savaite ar kitoki laiką ir skirčiau taškus, o surinkus kažkiek pakelčiau rangą. Arba kitą turiu įdėją, kurios dabar nenorių atskleisti 😉
• Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio direktorių veiklą?: Nieko nežinau esu naujokas, bet norių prisijungti! Taip pat turių draugą kuris prisijungtu tad pakeltume serveri tikrai, kad aktyvesnis būtų!
• Kaip teisėsauga turėsit bendradarbiaut su kita teisėsaugos frakcija - FTB. Kokią jūsų nuomone apie dabartini FTB direktorių? Nepažistų. Tačiau su FTB ir kitais teisėsaugos frakcijom palaikyčiau ryšius. Padarytume gal ir bendras pratybas, imituotume įvairius scenarijus, kai turėtu bendradarbiauti policija su SPEC būrių FTB. Tikrai įdėjų turiu. kaip ir minėjau turėjes projekta, buvęs nekartą direktorius ir rimtuose projektuose 🙂 Samp žaidžių jau gal 10m ar ilgiau net nepamenu. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa
Jūsų Vardas_Pavardė: Mafiju_Legenda
• Jūsų aktyvumas per diena: 1-2valandas
• Kuo sudomino policiją?:Nes, esu buvęs šios srities direktorius patiko todėl noriu pakartoti, ir tiesiog labai įdomus darbas.
• Kokie jūsų charakterio bruožai(išsamiai):: Griežtas,mandagus,draugiškas,kūrybingas,pasitikintis savimi
• kaip sudominsit žaidėjus kad šie ateitu į jūsų firmą, žinant jog serveris neperseniausiai startavo?:  Sudominsiu tuo, kad bus įdomu dirbti, nes bus kasdieną tapačią valanda treniruotės ir misijos.Rangus bus truputį sunku pasikelti todėl bus įdomu dirbt.
• Yra 7 rangai žaidime, kaip duosit žaidėjams ranga keltis?:
Misijomis,treniruotėmis,baudomis,bėgliais,aktyvumu ir t.t
• Kokia jūsų nuomone apie dabartine serverio direktorių veiklą?:  Gera. Tikrai stengiasi, darbuotojus suvaldo ir gan gerai prižiūri.
• Kaip teisėsauga turėsit bendradarbiaut su kita teisėsaugos frakcija - FTB. Kokią jūsų nuomone apie dabartini FTB direktorių?  Gerai bendrausim darysim treniruotes kartu ir t.t. FTB direktorius gana malonus ir atsakingas manau puikus.

Redaguota Mafiju_Legenda

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveiki, šioje atrankoje labiausiai ir pasimetus buvau, buvo du kandidatai, kurie tikrai nusipelnė to posto, tačiau postas tik vienas, o kandidatai du... 😞 Manau šį kartą reikia duoti truputeli naujiems serverio žaidėjams pasirodyt, ir parodyt ką jie sugeba, tad šį kartą Policijos direktoriaus postą gauna @Lorensas_Mldc tikiuosi gerai atliksi savo darbą. O jeigu galima, norėčiau pasiulyti @Volfas_Engelman į pavaduotojus. 

Atsiprašau dėl tokios skurdžios analizes, tačiau nekaip jaučiuosi, ir nenorėjau jus toliau priverst laukti🙁

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.