Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT

Sveiki atvykę į REDCOUNTY.LT serverio puslapi! Norėdami turėti daugiau galimybiu forume, tokiu kaip atsakyti į temas, rašyti pranešimus kitiems nariams, privalote prisiregistruoti arba prisijungti.

Sveiki atvykę į RedCounty foruma

Serverio atnaujinimai.

Serverio informacija

• Serverio pavadinimas:

REDCOUNTY.LT || Kaimeliu Gyvenimas

• Serverio adresas: samp.redcounty.lt:7777
  • Žaidžia 4 / 100

Teamspeak informacija

• Teamspeak pavadinimas: REDCOUNTY.LT TeamSpeak 3
  • Teamsepeak adresas: ts.redcounty.lt
  • Kalbasi: 8 / 32
Volfas_Engelman

Teamspeak Moderatorių Rinkimų Analizė

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

04fb788d72e1b85120ceb3b38076561f644.jpg

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sveiki, atėjo laikas Teamspeak Moderatorių Rinkimų Analizei! Kadangi sulaukiau tik 4 anketų, kas gana nustebino, kad tiek mažai pildančiųjų į pareigas atsirado, na bet yra kaip yra iš 4 asmenų atsirinkau tik 1 į šias pareigas, kadangi mano nuomone jis geriausias kandidatas, tinkamai užpildęs anketa, išsamiai atsakęs į visus mano užduotus klausimus. Taigi netempęs gumos apibendrinkim mūsų pildančiuosius į šias pareigas!

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

1. @Kaiser_Pro - Pirmasis kandidatas, trūko išsamumo, vos tik paskelbiau rinkimus skubėjo rašyti. Na bet ir tai iš to nieko gero. Kai kur sakiniai net ir kartojosi, į klausimus ne tiksliai atsakyta, na žodžiu iš anketos galima pasakyti, kad nieko gero. Manau pasistengsi kitą kartą.

2. @Gax_Gax - Antrasis kandidatas, taip pat kaip ir @Kaiser_Pro greitai ir neišsamiai užpildyta anketa. Į kai kuriuos klausimus mažai atsakyta, pareigos reikalauja atsakingo asmens ir tokio kuris turi motyvacijos ir netingi užpildyti tinkamai anketos. Pasistenk kitą kartą.

3. @David_Jones - Trečiasis kandidatas, tinkamai atsakyta į klausimus, išsamiai parašyta, tikrai ne ant greito ir su noru rašyta anketa, matyt kad žmogus stengiasi dėl pareigų ir nori jas užimti, taigi sveikinu tave su Teamspeak Moderatoriaus pareigomis! Sėkmės darbe!

4. @Ignelis_Lol - Ketvirtasis kandidatas ir deja paskutinis, anketa parašyta taip pat greitai, neišsamiai atsakyta į visus klausimus, kiek žinau esi naujokas projekte, nenusimink kitą kartą pasistenk ir pasieksi tai ko nori. Manau tau dar reiktų apsiprasti pačiame projekte, sėkmės kitą kartą!

NAUJASIS TEAMSPEAK MODERATORIUS - @David_Jones SĖKMĖS PAREIGOSE, TIKIUOSI TINKAMAI ATLIKSI SAVO DARBĄ!

Redaguota Volfas_Engelman
  • Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė - Kaiser_Pro
  2. Koks jūsų aktyvumas žaidime, teamspeak serveryje? Teamspeake praleidžiu apie 8-9h per dieną, taip ir žaidime, tiek pat nu kiek žaidime bunu, tiek ir teamspeak'e 
  3. Jūsų amžius -  Man, yra 15 metu
  4. Ar žinote Teamspeak taisykles? Taip, žinau
  5. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių? Manau,išsiskiriu savo aktyvumu, bei jug esu draugiškas, paprastas žmogus
  6. Apibūdinkite savo charakterį - Mano, charakteris, esu paprastas 15metis mėgstu praleisti laika prie kompiuterio esu draugiškas, nepasikėlęs, mėgstu bendrauti, bei dirbti komandinį darba su zmonėmis
  7. Kodėl būtent jus turėtume pasirinkti? Manau, jug esu draugiškas, nepasikėlęs žmogus, moku suteikti pagalbą, moku bendrauti manau delto bei del mano aktyvumo 
  8. Ką darysite pirmiausiai, gavę moderatorių pareigas?  Gavęs pareigas prižiūresiu teamspeake tvarka kad nebūtųtu bordako kaip sakoma tvarkysiu kanalus ir palaikysiu tvarka, prižiūresiu lankytojius
  9. Ar turite idėjų, kurios būtų pritaikytos teamspeak'e? Kol, kas dabar tikrai nėra galvoje pas mane įdėjiu kol neturiu moderatoriaus gausiu moderatoriu tikrai turesiu įdėju ir man jiu tikrai netrūks ir ju bus daug
  10. Papildomi komentarai [nebūtina] - Pradejiau, eisiu ir eisiu iki galo ❤️ 
  • Haha 5
  • Sad 1

Buvęs Mediku Vyriausias prižūrėtojas  Direktorius / David_Jones

Buves VIP Priziretojas  Priužiūretojas

Buves  Mediku pavaduotojas Direktorius/ David_Jones

Buves Mechaniku Direktorius DP/Sofia_Miau

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė -Gax_Gax
  2. Koks jūsų aktyvumas žaidime, teamspeak serveryje?Žaidime praleidžiu apie 6-8 valandas, o teamspeake panašiai kiek žaidime irgi apie 6-8 valandas.
  3. Jūsų amžius - Man šiuo metu yra 16 metų.
  4. Ar žinote Teamspeak taisykles? Žinau.
  5. Ką ir kokias pareigas atlieka teamspeak moderatorius?TeamSpeak moderatorius prižiūri teamspeak lankytojus kurie nekentų pačiam teamspeak programai. Pvz: Nekenktų kanalams juos trinant, keičiant ir pnš. Kad neleistų pašalinių garsų kurių nenori girdėti kiti tame kanale esantys žaidėjai.
  6. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių?Išsiskirsiu savo aktyvumu, ryžtingumu būnant TeamSpeak Moderatoriaus pareiguose, dirbant savo paskirtą darbą.
  7. Apibūdinkite savo charakterį -Esu draugiškas, mėgstu sportuoti ar šiaip gerai praleisti laiką su draugais, esu nekantrus, bendraujantis.
  8. Kodėl būtent jus turėtume pasirinkti?Nemanau kad reiktų būtent mane pasirinkti, o jeigu rimtai tai dėl aktyvumo ar bendravimo su visais.
  9. Ką darysite pirmiausiai, gavę moderatoriaus pareigas?Gaves pareigas iškarto kibsiu prie darbo, prižiūrėsiu TeamSpeak'ą, darysiu tvarką.
  10. Papildomi komentarai [nebūtina] -Sėkmės kitiems!!! 

xumxIiF.png

Pasiekimai

Dabartinis |Gaujų Prižiūrėtojas||GP||2019.11.02-

2bH85hB.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė -David_Jones
  2. Koks jūsų aktyvumas žaidime, teamspeak serveryje?Nemeluosiu paskutiniom dienom žaidime beveik nebuvau prisijungęs gal tik 150minučių žaidime. Na, o teamspek'ę būnų dažnai apie 3-6h
  3. Jūsų amžius - 16metų
  4. Ar žinote Teamspeak taisykles?Taip žinau, bet jei ko nežinosiu eisiu persiskaityti dar kartą.
  5. Ką ir kokias pareigas atlieka teamspeak moderatorius?TeamSpeak Moderatorius atlieką prižiurimas pareigas, per kurias turės prižiurėti teamspeak'o kanalų tvarką, bei žmones esančius teamspeak'ę. Beabėjo jie taip pat gali patvarkyti kanalą jeigu jame kažko trūksta, ar paparašo kitas žmogus. Banina žmonės kurie reklamuoja kitus projektus, teamspeak'ę.  Prižiuri, kad visi teamspeak'o vartotojai naudotų tokį pat V_P kaip ir žaidime ir, kad nebūtų jokių pašalinių garsų kituose kanaluose.
  6. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių?Tai išsiskysiu savo požiurių į šią pareigą, žiuriu į ją rimtai, bei atsakingai. Bandysiu daryti kuo mažiau klaidų, bei jas pataisyti. Manau išsiskyriu dar tuo, kad esu šiek tiek griežtesnis negų kiti esantys.
  7. Apibūdinkite savo charakterį -Esu linksmas žmogus kuris padeda jeigu ko nors paprašo kitas, mėgstu bendrauti su kitais jeigu atrandu temą apie ką, beabėjo esu draugiškas. Nesusimėtau situacijose, kad ir kokios jos bebutų. Mėgstu išeiti į miestą nusipirkti kebabų iš artimos kebabinės, beveik tai darau kaip įprotį kasdieną. Na ir kartą ar du kartus susitinku su draugais.
  8. Kodėl būtent jus turėtume pasirinkti? Na kaip ir sakiau aš žiurėsiu į šiąs pareigas atsakingai, bei bandysiu daryti galbūt naujovių šioje srytije siūlysiu, bendrausių.
  9. Ką darysite pirmiausiai, gavę moderatoriaus pareigas?Tai pirmiausia persižiurėsiu ir pasikartosiu taisyklęs, ir tada manau jau pradėsiu prižiurėti teamspeak'ą.
  10. Papildomi komentarai [nebūtina] -Ačiū už dėmesį.
  • Like 1
  • Sad 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Primenu, jog renkami 2 teamspeak moderatoriai, Vyr. Moderatoriaus rinkimai numatyti vėliau. Dar galit pildyti į moderatorius iki rytojaus 18h. Rinkimų analizė - 19h rytoj. Sėkmės visiems!

Redaguota Volfas_Engelman
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa

1. Jūsų Vardas_Pavardė -Ignelis_Lol
  2. Koks jūsų aktyvumas žaidime, teamspeak serveryje?Žaidime praleidžiu apie 3-4 valandas, o teamspeake apie 4-5 valandas.
  3. Jūsų amžius - Man šiuo metu yra 14metų, greitu metu 15.
  4. Ar žinote Teamspeak taisykles? Taip.
  5. Ką ir kokias pareigas atlieka teamspeak moderatorius?TeamSpeak moderatorius prižiūri visa teamspeak serverį, nuo kenkėjų, kurie nori pakenti serverio žaidėjams trugdydami arba norint pakenkti serveriui, prižiurėtojas padeda lankytojams apsiprasti kaip pvz nežino kaip uždėti raide kitiem ir taip t.t.
  6. Kuo išsiskirsite iš kitų komandos narių?Išsiskirsiu savo ryžtu, dirbsiu komandiškai ir būsiu pozityvus.
  7. Apibūdinkite savo charakterį -Esu draugiškas, mėgstu sportuoti, kelnoti svarmenis, bendrauti su įvairiais žmonėmis, esu bendraujantis.
  8. Kodėl būtent jus turėtume pasirinkti?Nesakau, kad būtent manę, bet tikrai esu neblogas variantas, nes išmanau darbą teamspeak.
  9. Ką darysite pirmiausiai, gavę moderatoriaus pareigas?Gaves pareigas iškart prisijungsiu į teamspeak3 iškart tikrinu kur + kur -
  10. Papildomi komentarai [nebūtina] -Keep
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.